Gość: BLEBLE [...] IP: *.core.virnet.pl 27.01.04, 23:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Benno Tylko w Warszawie !!! IP: *.acn.waw.pl 28.01.04, 00:11 Stadion narodowy może powstać tylko w Warszawie. Tylko Warszawa jest miastem o odpowiednim potencjale ludnosciowym i infrastrukturalnym. Tak było jest i będzie. Cały Śląsk to przerażająca (sic !!!) dziura i sugestie, że Narodowy powinien być w zapyziałym Chorzowie to brednie hanysów. Narodowy powinien powstać albo w miejscu X lecia (to najlepsza koncepcja - jest mnóstwo przestrzeni i można to znakomicie zagospodarować) albo na Legii. I powinna tam grać zarówno Legia jak i Polonia. Benno Odpowiedz Link Zgłoś
silesia Re: Tylko w Warszawie !!! 28.01.04, 16:07 Ty je..ny warszawiaku sam jesteś zapyziałym mieszkańcem smiesznej stolycy .Ciekawe ,że turysci raczej odwiedzaja Polske południowa niż Waszą wioske Z pałacem - darem ZSRR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciu z Pulaw :-) Re: Tylko w Warszawie !!! IP: *.w80-15.abo.wanadoo.fr 09.02.04, 20:45 Ta. I na pewno odwiedzaja Katowice, Chorzow, Bytom, Rybnik, ten WIELKI BRZYDKI SMIERDZACY SLASK !!! Nie jestem Warszawiakiem, ale czesto tam bywam i mam kontakty z cudoziemcami ktorzy sa ... zachwyceni nowoczesnoscia Warszawy ! Jedyne czego nie lubia to PKiN. Ale, nie oszukujmy sie, nawet Warszawiacy nie lubia tego obiektu ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fazi Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 28.01.04, 01:45 wyglada,ze bedziemy mieli Piłkarskie Stadiony Narodowe w kazdym miescie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steptyczny Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 03:42 NIech kaczor, nie gada głupot tylkO, niech buduje tą warszawską kolejkę, którą niektórzy nazywają "metrem". Łapy precz od pieniędzy z budrzetu państwa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Praski Hooligan Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.w80-15.abo.wanadoo.fr 09.02.04, 20:48 1) Naucz sie najpierw pisac po Polsku bo to po prostu wstyd jak sie Ciebie czyta ! 2) Warszawa jest 2-milionowa stolica duzego kraju Europejskiego i ma rozne potrzeby. Nie tylko metro, lecz takze wlasnie przyzwoity stadion (bo Legia i Polonia to tragedia), i dojazd autostrada (kiedy wreszcie buduja ta A2 ze Swiecka do Warszawy i ta A8 z Katowic ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Cały naród buduje stadion !!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.04, 07:30 To nie przypadek, ze decyzje o budowie stadionu podjęto bezpośrednio po decyzji sejmu o przyznaniu wielkiej fortuny na budowę metra w Warzawie. Dzięki temu Warszawa ma pieniądze (niby swoje) na budowę stadionu. Chwała ludowi pracującemu poslkich wsi i miasteczek. Dołóżmy im więcej. Wybudują sobie jeszcze lodowisko !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brr Dołóżmy się na basen !!!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.04, 07:32 Jeśli Podlasie i Podkarpacie wysupła ostatnie grosze będą mogli sobie wybudować jeszcze BASEN NARODOWY !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majrix Re: Dołóżmy się na basen !!!! IP: *.intratel.com.pl 28.01.04, 09:13 Bardzo proszę sobie nie wycierać buzi Podlasiem, a mysle ze ludzie z Podkarpacia tez by sobie tego nie zyczyli, dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antygorol Re: Dołóżmy się na basen !!!! IP: *.paniowki.pl 28.01.04, 09:25 Pozwalnianych górników, hutników, kolejrzy, pielegniarki, lekarzy do robót przymusowych przy nowym stadionie zaciągniecie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majrix Re: Dołóżmy się na basen !!!! IP: *.intratel.com.pl 28.01.04, 13:38 Mośku, nic nie rozumiesz, przeciez pisze ze gdyby ten stadion byl bydowany w Katowicach tez bym to poparł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Cały naród dotuje stolicę !!! IP: *.cti.us.edu.pl 28.01.04, 08:50 Masz racje, to przyznal sam Kaczor. Cholera mnie bierze, gdy warszawka twierdzi, ze to z ich pieniedzy. To, ze siedziby firm sa przewaznie w Warszawie, nie oznacza, ze to ona wypracowuje dochod. Dlaczego ma ona najnowoczesniejsza komunikacje miejska i tak tanie bilety? Przyjedzcie na Slask, zobaczcie co tam jeszcze jezdzi i za jaka cene (przy relatywnie nizszych zarobkach), nie mowiac o reszcie kraju. Dodam, ze z pochodzenia jestem