18.03.05, 21:55
Nie wrzosy!
Pojawily sie juz w sprzedazy, czy moge prosic o kilka slow n atemat tych
roslinek? czy sa wymagajce? Odporne na mroz?

Ania
Obserwuj wątek
    • pauli7 Re: Wrzośce? 19.03.05, 01:45
      www.ulinscy.pl/index11.html
      i w spisie podstron z lewej - "porady"

      Pauli
    • zyga5 Re: Wrzośce? 19.03.05, 17:49
      Kilka rad praktycznych w skrócie.Wrzośćce kwitną wiosną i jesienią.Już w tej
      chwili kwitną a dookoła krokusy.Po przekwitnięciu lekko przycinam na tzw.jeża
      są wtedy gęstsze.Lubią kwaśne podłoże.Nie okrywałem niczym a wyglądają cudnie
      już teraz.Sadzę razem z wrzosami wśród różaneczników.Wszystkie kwasoluby.Podłoże
      zasypane drobną korą.
      • ap77 Re: Wrzośce? 19.03.05, 18:54
        Oj to super, musze sobe sprawic kilka. Myslicie, ze beda w sprzedazy za 2-3
        tyg., czy to juz po sezonie?
        • zyga5 Re: Wrzośce? 19.03.05, 20:02
          Będą i to spore ilości.
          • pauli7 Re: Wrzośce? 19.03.05, 20:18
            ja bym raczej z iglakami proponowala posadzic, bo rododendronki zazwyczaj maja
            ciemno a wrzoscie wola jasniejsze stanowiska:) a iglaki tez na kwasnym:)

            Pauli

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka