bei
23.03.09, 12:48
Tam, gdzie mieszkałam wczesniej obrastał drogi, większosć ludzi
trzymała go przed ogrodzeniami by cieszył oczy, my robilismy
herbatki z plasterkiem bulwy, bulwy przerabialismy na frytki, lub
gotowalismy do sałatek...a teraz szukam, gdzie kupić
sadzonki...lubicie ten słonecznikowaty stworek:)?