13.06.09, 20:35
w koncu przypomniało sie jej, ze jest rozłogowa- i wypusciła na
rabacie w innych miejscach odnogi:)

a
berberys- rosł na rabacie- przesadzony został w inne miejsce, bo
był zbyt duży- teraz wyrasta jego potomstwo- takie berberysie
noworodki:)..
Obserwuj wątek
    • yoma Re: golteria 14.06.09, 10:10
      W zeszłym roku przesadzałam jesion, a wyrosła róża :)
      • lellapolella Re: golteria 14.06.09, 14:29
        :-)
        a ja dostałam ostatnio od M. różę z metką "historyczna"(i tyle). Tak sobie na
        nią zerkam i przychodzi mi do głowy podejrzenie, że to może być taka sama, która
        rośnie u starego Z. spod betonu...Byłby to zaiste, prezent z nieba, ale dopóki
        nie zakwitnie, mogę sobie marzyć:)Na razie są baaaardzo podobne.
        • yoma Re: golteria 14.06.09, 17:35
          Trzymam kciuki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka