Dodaj do ulubionych

Czy simy mogą iść w odwiedziny do innych?

09.03.08, 21:03
czy jest opcja aby sim np poszedl w odwiedziny do sasiada? a nie jak
zwykle dzwonil i zapraszal do siebie? Moze w jakims dodatku taka
mozliwosc jest?
Obserwuj wątek
    • niekochana6 Re: Czy simy mogą iść w odwiedziny do innych? 10.03.08, 20:28
      mam wszystkie dodatki (rowniez czas wolny) i nie mozna odwiedzac simow sad
      • south38 Re: Czy simy mogą iść w odwiedziny do innych? 11.03.08, 08:13
        no wlasnie Ja czytalam ze za rok beda sims 3 i tam juz bedzie mozna
        chodzic po sasiadach. A powiedz mi Co daja "studia"? oprocz
        studiowaniasmilei siedzenia w klasie
        • niekochana6 Studia 11.03.08, 11:57
          Nie mozesz chodzic na uczelnie, mieszkasz w akademiku, uczysz sie i zdobywasz
          stypendium uncertain nic wiecej sad wiec na studiach wedlug mnie jest takie se, ale
          bardzo polecam cztery pory roku. a co do sims 3 to mnie juz nie bedzie stac na
          nie poniewaz beda kosztowac okolo 300 zł uncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka