11.11.03, 14:47
Mam wielką prośbę!
Czy mogłabyś powiedzieć jakim sprzętem foto robisz takie fajne zdjęcia makro
i jakie parametry ustawiasz?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :-)
Obserwuj wątek
    • piasia Re: Do piasi 12.11.03, 15:12
      ogniomistrz napisał:

      > Mam wielką prośbę!
      > Czy mogłabyś powiedzieć jakim sprzętem foto robisz takie fajne zdjęcia makro
      > i jakie parametry ustawiasz?
      > Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :-)

      ??????????????????????????????????
      Chyba mylisz mnie z Ptasikiem!

      Ja nie robię zdjęć makro, jedyne dwa zdjęcia jakie wrzuciłam na forum
      to "wspaniała" rudera na działce i jeżyk otrzymany od kogoś mailem.

      A te cacka Ptasika sprawiają, że czuję się diabelnie zazdrosna ;) Cóż, jak
      mawiał Kubuś Puchatek - są tacy co potrafią i są tacy co nie potrafią...


      I w dodatku nie jesteś pierwszy, który myli dwie bliźniacze baby z jednego
      gniazda, jednego lęgu i dwóch opartych o siebie w tym gnieździe nakrapianych
      jajek ;)))
      To znaczy my się w życiu nie spotkałyśmy w realu, mieszkamy na dwóch końcach
      Polski i mamy na pewno różne geny, ale zainteresowania i charakterki jakoś tak
      dziwnie zbieżne ;)

      Pozdrawiam
      Pi
      • ogniomistrz Re: Do piasi 12.11.03, 19:56
        Piasia rzeczywiście się pomyliłem ;-) ale nie do końca! Zmyliło mnie zdjęcie
        małego jeża - też dużej urody! Gratuluję! A teraz pędzę z prośbą do ptasika!
        Pozdrawiam serdecznie!
        ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka