Gość: gortat out! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.09, 21:41 jesli gortat zostanie w domu to wygramy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: XD Gortat IP: *.213.38.84.otvk.pl 15.09.09, 22:15 Gortat chłopie jeśli nie masz zamiaru pomagać krajowi to nawet nie grzej ławy tylko idź do domu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: troll out Re: Gortat IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.09.09, 22:41 hmmmmm co za desperacja żeby samemu sobie odp na posty ;D hahahahahahhaahhaha na szczescie wszyscy cie człowieku ignoruja dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś