ap77 Re: fikus nadal 15.06.06, 18:09 przeprszam dwa razy sie wyslalo, mialo byc Fikus nadal rosi. Myslalam, zeto prze tarczniki, ale troche ich wybilam Promanalem, a Fikus rosi jeszcze bardziej., cala podloga zapackana jakims smarem... Odpowiedz Link Zgłoś