24.04.06, 10:58
Witam.Powoli zakladamy z mężem ogród. Wszystko chcemy robic sami. Martwi mnie
tylko jedna rzecz. Trudno znaleźć gdziekolwiek odpowiedź, na wydawaloby się
łatwe pytania. Chyba, że źle szukamy:) Super byłoby, gdyby ktoś wytłumaczył, w
jaki sposób zakłada się rabatę. Od zeszłego roku mamy trawnik, teraz chcemy
coś
więcej. Od dalekiej znajomej dostaniemy projekt, ale już nie chcemy jej męczyć
prośbą o wytłumaczenie wszelkich wątpliwośći.Może ktoś pomoże?Coś tam wiemy:
że
można wypalić, albbo przekopać.. Ale która metoda lepsza? A jezeli przekopać,
to czy może zostać ta ziemia z darnią odwróconą, czy jej już nie może
być...Ech...
Obserwuj wątek
    • litorija Re: rabata 25.04.06, 12:45
      wypalanie ? to sredniowiczna metoda i w dodatku niszczaca dla calego swata fauny
      i flory danego miejsca. Robiac plan rabaty (w swoim ogrodzie) uwazgledaniam
      oswietlenie, typ podloza, rozmiary roslin, ksztalt i barwe lisci i kwiatow,
      termin kwitnienia i oczywiscie otoczenie - tak by rabata stanowila calosc z ogrodem.
    • jokaer Re: rabata 25.04.06, 15:34
      darń odwróconą zostawia się ale przekopując jesienią na zimę.
      teraz to należałoby przekopać te miejsca gdzie mają być kwiaty widłami
      amerykańskimi i poprostu ręcznie wyplewić. ziemia jest teraz dobrze wilgotna
      więc nie jest to takie straszne.
      im lepiej sie odchwaści tym mniej potem pracy. możnaby zastosować w tych
      miejscach herbicyd ale trzeba by trochę czekać z posadzeniem kwiatów.
      jeśli to ma być rabata bylinowa to byliny przynajmniej sporą ich częśc można
      sadzić w sierpniu ( to jest taki dobry dla nich okres), ale teraz po sklepach
      nie brakuje kwiatów , więc można sadzić teraz.
      jeśli znajoma coś Wam przygotowała, to pewnie zaznaczyła jaką glebę i jakie
      stanowisko.
      większość kwiatów lubi glebę lekko kwaśną i żyzną. ale niekoniecznie.

      wypalanie wcale nie jest dobre, bo pali się i niszczy istniejący tam ekosystem,
      a więc różne żyjatka dobre, różne dobre bakterie.
      najlepiej wypielić ręcznie.
      Jola.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka