Dodaj do ulubionych

Red Alert 3 - E3 trailer

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 16:51
Transformery... czas wink . Mam nadzieję, że jednak jakoś to zbalansują (np. małą liczebnością), bo z tego co widać, to Japończycy będą nieźle kopać tyłki.
Obserwuj wątek
    • Gość: men of valor Re: Red Alert 3 - E3 trailer IP: *.adsl.inetia.pl 15.07.08, 20:21
      Uwielbiałem tą gre, a ostatnio dostałem do rąk doddatek to RA2. Ta gra jest niesamowicie grywalna..smile A jakie będą strony konfliktu, pojawi sie znowu yuri?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka