marva
14.05.08, 10:32
Witam. Poradźcie proszę jak dogodzić moim fuksjom. Zeszłego lata
dostałam malutkie odnózki. Przez całą zimę trzymałam je w domu na
parapecie. Ślicznie się rozrosły. Teraz wystawiłam na dwór. Kiedy
moge spodziewać się pączków? Co zrobić, żeby ładnie kwitły? Jakieś
specjalne warunki są im potrzebne?