ap77 18.03.05, 21:55 Nie wrzosy! Pojawily sie juz w sprzedazy, czy moge prosic o kilka slow n atemat tych roslinek? czy sa wymagajce? Odporne na mroz? Ania Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pauli7 Re: Wrzośce? 19.03.05, 01:45 www.ulinscy.pl/index11.html i w spisie podstron z lewej - "porady" Pauli Odpowiedz Link Zgłoś
zyga5 Re: Wrzośce? 19.03.05, 17:49 Kilka rad praktycznych w skrócie.Wrzośćce kwitną wiosną i jesienią.Już w tej chwili kwitną a dookoła krokusy.Po przekwitnięciu lekko przycinam na tzw.jeża są wtedy gęstsze.Lubią kwaśne podłoże.Nie okrywałem niczym a wyglądają cudnie już teraz.Sadzę razem z wrzosami wśród różaneczników.Wszystkie kwasoluby.Podłoże zasypane drobną korą. Odpowiedz Link Zgłoś
ap77 Re: Wrzośce? 19.03.05, 18:54 Oj to super, musze sobe sprawic kilka. Myslicie, ze beda w sprzedazy za 2-3 tyg., czy to juz po sezonie? Odpowiedz Link Zgłoś
pauli7 Re: Wrzośce? 19.03.05, 20:18 ja bym raczej z iglakami proponowala posadzic, bo rododendronki zazwyczaj maja ciemno a wrzoscie wola jasniejsze stanowiska:) a iglaki tez na kwasnym:) Pauli Odpowiedz Link Zgłoś