Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    FORMUŁA 1-PROWADZĄCA

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.04, 19:42
    jak podobała wam się dziewczyna która prowadziła studio w tv4 FORMUŁA 1
    Obserwuj wątek
      • Gość: Zed Re: FORMUŁA 1-PROWADZĄCA IP: *.chello.pl 07.03.04, 23:18
        Niezla, wygladala na taka co nie odroznia bolidu od ekspresu do kawy... ale
        okazalo sie, ze ma pojecie o F1 :-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka