Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    EuroBasket 2009. Grecki dziennikarz: Daję Polsc...

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.09, 21:41
    jesli gortat zostanie w domu to wygramy
    Obserwuj wątek
      • Gość: XD Gortat IP: *.213.38.84.otvk.pl 15.09.09, 22:15
        Gortat chłopie jeśli nie masz zamiaru pomagać krajowi to nawet nie grzej ławy
        tylko idź do domu!!!
        • Gość: troll out Re: Gortat IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.09.09, 22:41
          hmmmmm co za desperacja żeby samemu sobie odp na posty ;D hahahahahahhaahhaha na szczescie wszyscy cie człowieku ignoruja dobranoc

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka