Gość: Johann IP: *.pool.mediaWays.net 05.12.09, 15:09 Schikorra, tenwasz niedorajda , miotle mu dac zamiast karabinu.Karabinem posluguja sie Niemcy ,Schikorra miotla. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bender Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.wirion.pl 05.12.09, 15:29 Ja wohl Helmut!!! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.pool.mediaWays.net 05.12.09, 15:52 Za malo dostales po doopie od nas - pisze sie - jawohl, zusammen ty tluku.Gość portalu: Bender napisał(a): > Ja wohl Helmut!!! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwert Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:18 JOHANN, TY DURNY POLUSIE !!!!!!!!!!!!!!!!! ale Blamage !!!!!! MY NIEMCY PISZEMY "JAWOLL" jestes naprawde brudnym slonskim bastardem a nie aryjczykiem !!!!!! johan nie wybaczyl maciorze ze go wysrala z dupy po zlej stronie granicy aaaaaaaaaaaalbo w "dobrej" stronie ale 20 lat za wczesnie albo za puzno........:) Johan takie scierwo jak ty sie tylko w polsce moglo urodzic......;))) Odpowiedz Link Zgłoś
231955ali Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo 05.12.09, 15:33 Gość portalu: Johann napisał(a): > Schikorra, tenwasz niedorajda , miotle mu dac zamiast > karabinu.Karabinem posluguja sie Niemcy ,Schikorra miotla. ale jestes szybki Johannek powodzenia w atakach nasz masochisto internetowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.pool.mediaWays.net 05.12.09, 16:03 Jutro jest sztafeta meska w biathlonie.Mam do Polakow nieskromne pytanie -wystawiacie tez waza sztafete?Biedny Schikorra ,bedzie musial biec 4 razy ten dystans a palec mu opuchnie calkiem od cyngla waszego polskiego ,prymitywnego karabinu.Szkoda go , bo on zawsze jest Schlesier ,czyli tak jakby Niemiec. Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Znowu ten Johann, owoc przemarszu armii sowieckiej 05.12.09, 18:24 Znowu ten Johann, owoc przemarszu armii sowieckiej przez Mecklemburgię? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwert ale niemiec a pisac nawet nie umie !!!!!!buahaha!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:20 Pisze sie "jawoll" a nie "jawohl" ty smieciu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gru johan ale dales dupy....!!!!!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:21 JOHANN, TY DURNY POLUSIE !!!!!!!!!!!!!!!!! ale Blamage !!!!!! MY NIEMCY PISZEMY "JAWOLL" jestes naprawde brudnym slonskim bastardem a nie aryjczykiem !!!!!! johan nie wybaczyl maciorze ze go wysrala z dupy po zlej stronie granicy aaaaaaaaaaaalbo w "dobrej" stronie ale 20 lat za wczesnie albo za puzno........:) Johan takie scierwo jak ty sie tylko w polsce moglo urodzic......;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: von Richthofen @ johan IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:24 ins Gas mit Dir du Versager Du.... du räudiger Hund!!!!! wie kannst Du das Grossdeutsche Reich repräsentieren ????? DU KANNST JA NICHT MAL ARISCH SCHREIBEN ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gru johan ale dales dupy..!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:26 JOHANN, TY DURNY POLUSIE !!!!!!!!!!!!!!!!! ale Blamage !!!!!! MY NIEMCY PISZEMY "JAWOLL" jestes naprawde brudnym slonskim bastardem a nie aryjczykiem !!!!!! johan nie wybaczyl maciorze ze go wysrala z dupy po zlej stronie granicy aaaaaaaaaaaalbo w "dobrej" stronie ale 20 lat za wczesnie albo za puzno........:) Johan takie scierwo jak ty sie tylko w polsce moglo urodzic......;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.09, 21:58 Nie mogę wyjść z podziwu,za co niektórym pismakom płacą w GW.Pisze jeden z takich,że O.E. Bjoerdalen słabo biegł i strzelał w piątek.O ile z tym strzelaniem, to prawda,to jeśli chodzi o sam bieg,to myślę,iż uczeń pierwszych klas podstawówki umiałby ocenić tempo biegu Norwega.Dla bardziej dociekliwych,ile niecelnych strzałów miał T.Sikora, a ile O.E.Bjorndalen i o ile różnił się osiągnięty przez nich czas na mecie.I to by było na tyle,szkoda się wiecej rozpisywać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.09, 22:03 Przepraszam,oczywiście miało być w czwartek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.09, 22:07 Cenzurka,prawda boli. Odpowiedz Link Zgłoś