mali_na 12.11.06, 10:53 Ja myślę jak ja okryć, a ona...kwitnie!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
horpyna4 Re: Lonicera:) 12.11.06, 11:35 A masz jakiś przemarzający gatunek, czy tylko tak na wszelki wypadek? Bo i tak jeszcze za wcześnie na okrywanie. Odpowiedz Link Zgłoś
mali_na Re: Lonicera:) 12.11.06, 13:21 To młódka, tegoroczny nabytek, więc chce jej jeszcze pomóc:) Odpowiedz Link Zgłoś
heart_of_ice Re: Lonicera:) 12.11.06, 14:36 ojej, fajnie:) z okrywaniem poczekaj, az przymrozki zniszcza kwiaty i zaczna opadac liscie:) Pauli -- bywam na Łysej Górze:) Odpowiedz Link Zgłoś
mali_na Re: Lonicera:) 12.11.06, 23:10 Oj, okryłam juz hortensje:( Może im się nic nie stanie, ale zawsze wydają mi sie najbardziej bezbronne Odpowiedz Link Zgłoś