maszmi 08.06.09, 16:47 Kolejna calathea taka z kolorowymi listkami pada.Dbam o nia, a czubki schna na potege i cala jest zmarniala.Zaluje , bo to piekny kwiatek i w dodatku kolejny :-( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hexajaga Re: calathea pada 08.06.09, 21:06 to zawsze przykre jak roslinki padaja :-( widocznie cos jej nieodpowiada w Twoim mieszkanku ,tym bardziej ze to juz druga wiec chyba sie potwierdza ze warunki ma nie takie jakby chciala. Odpowiedz Link Zgłoś