tytacz Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 18:59 @cuban, masz rację. Sony wykłada kasę na trzecią grę Team ICO bo ich poprzednie tytuły górowały na listach sprzedaży . To samo z LBP czy Killzone. Średnia sprzedaż, a już krążą plotki o sequelach. @cypisek, mocno średnia jedynka (niepotrzebnie ogłaszana jako Halo killer) nie miała szans wybić markę Killzone na jakieś wyżyny jak w przypadku CoD czy Halo. Ludzie się zrazili trochę do tej nazwy i być może jakoś to wpłynęło na sprzedaż gry. Odpowiedz Link Zgłoś
szakalaka24 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 19:01 Ale 2mln sztuk w zupełności wystarczy. Killzone 2 w UK cały czas kosztuje około 35F, w czasie premiery kosztowało 45F. Uśrednijmy cenę do 40F. 2mln x 40F = 80mln. Koszt produkcji tak jak jakiś wszystkowiedzący miszcz już napisał przyjmijmy na 30mln. 80mln - 30mln - głupie 50mln zysku. Nie warto? Ja tam bym się szarpnął, konsole cały czas się sprzedają, zainteresowane community rośnie z dnia na dzień, możliwe, że KZ3 dobije do 3mln Odpowiedz Link Zgłoś
panzgryzliwy Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 19:16 @szakalaka24 aż strach pomyśleć ile zarobiło Halo3, które sprzedało się w ponad 10 milionach egz.... Odpowiedz Link Zgłoś
tytacz Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 19:29 Produkcja K2 kosztowała chyba 60mln. Pamiętajmy jednak, że został stworzony świetny engine, który z pewnością zaprocentuje w kolejnych grach od Sony . Odpowiedz Link Zgłoś
kistler Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 19:44 Niestety rację przyznaję tyłaczowi. Uncharted 2 naprawdę zapowiada się na świetny tytuł. Jednak też chyba nie wróżę mu dobrej sprzedaży. Nie potrafię tego wytłumaczyć ale tak się czuję. Po tych wszystkich słabych sprzedażach PS3 czuję że z Uncharted 2 nie będzie inaczej. Jednakże na swoja kopię Uncharted 2 kupuję od razu. Odpowiedz Link Zgłoś
kistler Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 19:45 Po tych wszystkich sprzedażach tytułów ekskluzywnych na PS3. Przepraszam za błąd. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty-tomasz Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 20:12 ahahahahahhahahahhahahahahhahah a PSboye tak krzyczeli, że wersja na xboxa bedzie gorsza Odpowiedz Link Zgłoś
franekk7 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 20:28 GoW3 to też znana marka ;] kto miał ps2 i nie grał w GoW 1/2 to nie jest człowiekiem ^^ (żart, ofc) I do tego, zakończenie trylogii, akcja kończy się zaraz po GoW2. Kratos zarządzi... i to jest pewne ;] może nie dlatego że gra sprzeda się dobrze, ale dlatego że gra będzie... wg mnie, zanim gow3 nie wyjdzie, to na ps3 nie bedzie lepszej gry. A Rage? Klon Falout'a - czyli dobra giera moze być ;] a ID to mistrze w kwesii FPS Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz_pl1989 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 20:33 qwerty-tomasz zapomniałeś dodać jeszcze kilka hahahhahaha Boże co za ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
donsterydo Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 20:55 Te 50 mln to nie zysk, musisz od tego odjąć jeszcze marże sprzedawców, dystrybutora. Odpowiedz Link Zgłoś
pips3 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 21:02 franekk7 co ty gadasz? Gow to będzie fajna gra ale już jest masa fajnych. Odpowiedz Link Zgłoś
rastaman321 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 21:37 Ehh ludzie, weźcie coś załóżcie na siebie, wyjdźcie na dwór i zobaczcie jak jest ślicznie. Nie wiem co się dzieje ze społeczeństwem, ale widzę, że 95% ludzi na polygamii to tępe ryje. Szkoda słów na komentarze w tym wpisie. Przepieracie się jak banda idiotów, która nie ma normalnego życia, konsole to dla nich wszystko co kochają i czego bronią. Tak, być może Rage będzie wyglądać/chodzić/cokolwiek na Xboxie... Ale czy to powód, by robić tu coś na wzór obrad sejmowych? Zresztą do posiadaczy PS3: i tak wiadomo, że będzie wyglądać i chodzić jednakowo na obie platformy? Po co tłumaczycie i bronicie konsoli? Przecież nie jest to pierwszy i nie ostatni temat, w którym kretyni z Xboxem biją się o nic i sprzedają opinie o grze, która premierę ma za niecałe 2 lata... Po co się spinać? Sami zobaczą, że tak będzie, potem zaś będą pieprzyć, że w wersji na Xboxa postacie mają 2 polygony więcej, albo, że n Xie jest 1 klatka więcej na sekundę, co dowodzi, że PS3 to przestarzały śmieć. Dobrze wiecie, że to się nigdy nie skończy, a jednak usilnie odpowiadacie na prostackie zaczepki. Odpowiedz Link Zgłoś
franekk7 Re: Rage działa lepiej na 360 31.07.09, 23:50 @pips3: może dla Ciebie ;] jednak ja na tą gre czekam odkąd ukończyłem 2gą cześc... i licze na CE w postaci GoW3 i GoW 1+2. Jest to moje osobiste zdanie, i nie musisz się z nim zgadzać ;] Patrzcie teraz na to: playstationlifestyle.net/2009/07/31/carmack-rage-to-run-at-60-fps-on-every-platform/ I co? ... ;] Odpowiedz Link Zgłoś