Gość: pino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.04, 19:42 jak podobała wam się dziewczyna która prowadziła studio w tv4 FORMUŁA 1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zed Re: FORMUŁA 1-PROWADZĄCA IP: *.chello.pl 07.03.04, 23:18 Niezla, wygladala na taka co nie odroznia bolidu od ekspresu do kawy... ale okazalo sie, ze ma pojecie o F1 :-) Odpowiedz Link Zgłoś