Dodaj do ulubionych

Mario przeszedł sam siebie...

13.08.09, 10:36
cienias ten mario ... strasznie dużo coinsów zostawił wink szybkość to nie zawsze jest dobry sposób na dojście .... do końca gry oczywiście wink
Obserwuj wątek
    • Gość: zZzZ Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.09, 11:22
      Btw, po diabła ktoś tam na dzień dobry pokazuje Package Explorer z Eclipsa?
    • Gość: LoL Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.acn.waw.pl 13.08.09, 11:28
      no nieźle, Super Mario Aimbot wink
    • Gość: abc Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: 194.146.120.* 13.08.09, 12:19
      @zZzZ
      Zapewne dlatego że gra odpalona została z poziomu Eclipsa, ale czemu to nie zostało wycięte to już nie wiem wink
    • Gość: qwe Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.dfqs.pl 13.08.09, 13:16
      >> zZzZ

      pewnie dlatego zeby taki n00b jak zZzZ mogl sie pochwalic ze rozpoznal
    • Gość: Fag Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.toya.net.pl 13.08.09, 14:05
      Raz spadł a nie zginął, pieprzony cheater
    • Gość: Sachi Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.chello.pl 13.08.09, 16:30
      Bieda :] Sprawdźcie co można zrobić z romem z SMW mając odpowiednie umiejętności big_grin

      www.youtube.com/watch?v=Xz0PaPpmGa8

      Polecam też profil gościa AzureBlade49, przechodzi hacki z Super Mario World (SNES).
    • Gość: phantom_lord Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.ds14.agh.edu.pl 13.08.09, 18:39
      hmm ciekawe czy skomplikowany jest ten algorytm.
      Zawsze myslalem ze takie autoprzechodzenie to byloby bardziej odtworzenie jakiegos dema. Tak swoja droga zrobienie czegos takiego do bardziej skomplikowanej gry moze byc problematyczne podejzewam.
    • Gość: Eloshav Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.09, 20:02
      Eclipse na poczatku! big_grin
    • Gość: Babka z Marsa Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.chello.pl 13.08.09, 23:28
      "Mario przeszedł sam siebie..."

      Przyznam, że spodobał mi się ten zgrabny tytulik smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka