30.10.08, 09:25
No i co ? już 15 minut gracie w F3 i nic nie komentujecie suspicious
Grać to łatwo, a pracować nie ma komu ! tongue_out
Obserwuj wątek
    • Gość: soldat2333 Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 09:41
      ile dni będziecie Fallout 3 tu opisywać?
      mam nadzieję, że z tydzień najmniej ;p
    • falcion Re: Na szybko 30.10.08, 09:44
      Teraz czekam na potwierdzenie albo dementacje tych wszystkich zlych historii o tym jak gra sie zalamuje totalnie powyjsciu ze schronu ^^
    • Gość: Dratron Re: Na szybko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.08, 09:47
      Czy można już gdzieś kupić? W Media Markt albo w Empiku??
    • Gość: soldat2333 Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 09:48
      a ja powiem, że nie prawda grałem wczoraj i gra się świetnie, ciekawe czy dojdą tutaj do królowej zmutowanych mrówek ;]

      chce porównać moje 7 godzin gry z tym co tutaj zrobią ;]
    • slawomir.serafin Re: Na szybko 30.10.08, 09:57
      już 15 minut gracie w F3 i nic nie komentujecie suspicious

      ----

      jeszcze nie gramy smile newsy się same nie zrobią, deathmatch też nie smile co ja moge z takim małym piecykiem, hę?
    • Gość: PLT Re: Na szybko IP: *.nhs.uk 30.10.08, 10:01
      Panowie po drugiej stronie Kanalu juz 9 a u was nie ma nawet sladu zycia, promieniowanie was wymiotlo??
    • pit.w Re: Na szybko 30.10.08, 10:15
      To zatrudnijcie mnie do grania w F3, a Wy sobie piszcie nowinki big_grin
    • Gość: ohr Re: Na szybko IP: *.gsz.pl 30.10.08, 10:28
      ping
    • Gość: Gość Re: Na szybko IP: *.e-wro.net.pl 30.10.08, 10:33
      pong
    • pit.w Re: Na szybko 30.10.08, 10:36
      Badanie www.gamecorner.pl [80.252.0.135] z użyciem 32 bajtów danych:

      Upłynął limit czasu żądania.
      Upłynął limit czasu żądania.
      Upłynął limit czasu żądania.
      Upłynął limit czasu żądania.

      Statystyka badania ping dla 80.252.0.135:
      Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4 (100% straty),
    • pit.w Re: Na szybko 30.10.08, 10:38
      to co oni tam, pewnie pozamykali się i wtyczki powyciągali z sieci, giercują aż furczy tongue_out
    • Gość: ohr Re: Na szybko IP: *.gsz.pl 30.10.08, 10:41
      słaby server response...
    • Gość: ohr Re: Na szybko IP: *.gsz.pl 30.10.08, 11:17
      jeśli się nikt nie odezwie to proponuje okupację budynku.. najlepiej sejmu big_grin
    • radek.zaleski Re: Na szybko 30.10.08, 11:24
      Sławek je śniadanie - dajcie mu żyć.

      z innej beczki - redakcja Popcornera została wczoraj w pracy do 22. grała w F3.
    • Gość: Leniu Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 11:27
      Powiem krótko, przydało by się forum na stronie.
    • pit.w Re: Na szybko 30.10.08, 11:37
      @radek.zaleski

      Trza było nie chwalić się F3, teraz nie ma, że boli tongue_out
    • slawomir.serafin Re: Na szybko 30.10.08, 11:42
      spokojnie, jeszcze chwileczka, jeszcze momencik, zamknę Grupę A GCDC i o 12:00 startujemy
    • Gość: Calavero Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 11:59
      11:59..... suspicious
    • Gość: ohr Re: Na szybko IP: *.gsz.pl 30.10.08, 12:01
      12:01. still loading.... big_grin
    • Gość: xxx Re: Na szybko IP: *.bosbank.pl 30.10.08, 12:02
      no i jak tam z u was z tym F3?
    • Gość: PLT Re: Na szybko IP: *.nhs.uk 30.10.08, 12:05
      Mowie wam promieniowanie poprzestawialo im zegarki, chlopaki graja bez skafandrow
    • radek.zaleski Re: Na szybko 30.10.08, 12:05
      forum będzie
    • Gość: ohr Re: Na szybko IP: *.gsz.pl 30.10.08, 12:05
      loading... please wait... hehehe
    • Gość: Calavero Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 12:16
      To już więcej spóźnienia niż przysłowiowy kwadrans akademicki.. tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka