pit.w 30.10.08, 09:25 No i co ? już 15 minut gracie w F3 i nic nie komentujecie Grać to łatwo, a pracować nie ma komu ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: soldat2333 Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 09:41 ile dni będziecie Fallout 3 tu opisywać? mam nadzieję, że z tydzień najmniej ;p Odpowiedz Link Zgłoś
falcion Re: Na szybko 30.10.08, 09:44 Teraz czekam na potwierdzenie albo dementacje tych wszystkich zlych historii o tym jak gra sie zalamuje totalnie powyjsciu ze schronu ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dratron Re: Na szybko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.08, 09:47 Czy można już gdzieś kupić? W Media Markt albo w Empiku?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soldat2333 Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 09:48 a ja powiem, że nie prawda grałem wczoraj i gra się świetnie, ciekawe czy dojdą tutaj do królowej zmutowanych mrówek ;] chce porównać moje 7 godzin gry z tym co tutaj zrobią ;] Odpowiedz Link Zgłoś
slawomir.serafin Re: Na szybko 30.10.08, 09:57 już 15 minut gracie w F3 i nic nie komentujecie ---- jeszcze nie gramy newsy się same nie zrobią, deathmatch też nie co ja moge z takim małym piecykiem, hę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PLT Re: Na szybko IP: *.nhs.uk 30.10.08, 10:01 Panowie po drugiej stronie Kanalu juz 9 a u was nie ma nawet sladu zycia, promieniowanie was wymiotlo?? Odpowiedz Link Zgłoś
pit.w Re: Na szybko 30.10.08, 10:15 To zatrudnijcie mnie do grania w F3, a Wy sobie piszcie nowinki Odpowiedz Link Zgłoś
pit.w Re: Na szybko 30.10.08, 10:36 Badanie www.gamecorner.pl [80.252.0.135] z użyciem 32 bajtów danych: Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Upłynął limit czasu żądania. Statystyka badania ping dla 80.252.0.135: Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4 (100% straty), Odpowiedz Link Zgłoś
pit.w Re: Na szybko 30.10.08, 10:38 to co oni tam, pewnie pozamykali się i wtyczki powyciągali z sieci, giercują aż furczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ohr Re: Na szybko IP: *.gsz.pl 30.10.08, 11:17 jeśli się nikt nie odezwie to proponuje okupację budynku.. najlepiej sejmu Odpowiedz Link Zgłoś
radek.zaleski Re: Na szybko 30.10.08, 11:24 Sławek je śniadanie - dajcie mu żyć. z innej beczki - redakcja Popcornera została wczoraj w pracy do 22. grała w F3. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leniu Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 11:27 Powiem krótko, przydało by się forum na stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
pit.w Re: Na szybko 30.10.08, 11:37 @radek.zaleski Trza było nie chwalić się F3, teraz nie ma, że boli Odpowiedz Link Zgłoś
slawomir.serafin Re: Na szybko 30.10.08, 11:42 spokojnie, jeszcze chwileczka, jeszcze momencik, zamknę Grupę A GCDC i o 12:00 startujemy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calavero Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 11:59 11:59..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Na szybko IP: *.bosbank.pl 30.10.08, 12:02 no i jak tam z u was z tym F3? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PLT Re: Na szybko IP: *.nhs.uk 30.10.08, 12:05 Mowie wam promieniowanie poprzestawialo im zegarki, chlopaki graja bez skafandrow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ohr Re: Na szybko IP: *.gsz.pl 30.10.08, 12:05 loading... please wait... hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Calavero Re: Na szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 12:16 To już więcej spóźnienia niż przysłowiowy kwadrans akademicki.. Odpowiedz Link Zgłoś