16.08.02, 12:51
Czy ja też mogę skorzystać z Pana pomocy??
Obserwuj wątek
    • jerzy.wozniak Re: a ja ?? 27.08.02, 21:03
      Witam na forum Gazety!
      W czym mam pomóc myszko?? Czy coś przeoczyłem???
      Pozdrowienia,
      Jerzy Woźniak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka