Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo

    IP: *.pool.mediaWays.net 05.12.09, 15:09
    Schikorra, tenwasz niedorajda , miotle mu dac zamiast
    karabinu.Karabinem posluguja sie Niemcy ,Schikorra miotla.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Bender Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.wirion.pl 05.12.09, 15:29
        Ja wohl Helmut!!! :D
        • Gość: Johann Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.pool.mediaWays.net 05.12.09, 15:52
          Za malo dostales po doopie od nas - pisze sie - jawohl, zusammen ty
          tluku.Gość portalu: Bender napisał(a):

          > Ja wohl Helmut!!! :D
          • Gość: qwert Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:18
            JOHANN,
            TY DURNY POLUSIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

            ale Blamage !!!!!!

            MY NIEMCY PISZEMY "JAWOLL"
            jestes naprawde brudnym slonskim bastardem a nie aryjczykiem !!!!!!

            johan nie wybaczyl maciorze ze go wysrala z dupy po zlej stronie
            granicy
            aaaaaaaaaaaalbo w "dobrej" stronie ale 20 lat za wczesnie albo za
            puzno........:)

            Johan takie scierwo jak ty sie tylko w polsce moglo
            urodzic......;)))



      • 231955ali Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo 05.12.09, 15:33
        Gość portalu: Johann napisał(a):

        > Schikorra, tenwasz niedorajda , miotle mu dac zamiast
        > karabinu.Karabinem posluguja sie Niemcy ,Schikorra miotla.
        ale jestes szybki Johannek powodzenia w atakach nasz masochisto
        internetowy.
        • Gość: Johann Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.pool.mediaWays.net 05.12.09, 16:03
          Jutro jest sztafeta meska w biathlonie.Mam do Polakow nieskromne
          pytanie -wystawiacie tez waza sztafete?Biedny Schikorra ,bedzie
          musial biec 4 razy ten dystans a palec mu opuchnie calkiem od cyngla
          waszego polskiego ,prymitywnego karabinu.Szkoda go , bo on zawsze
          jest Schlesier ,czyli tak jakby Niemiec.
      • jaceq Znowu ten Johann, owoc przemarszu armii sowieckiej 05.12.09, 18:24
        Znowu ten Johann, owoc przemarszu armii sowieckiej przez Mecklemburgię?
      • Gość: qwert ale niemiec a pisac nawet nie umie !!!!!!buahaha!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:20

        Pisze sie "jawoll" a nie "jawohl" ty smieciu !!!
      • Gość: gru johan ale dales dupy....!!!!!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:21
        JOHANN,
        TY DURNY POLUSIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

        ale Blamage !!!!!!

        MY NIEMCY PISZEMY "JAWOLL"
        jestes naprawde brudnym slonskim bastardem a nie aryjczykiem !!!!!!

        johan nie wybaczyl maciorze ze go wysrala z dupy po zlej stronie
        granicy
        aaaaaaaaaaaalbo w "dobrej" stronie ale 20 lat za wczesnie albo za
        puzno........:)

        Johan takie scierwo jak ty sie tylko w polsce moglo
        urodzic......;)))

      • Gość: von Richthofen @ johan IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:24
        ins Gas mit Dir du Versager Du....
        du räudiger Hund!!!!!

        wie kannst Du das Grossdeutsche Reich repräsentieren ?????
        DU KANNST JA NICHT MAL ARISCH SCHREIBEN ??????
      • Gość: gru johan ale dales dupy..!!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.12.09, 19:26
        JOHANN,
        TY DURNY POLUSIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

        ale Blamage !!!!!!

        MY NIEMCY PISZEMY "JAWOLL"
        jestes naprawde brudnym slonskim bastardem a nie aryjczykiem !!!!!!

        johan nie wybaczyl maciorze ze go wysrala z dupy po zlej stronie
        granicy
        aaaaaaaaaaaalbo w "dobrej" stronie ale 20 lat za wczesnie albo za
        puzno........:)

        Johan takie scierwo jak ty sie tylko w polsce moglo
        urodzic......;)))
      • Gość: Kibic Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.09, 21:58
        Nie mogę wyjść z podziwu,za co niektórym pismakom płacą w GW.Pisze
        jeden z takich,że O.E. Bjoerdalen słabo biegł i strzelał w piątek.O
        ile z tym strzelaniem, to prawda,to jeśli chodzi o sam bieg,to
        myślę,iż uczeń pierwszych klas podstawówki umiałby ocenić tempo
        biegu Norwega.Dla bardziej dociekliwych,ile niecelnych strzałów miał
        T.Sikora, a ile O.E.Bjorndalen i o ile różnił się osiągnięty przez
        nich czas na mecie.I to by było na tyle,szkoda się wiecej rozpisywać.
      • Gość: Kibic Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.09, 22:03
        Przepraszam,oczywiście miało być w czwartek.
        • Gość: Kibic Re: Biatlon. Tomasz Sikora w Oestersund na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.09, 22:07
          Cenzurka,prawda boli.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka