14.05.08, 10:32
Witam. Poradźcie proszę jak dogodzić moim fuksjom. Zeszłego lata
dostałam malutkie odnózki. Przez całą zimę trzymałam je w domu na
parapecie. Ślicznie się rozrosły. Teraz wystawiłam na dwór. Kiedy
moge spodziewać się pączków? Co zrobić, żeby ładnie kwitły? Jakieś
specjalne warunki są im potrzebne?
Obserwuj wątek
    • amigosh Re: Fuksja 14.05.08, 13:20
      Na pewno trzeba im poświęcać dużo uczucia ;] ale tak na serio - na pewno
      potrzebują dobrze dobranego nawozu, jak z warunkami cieplno/wilgotnościowymi
      niestety nie mam pojęcia, ale możesz poszukać na tej stronie:
      www.leroymerlin.pl/mpng2-front/pre?zone=zonecatalogue&idLSPub=1175782290&placebarretodo=showls&renderall=on
      może uda Ci się jakieś bardziej szczegółowe informacje znaleźć :)
    • jokaer Re:strona o fuksjach 14.05.08, 15:34
      tu podaje linka do strony o fuksjach, można się w nich zakochać zupełnie :)

      glebowski.eu/indexpl.htm

      ---
      dagmargallery.republika.pl/
      www.ogrodziolowy.republika.pl/
      • marva Re:strona o fuksjach 16.05.08, 22:27
        Dzięki. Wygląda na to, że jednak trochę je posdsuszyłam. Dziś
        zakupiłam kolejne dwie odmiany:o))) Mam nadzieję, że będą ładnie
        rosły i kwitły

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka