Dodaj do ulubionych

calathea pada

08.06.09, 16:47
Kolejna calathea taka z kolorowymi listkami pada.Dbam o nia, a
czubki schna na potege i cala jest zmarniala.Zaluje , bo to piekny
kwiatek i w dodatku kolejny :-(
Obserwuj wątek
    • hexajaga Re: calathea pada 08.06.09, 21:06
      to zawsze przykre jak roslinki padaja :-( widocznie cos jej nieodpowiada w Twoim
      mieszkanku ,tym bardziej ze to juz druga wiec chyba sie potwierdza ze warunki ma
      nie takie jakby chciala.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka