Dodaj do ulubionych

fikus nadal

15.06.06, 17:49

Obserwuj wątek
    • ap77 Re: fikus nadal 15.06.06, 18:09
      przeprszam dwa razy sie wyslalo, mialo byc Fikus nadal rosi. Myslalam, zeto prze
      tarczniki, ale troche ich wybilam Promanalem, a Fikus rosi jeszcze bardziej.,
      cala podloga zapackana jakims smarem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka