ewa553
08.04.09, 16:19
czy tez macie takie zatrzesienie? Zbieram i zbieram, a one sie chyba
akurat co okocily, bo pelno jest tak malutkich, ze trudno je zlapac
przez rekawiczke. Do tego niektore sa dosc glupie: zamiast wejsc na
roslinke, przyczepily sie dwa dzisiaj do karteczki z namalowana
rzodkiewka:)))) Chcialam tu oglosic konkurs pt.: kto zbierze wiecej
slimakow, ale zgubilam sie przy liczeniu....