Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warszawie

      • Gość: BLEBLE [...] IP: *.core.virnet.pl 27.01.04, 23:48
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Benno Tylko w Warszawie !!! IP: *.acn.waw.pl 28.01.04, 00:11
        Stadion narodowy może powstać tylko w Warszawie. Tylko Warszawa jest miastem o
        odpowiednim potencjale ludnosciowym i infrastrukturalnym. Tak było jest i
        będzie. Cały Śląsk to przerażająca (sic !!!) dziura i sugestie, że Narodowy
        powinien być w zapyziałym Chorzowie to brednie hanysów.
        Narodowy powinien powstać albo w miejscu X lecia (to najlepsza koncepcja - jest
        mnóstwo przestrzeni i można to znakomicie zagospodarować) albo na Legii. I
        powinna tam grać zarówno Legia jak i Polonia.
        Benno
        • silesia Re: Tylko w Warszawie !!! 28.01.04, 16:07
          Ty je..ny warszawiaku sam jesteś zapyziałym mieszkańcem smiesznej stolycy
          .Ciekawe ,że turysci raczej odwiedzaja Polske południowa niż Waszą wioske Z
          pałacem - darem ZSRR.
          • Gość: gosciu z Pulaw :-) Re: Tylko w Warszawie !!! IP: *.w80-15.abo.wanadoo.fr 09.02.04, 20:45
            Ta. I na pewno odwiedzaja Katowice, Chorzow, Bytom, Rybnik, ten WIELKI BRZYDKI
            SMIERDZACY SLASK !!!

            Nie jestem Warszawiakiem, ale czesto tam bywam i mam kontakty z cudoziemcami
            ktorzy sa ... zachwyceni nowoczesnoscia Warszawy ! Jedyne czego nie lubia to
            PKiN. Ale, nie oszukujmy sie, nawet Warszawiacy nie lubia tego obiektu !
      • Gość: fazi Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 28.01.04, 01:45
        wyglada,ze bedziemy mieli Piłkarskie Stadiony Narodowe w kazdym miescie.
      • Gość: steptyczny Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 03:42
        NIech kaczor, nie gada głupot tylkO, niech buduje tą warszawską
        kolejkę, którą niektórzy nazywają "metrem". Łapy precz od
        pieniędzy z budrzetu państwa!!!
        • Gość: Praski Hooligan Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.w80-15.abo.wanadoo.fr 09.02.04, 20:48
          1) Naucz sie najpierw pisac po Polsku bo to po prostu wstyd jak sie Ciebie
          czyta !
          2) Warszawa jest 2-milionowa stolica duzego kraju Europejskiego i ma rozne
          potrzeby. Nie tylko metro, lecz takze wlasnie przyzwoity stadion (bo Legia i
          Polonia to tragedia), i dojazd autostrada (kiedy wreszcie buduja ta A2 ze
          Swiecka do Warszawy i ta A8 z Katowic ???
      • Gość: aaa Cały naród buduje stadion !!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.04, 07:30
        To nie przypadek, ze decyzje o budowie stadionu podjęto
        bezpośrednio po decyzji sejmu o przyznaniu wielkiej fortuny na
        budowę metra w Warzawie. Dzięki temu Warszawa ma pieniądze (niby
        swoje) na budowę stadionu. Chwała ludowi pracującemu poslkich
        wsi i miasteczek. Dołóżmy im więcej. Wybudują sobie jeszcze
        lodowisko !!
        • Gość: brr Dołóżmy się na basen !!!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.04, 07:32
          Jeśli Podlasie i Podkarpacie wysupła ostatnie grosze będą mogli
          sobie wybudować jeszcze BASEN NARODOWY !!!!
          • Gość: majrix Re: Dołóżmy się na basen !!!! IP: *.intratel.com.pl 28.01.04, 09:13
            Bardzo proszę sobie nie wycierać buzi Podlasiem, a mysle ze ludzie z
            Podkarpacia tez by sobie tego nie zyczyli, dobrze?
            • Gość: antygorol Re: Dołóżmy się na basen !!!! IP: *.paniowki.pl 28.01.04, 09:25
              Pozwalnianych górników, hutników, kolejrzy, pielegniarki,
              lekarzy do robót przymusowych przy nowym stadionie
              zaciągniecie!!!
              • Gość: majrix Re: Dołóżmy się na basen !!!! IP: *.intratel.com.pl 28.01.04, 13:38
                Mośku, nic nie rozumiesz, przeciez pisze ze gdyby ten stadion byl bydowany w
                Katowicach tez bym to poparł.
        • Gość: Andrzej Re: Cały naród dotuje stolicę !!! IP: *.cti.us.edu.pl 28.01.04, 08:50
          Masz racje, to przyznal sam Kaczor. Cholera mnie bierze, gdy
          warszawka twierdzi, ze to z ich pieniedzy. To, ze siedziby firm
          sa przewaznie w Warszawie, nie oznacza, ze to ona wypracowuje
          dochod.
          Dlaczego ma ona najnowoczesniejsza komunikacje miejska i tak
          tanie bilety? Przyjedzcie na Slask, zobaczcie co tam jeszcze
          jezdzi i za jaka cene (przy relatywnie nizszych zarobkach), nie
          mowiac o reszcie kraju.
          Dodam, ze z pochodzenia jestem warszawiakiem, mieszka tam moja
          rodzina.
          • Gość: beorrt Re: Cały naród dotuje stolicę !!! IP: *.acn.waw.pl 28.01.04, 14:56
            Ale przez to że jest więcj firm to więcej ludzi jest w stolicy, a im więcej
            ludzi tym większe fndusze potrzebne na ogarnięcie wszystiego. A gdyby liczyć
            tylko to co zarobią ludzie (bez firm) to warszawa też pewnie by nie wyszła na
            swoje. Wiesz pewnie co to budżet centralny. Warszawa wpłaca tam ok.30mld a
            dostaje ok.3mld. Więc też się nie dziw że Warszawiacy mają pretensje do innych.
            A co do pieniędzy MENiS to one właśnie na to są i nie ma znaczenia czy to dla
            Warszawy czy Krakowa. Są to pieniądze do wykorzytania na nowe obiekty, więc
            należy się tylko cieszyć że są. A 45 mln na 2 lata to 22,5 mln rocznie, nie
            przesadzajmy że jest to jakaś wielka suma. A i nikt jeszcze nie powiedział że
            dostaniemy te pieniądze. To sie dopiero okaże.
        • Gość: calagan Re: Cały naród buduje stadion !!! IP: *.aster.pl 28.01.04, 16:27
          Jakbys myslal, to bys zauwazyl, ze na metro dano w tym roku, a wiekszosc
          srodkow zostanie wylozona w latach 2005-06. Ja naprawde proponuje calej
          Polsce - wara od podatkow i wszelakich oplat pobieranych przez Warszawe na
          rzecz panstwa przez kilka lat, a sami sobie skonzymy stadion i metro i basen
          narodowy tez. Moze ktos wtedy zauwazy jaka kase Warszawa rok w rok wplaca do
          budzetu panstwa.
      • Gość: motor A SWISTAK SIEDZI I ZAWIJA TE SREBERKA... IP: 57.66.193.* 28.01.04, 09:06
      • Gość: Tad Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.proxy.aol.com 28.01.04, 09:11
        Pilkarski Stadion Warszawski nic wiecej.
        Narodowy naly sie miejscowosci w srodku Polski.
        Reszta Polski nie bedzie placic na stadion dla L..,
        my chcemy Stadionu narodowego dla LZS POLSKA.
      • Gość: SERB Dla czego tylko 35-40 000? IP: *.isko.net.pl / 10.0.4.* 28.01.04, 09:40
        minimum to 60 000.
