Dodaj do ulubionych

Lonicera:)

12.11.06, 10:53
Ja myślę jak ja okryć, a ona...kwitnie!!! :)
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Lonicera:) 12.11.06, 11:35
      A masz jakiś przemarzający gatunek, czy tylko tak na wszelki wypadek? Bo i tak
      jeszcze za wcześnie na okrywanie.
      • mali_na Re: Lonicera:) 12.11.06, 13:21
        To młódka, tegoroczny nabytek, więc chce jej jeszcze pomóc:)
        • heart_of_ice Re: Lonicera:) 12.11.06, 14:36
          ojej, fajnie:)
          z okrywaniem poczekaj, az przymrozki zniszcza kwiaty i zaczna opadac liscie:)

          Pauli
          --
          bywam na Łysej Górze:)
          • mali_na Re: Lonicera:) 12.11.06, 23:10
            Oj, okryłam juz hortensje:( Może im się nic nie stanie, ale zawsze wydają mi sie
            najbardziej bezbronne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka