myszka5bis 16.08.02, 12:51 Czy ja też mogę skorzystać z Pana pomocy?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jerzy.wozniak Re: a ja ?? 27.08.02, 21:03 Witam na forum Gazety! W czym mam pomóc myszko?? Czy coś przeoczyłem??? Pozdrowienia, Jerzy Woźniak Odpowiedz Link Zgłoś