cichecka27
24.04.06, 10:58
Witam.Powoli zakladamy z mężem ogród. Wszystko chcemy robic sami. Martwi mnie
tylko jedna rzecz. Trudno znaleźć gdziekolwiek odpowiedź, na wydawaloby się
łatwe pytania. Chyba, że źle szukamy:) Super byłoby, gdyby ktoś wytłumaczył, w
jaki sposób zakłada się rabatę. Od zeszłego roku mamy trawnik, teraz chcemy
coś
więcej. Od dalekiej znajomej dostaniemy projekt, ale już nie chcemy jej męczyć
prośbą o wytłumaczenie wszelkich wątpliwośći.Może ktoś pomoże?Coś tam wiemy:
że
można wypalić, albbo przekopać.. Ale która metoda lepsza? A jezeli przekopać,
to czy może zostać ta ziemia z darnią odwróconą, czy jej już nie może
być...Ech...