warszawiakiem, mieszka tam moja rodzina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beorrt Re: Cały naród dotuje stolicę !!! IP: *.acn.waw.pl 28.01.04, 14:56 Ale przez to że jest więcj firm to więcej ludzi jest w stolicy, a im więcej ludzi tym większe fndusze potrzebne na ogarnięcie wszystiego. A gdyby liczyć tylko to co zarobią ludzie (bez firm) to warszawa też pewnie by nie wyszła na swoje. Wiesz pewnie co to budżet centralny. Warszawa wpłaca tam ok.30mld a dostaje ok.3mld. Więc też się nie dziw że Warszawiacy mają pretensje do innych. A co do pieniędzy MENiS to one właśnie na to są i nie ma znaczenia czy to dla Warszawy czy Krakowa. Są to pieniądze do wykorzytania na nowe obiekty, więc należy się tylko cieszyć że są. A 45 mln na 2 lata to 22,5 mln rocznie, nie przesadzajmy że jest to jakaś wielka suma. A i nikt jeszcze nie powiedział że dostaniemy te pieniądze. To sie dopiero okaże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calagan Re: Cały naród buduje stadion !!! IP: *.aster.pl 28.01.04, 16:27 Jakbys myslal, to bys zauwazyl, ze na metro dano w tym roku, a wiekszosc srodkow zostanie wylozona w latach 2005-06. Ja naprawde proponuje calej Polsce - wara od podatkow i wszelakich oplat pobieranych przez Warszawe na rzecz panstwa przez kilka lat, a sami sobie skonzymy stadion i metro i basen narodowy tez. Moze ktos wtedy zauwazy jaka kase Warszawa rok w rok wplaca do budzetu panstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motor A SWISTAK SIEDZI I ZAWIJA TE SREBERKA... IP: 57.66.193.* 28.01.04, 09:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tad Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.proxy.aol.com 28.01.04, 09:11 Pilkarski Stadion Warszawski nic wiecej. Narodowy naly sie miejscowosci w srodku Polski. Reszta Polski nie bedzie placic na stadion dla L.., my chcemy Stadionu narodowego dla LZS POLSKA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SERB Dla czego tylko 35-40 000? IP: *.isko.net.pl / 10.0.4.* 28.01.04, 09:40 minimum to 60 000. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fitfan Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.chello.pl 28.01.04, 10:23 polonia ma już swoją Maracanę, dlatego nie musi korzystać z nowowybudowanego stadionu przy Łazienkowskiej :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZŁoty Dlaczego nie Polonia???????? IP: *.crowley.pl 28.01.04, 10:56 dDlaczego nie będzie grać Polonia, czemu nie zrobicie stadionu dla dwuch warszawskich drużyn. Jestem tą sprawą bardzo poruszony. Czemu ten prezydencik, nie powie jasno, że jest za legią i że chce ją wspomóc finansowo??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beorrt Re: Dlaczego nie Polonia???????? IP: *.acn.waw.pl 28.01.04, 14:45 Ty wogóle nie wiesz o co chodzi. Kaczynski na początku kadencji powiedział coś w stylu "każdy wie że najważniejszym klubem w Warszawie jest Polonia". I osobiście nie przypuszczam aby "ambicją" Polonii była gra przy Łazienkowskiej. Ale jak będą mieli ochote to czemu nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skok A olimpiada w Zakopcu, skocznia w Warszaw, ME w no IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 28.01.04, 11:13 Gość portalu: samba napisał(a): > Ile juz bylo takich projektow :( Cos mi trudno uwierzyc, ze tym > razem bedzie inaczej :( gę itd. A zapomniał bym o wizach do USA i o głosowaniu w Parlamencie UE gdzie juz rzadowi rurka mięknie, a było mówione mamy sztywne stanowisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WLKP Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 12:21 Teraz Cała polska będzie budować stadion Legii (Tirówce) SKANDAL!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.pro-futuro.com 28.01.04, 12:32 Może będzie z tego coś komkretnego. Trzymam kciuki Panie kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak A CO ZE STADIONEM DZIESIECIOLECIA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 12:44 Pomysłu Panu Prezydentowi tylko pogratulować! Może tak rzut okiem na drugą stronę Wisły? Dla ślepych wskazówka, spójrzcie na targowisko europa, czy jak sie tam nazywa owo cudo handlowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beorrt Re: A CO ZE STADIONEM DZIESIECIOLECIA? IP: *.acn.waw.pl 28.01.04, 14:48 To też zostało wytłumaczone. Tereny przy Łazienkowskiej należą do Miasta, a pod stadionem X-lecia do Skarbu Państwa i Warszawa niewle może. A poza tym czemu to tereny pod X-lecia są lepsze od Łazienkowskiej. Jakiś jeden argument. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andy Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: dgsrvpx* / localhost 28.01.04, 12:47 Poroniony projekt, jakby nie prosciej bylo zlikwidowac bazar i zmodernizowac Stadion X-lecia... Warszawa juz ma narodowy stadion pilkarski, tyle tylko ze graja na nim piraci komputerowi z goscmi zza wschodniej granicy. Odpowiedz Link Zgłoś
bluenote99 STADION DZIESIĘCIOLECIA 28.01.04, 12:53 Co w takim razie Pan Prezydent planuje zrobić ze Stadionem Dziesięciolecia? Owo cudnej urody targowisko zostawić? Pytam, bo skoro w planach budowa nastepnego stadionu ... Czy też nowy obiekt w przyszlosci bedzie też bazarem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.artnet.com.pl 28.01.04, 13:04 Nie tylko nie w Warszawie. Mam dość tego miasta i korupcjogennych decyzji. Uważam, że stadion narodowy powinien być np. w Krakowie ponieważ była by to kolejna wizytówka pokazania Polski światu. A piękno Krakowa uspokaja i łatwiej jest znieść porażki reprezentacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bob Re: Narodowy = Kaczyński ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.04, 13:48 Życzyłbym sobie i wielu innym kibicom w całej Polsce aby w końcu w 40 milionowym kraju zbudowano stadion na którym można rozegrać mecz piłki nożnej w cywilizowanych warunkach. W XXI wieku nie przystoi grać reprezentacji na "klepiskach ". Jak dotychczas wiele było obietnic budowy nowych stadionów (np. Wisła Kraków), a co z tego wyszło - nic, zero. Życzę Panu Kaczyńskiemu aby to co obiecał stało się faktem. Czas pokaże czy była to jeszcze jedna polityczna demonstracja czy rzeczywista troska o kibiców, sympatyków polskiego futbolu. Odpowiedz Link Zgłoś
silesia Re: Narodowy = Kaczyński ? 28.01.04, 16:23 Budowa stadionu mże być takim samym poronionym pomysłem jak budowa lodowiska - Nowy Torwar , w miescie gdzie nie ma hokeja.To cudo zostało wybudowane w mieście gdzie siedzą panowie z PZHL , tylko jakoś nie udało im się stworzyć drużyny, choćby II ligowej.Pozdr. dla szefostwa Tej skorumpowanej organizacji, nic nie robiącej dla polskiego hokeja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tisztelet Re: Narodowy = Kaczyński ? IP: 195.245.213.* 28.01.04, 18:21 O budowie narodowego stadionu słyszę mniej więcej co rok i żaden chyba nie powstał, więc chyba nie warto się ekscytować. Stadionu x lecia nie da sie ruszyć bo idzie tam o interesy na które kaczyński jest za krótki. kwaśniewski zreszta też :) a co do dopingu na śląskim - to dziwna sprawa - jeżdżę tam reguralnie od chyba 8 lat i ciężko to nazwać dopingiem - raczej jest to hałas. Boleje nad tym bo jestem z katowic i przynajmniej mogę wtedy odwiedzić rodzinę. A że mój brat gra tam szkółce piłkarskiej to mogę wam powiedzieć że przekręty robi się nie tylko w warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki 30,000 ? TO JUZ LEPIEJ DAJCIE SOBIE SPOKOJ IP: 131.91.215.* 28.01.04, 22:59 POJE8ALO ICH, POWINIEN BYC PRZYNAJMNIEJ NA 50,000...TO POLSKA A NIE SLOWACJA Odpowiedz Link Zgłoś
rangerek Dlaczego nie Warszawa: 29.01.04, 14:25 wlasnie dlaczego nie - moje argumenty: - mieli Xlecia i co i gó**o maja Europe :) - bylem na Torwarze na meczu Ligii Swiatowej i co i cisza!!!!!! zero dopingu pustki na trybunach jak bylo 4000 ludzi to max a i tak wiekszosc przyjezdnych - po prostu w tym miescie jest za duzo ludzi dla ktorych przekret jest na pozadku dziennym (sorry takie jest moje prywatne odczucie po kontaktach z "Warszawiakami") - bo jestem ze SLaska (zartuje to zaden argument) ale jakos uwazam ze nie koniecznie trzeba ten stadion budowac akurat tam - Krakow OK, inne miasta tez - dojazd - owszem wspanialy jak kogos stac na IC albo express bo dojechac do warszawy inaczej sie praktycznie nei da (chyba ze sie chce 10h tluc z kilkoma przesiadkami) i poza tym znalesc nocleg w normalnej cenie w Wawie to sztuka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaco NIGDY W W-WIE !!!!!!!!!!!! TO JEST PODŁOŚĆ!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.04, 00:05 kto wymyślił zeby stadion narodowy był w w-wie to jest szurnięty gość !!!!!! przecież warszawiaki to najgorsza banda w tm kraju!!!!!!! kupa złodzieji i szumowin!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś