razorhost1976 13.08.09, 10:36 cienias ten mario ... strasznie dużo coinsów zostawił szybkość to nie zawsze jest dobry sposób na dojście .... do końca gry oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zZzZ Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.09, 11:22 Btw, po diabła ktoś tam na dzień dobry pokazuje Package Explorer z Eclipsa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoL Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.acn.waw.pl 13.08.09, 11:28 no nieźle, Super Mario Aimbot Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: 194.146.120.* 13.08.09, 12:19 @zZzZ Zapewne dlatego że gra odpalona została z poziomu Eclipsa, ale czemu to nie zostało wycięte to już nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwe Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.dfqs.pl 13.08.09, 13:16 >> zZzZ pewnie dlatego zeby taki n00b jak zZzZ mogl sie pochwalic ze rozpoznal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fag Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.toya.net.pl 13.08.09, 14:05 Raz spadł a nie zginął, pieprzony cheater Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sachi Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.chello.pl 13.08.09, 16:30 Bieda :] Sprawdźcie co można zrobić z romem z SMW mając odpowiednie umiejętności www.youtube.com/watch?v=Xz0PaPpmGa8 Polecam też profil gościa AzureBlade49, przechodzi hacki z Super Mario World (SNES). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: phantom_lord Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.ds14.agh.edu.pl 13.08.09, 18:39 hmm ciekawe czy skomplikowany jest ten algorytm. Zawsze myslalem ze takie autoprzechodzenie to byloby bardziej odtworzenie jakiegos dema. Tak swoja droga zrobienie czegos takiego do bardziej skomplikowanej gry moze byc problematyczne podejzewam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eloshav Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.09, 20:02 Eclipse na poczatku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Babka z Marsa Re: Mario przeszedł sam siebie... IP: *.chello.pl 13.08.09, 23:28 "Mario przeszedł sam siebie..." Przyznam, że spodobał mi się ten zgrabny tytulik Odpowiedz Link Zgłoś