      • Gość: fitfan Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.chello.pl 28.01.04, 10:23
        polonia ma już swoją Maracanę, dlatego nie musi korzystać z
        nowowybudowanego stadionu przy Łazienkowskiej :-)))
      • Gość: ZŁoty Dlaczego nie Polonia???????? IP: *.crowley.pl 28.01.04, 10:56
        dDlaczego nie będzie grać Polonia, czemu nie zrobicie stadionu
        dla dwuch warszawskich drużyn. Jestem tą sprawą bardzo
        poruszony. Czemu ten prezydencik, nie powie jasno, że jest za
        legią i że chce ją wspomóc finansowo???
        • Gość: beorrt Re: Dlaczego nie Polonia???????? IP: *.acn.waw.pl 28.01.04, 14:45
          Ty wogóle nie wiesz o co chodzi. Kaczynski na początku kadencji powiedział coś
          w stylu "każdy wie że najważniejszym klubem w Warszawie jest Polonia". I
          osobiście nie przypuszczam aby "ambicją" Polonii była gra przy Łazienkowskiej.
          Ale jak będą mieli ochote to czemu nie.
      • Gość: skok A olimpiada w Zakopcu, skocznia w Warszaw, ME w no IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 28.01.04, 11:13
        Gość portalu: samba napisał(a):

        > Ile juz bylo takich projektow :( Cos mi trudno uwierzyc, ze
        tym
        > razem bedzie inaczej :(

        gę itd.

        A zapomniał bym o wizach do USA i o głosowaniu w
        Parlamencie UE gdzie juz rzadowi rurka mięknie, a było
        mówione mamy sztywne stanowisko.
      • Gość: WLKP Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 12:21
        Teraz Cała polska będzie budować stadion Legii (Tirówce) SKANDAL!!!
      • Gość: Aga Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.pro-futuro.com 28.01.04, 12:32
        Może będzie z tego coś komkretnego.
        Trzymam kciuki Panie kaczyński.
      • Gość: warszawiak A CO ZE STADIONEM DZIESIECIOLECIA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 12:44
        Pomysłu Panu Prezydentowi tylko pogratulować! Może tak rzut
        okiem na drugą stronę Wisły? Dla ślepych wskazówka, spójrzcie
        na targowisko europa, czy jak sie tam nazywa owo cudo
        handlowe?
        • Gość: beorrt Re: A CO ZE STADIONEM DZIESIECIOLECIA? IP: *.acn.waw.pl 28.01.04, 14:48
          To też zostało wytłumaczone. Tereny przy Łazienkowskiej należą do Miasta, a pod
          stadionem X-lecia do Skarbu Państwa i Warszawa niewle może.

          A poza tym czemu to tereny pod X-lecia są lepsze od Łazienkowskiej. Jakiś jeden
          argument.
      • Gość: Andy Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: dgsrvpx* / localhost 28.01.04, 12:47
        Poroniony projekt, jakby nie prosciej bylo zlikwidowac bazar i
        zmodernizowac Stadion X-lecia... Warszawa juz ma narodowy
        stadion pilkarski, tyle tylko ze graja na nim piraci komputerowi
        z goscmi zza wschodniej granicy.
      • bluenote99 STADION DZIESIĘCIOLECIA 28.01.04, 12:53
        Co w takim razie Pan Prezydent planuje zrobić ze Stadionem
        Dziesięciolecia? Owo cudnej urody targowisko zostawić? Pytam,
        bo skoro w planach budowa nastepnego stadionu ... Czy też nowy
        obiekt w przyszlosci bedzie też bazarem?
      • Gość: Kuba Re: Piłkarski Stadion Narodowy powstanie w Warsza IP: *.artnet.com.pl 28.01.04, 13:04
        Nie tylko nie w Warszawie. Mam dość tego miasta i
        korupcjogennych decyzji. Uważam, że stadion narodowy powinien
        być np. w Krakowie ponieważ była by to kolejna wizytówka
        pokazania Polski światu. A piękno Krakowa uspokaja i łatwiej
        jest znieść porażki reprezentacji.
