Dodaj do ulubionych

prezent dla dziecka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.08, 19:14
co jest lepsze dla 10-letniej dziewczynki ? playstation 3 czy wii ?
Obserwuj wątek
    • Gość: piotr Re: prezent dla dziecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.08, 20:24
      zdecydowanie wii -z tego co wiem ps3 jest kierowane do dużo starszego użytkownika

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka