Gość: iiona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.08, 19:14 co jest lepsze dla 10-letniej dziewczynki ? playstation 3 czy wii ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piotr Re: prezent dla dziecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.08, 20:24 zdecydowanie wii -z tego co wiem ps3 jest kierowane do dużo starszego użytkownika Odpowiedz Link Zgłoś