      • Gość: bob Re: Narodowy = Kaczyński ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.04, 13:48
        Życzyłbym sobie i wielu innym kibicom w całej Polsce aby w końcu
        w 40 milionowym kraju zbudowano stadion na którym można rozegrać
        mecz piłki nożnej w cywilizowanych warunkach. W XXI wieku nie
        przystoi grać reprezentacji na "klepiskach ". Jak dotychczas
        wiele było obietnic budowy nowych stadionów (np. Wisła Kraków), a
        co z tego wyszło - nic, zero. Życzę Panu Kaczyńskiemu aby to co
        obiecał stało się faktem. Czas pokaże czy była to jeszcze jedna
        polityczna demonstracja czy rzeczywista troska o kibiców,
        sympatyków polskiego futbolu.
        • silesia Re: Narodowy = Kaczyński ? 28.01.04, 16:23
          Budowa stadionu mże być takim samym poronionym pomysłem jak budowa lodowiska -
          Nowy Torwar , w miescie gdzie nie ma hokeja.To cudo zostało wybudowane w mieście
          gdzie siedzą panowie z PZHL , tylko jakoś nie udało im się stworzyć drużyny,
          choćby II ligowej.Pozdr. dla szefostwa Tej skorumpowanej organizacji, nic nie
          robiącej dla polskiego hokeja.
          • Gość: tisztelet Re: Narodowy = Kaczyński ? IP: 195.245.213.* 28.01.04, 18:21
            O budowie narodowego stadionu słyszę mniej więcej co rok i żaden chyba nie
            powstał, więc chyba nie warto się ekscytować. Stadionu x lecia nie da sie
            ruszyć bo idzie tam o interesy na które kaczyński jest za krótki. kwaśniewski
            zreszta też :) a co do dopingu na śląskim - to dziwna sprawa - jeżdżę tam
            reguralnie od chyba 8 lat i ciężko to nazwać dopingiem - raczej jest to hałas.
            Boleje nad tym bo jestem z katowic i przynajmniej mogę wtedy odwiedzić rodzinę.
            A że mój brat gra tam szkółce piłkarskiej to mogę wam powiedzieć że przekręty
            robi się nie tylko w warszawie
            • Gość: miki 30,000 ? TO JUZ LEPIEJ DAJCIE SOBIE SPOKOJ IP: 131.91.215.* 28.01.04, 22:59
              POJE8ALO ICH, POWINIEN BYC PRZYNAJMNIEJ NA 50,000...TO POLSKA A NIE SLOWACJA
              • rangerek Dlaczego nie Warszawa: 29.01.04, 14:25
                wlasnie dlaczego nie - moje argumenty:
                - mieli Xlecia i co i gó**o maja Europe :)
                - bylem na Torwarze na meczu Ligii Swiatowej i co i cisza!!!!!! zero dopingu
                pustki na trybunach jak bylo 4000 ludzi to max a i tak wiekszosc przyjezdnych
                - po prostu w tym miescie jest za duzo ludzi dla ktorych przekret jest na
                pozadku dziennym (sorry takie jest moje prywatne odczucie po kontaktach
                z "Warszawiakami")
                - bo jestem ze SLaska (zartuje to zaden argument) ale jakos uwazam ze nie
                koniecznie trzeba ten stadion budowac akurat tam - Krakow OK, inne miasta tez
                - dojazd - owszem wspanialy jak kogos stac na IC albo express bo dojechac do
                warszawy inaczej sie praktycznie nei da (chyba ze sie chce 10h tluc z kilkoma
                przesiadkami) i poza tym znalesc nocleg w normalnej cenie w Wawie to sztuka
      • Gość: jaco NIGDY W W-WIE !!!!!!!!!!!! TO JEST PODŁOŚĆ!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.04, 00:05
        kto wymyślił zeby stadion narodowy był w w-wie to jest szurnięty gość !!!!!!
        przecież warszawiaki to najgorsza banda w tm kraju!!!!!!! kupa złodzieji i
        szumowin!!!!!!!!!!!!
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka