Dodaj do ulubionych

Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę

IP: *.chello.pl 15.06.06, 18:20
natychmiast zwolnić!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Miśka Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.rynek.drama.pl 15.06.06, 18:23
      tak jest janasz down nie potrafi byc trenenrem i do tego sie chyba nie zna na
      piłce hehehe janas na prezydenta może tam mu lepiej pójdzie
      • Gość: Typer Janas out !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 19:07
        Janas nie potrafi robić zmian - trzeba zmienić Janasa!
        ___
        Podwojenie depozytu w Betandwin!
        50 euro gratis od bet-at-home!
        bukmacherzy.250free.com
        • Gość: kolo Janas OUT - wyjąłeś mi to z ust. IP: *.aster.pl 15.06.06, 19:18
          podobalo mi sie ze janas jest bezkompromisowy, ale teraz trzeba sie przyznac do swoich bledow, i grzecznie zejsc ze sceny. nie widze jak pilkarze mogliby po takim fiasku pracowac dalej z tym samym selekcjonerem.
          • tekameka ***wierszyk - parafraza**** o Janasie 15.06.06, 19:42
            Ach Franek, Franek - czyli litania Janasa

Jak długo mam tu stać na arenie
            I błagać Franka o wybaczenie
            I ja tu stoję, piłkarze stoją
            Od tego stania już nogi bolą

Ach Franek, Franek, powiedzże Franek
            Co będzie z nami względem Twych bramek

Więc piłkarzyki okrzyki wznieście
            Może mi Franek wybaczy wreszcie
            ON tylko będzie brameczki strzelać
            A ja kasiejkę będę rozdzielać

Ach Franek, Franek, dajże mi pyska
            Razem pojedziem my na Igrzyska

Przez Twą "dymisję" mam same straty
            I od kibiców dostałem baty
            Tylkom przez Ciebie pieniądze tracę
            Nawet juz nie mam co dać na tacę

Ach Franek, Franek, powiedzże Franiu
            Co za mistrzostwo jest w Twoim graniu?

Ach Franek, Franek, co ja mam zrobić
            Listola zwolnić ?, Drewnialdo pobić?
            Nim żem tu przyszedł, pod Twoje progi
            Bodaj bym złamał mu obie nogi

Ach Franek, Franek grasz ciągle pięknie
            Chyba z tej złości mi serce pęknie ...

/za No To Co/
            • Gość: ZgryzliwyZenek Jesli Ekwador pokona Niemcow 3:0 to OK IP: *.195-246-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be 15.06.06, 20:06
              Wtedy zgodze sie z Janasem.
              • Gość: anty Redzinski janas z listkiewiczem raus z polski !!!!! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 15.06.06, 20:26
                do widzenia !
                • Gość: dd Zlikwidować PZPN!! Precz z działaczami!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 21:23
                  • Gość: jop dajcie adres na e-maila do Listkewicza IP: *.206.100.208.1dial.com 15.06.06, 22:28
                    my tu gadamy sobie a on tam kawke se popija, zadowolony jak zwykle.
                    kolejnego trenera wyrzuci ale sam nie ustapi
                    • Gość: Jan T. zacznijmy od czystki w PZPN IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 15.06.06, 23:05
                      człowieku myslisz ze tylko Listek jest winien ? winny i owszem ale dlatego ze
                      kryje mafijne struktury PZPN. Zeby cokolwiek w polskiej pilce zmienic nalezy
                      zdelegalizowac PZPN albo je kompletnie zweryikowac i odsunac tzw. delegatow z
                      OZPNów. Otóż ci delegaci wywodzący sięnie skąd inąd a z PZPR-u to oni
                      decydująfaktycznie o obliczu polskij piłki bo w demokratycznych wyborach zawsze
                      wybierająwładze które będą chroniły ukłąd kolesiowsko mafijmy któremu na imię PZPN.

Tylko zdecydowane kroki ministra Ziobro mogą skonczyć ten cyrk. Pamietacie
                      Mistrzostwa w Korei ? kto wyciagnal nauke z tamtego ? widac nikt ! 4 lata
                      stracilismy, wszsytko poszlo na marne, i to wszytko dzieki tym złodziejom z PZPN !
                      • Gość: Q Heniu Ratuj !!! IP: 195.20.110.* 16.06.06, 08:18
                        Tylko Heniu Kasperczak może coś zrobić - tylko ON !!!
                      • clansmen Re: zacznijmy od czystki w PZPN 16.06.06, 09:30
                        CAŁKOWICIE SIE Z TYM TWIERDZENIEM ZGADZAM.PIERDZIELONA PARTIA KOLESI.WYP....OD
                        NASZEJ PIŁKI ZŁODZIEJE.RZĄDZĄ TAM LUDZIE KOMPLETNIE
                        NIEREFORMOWALNI.SKAMIENIELINA.WON Z NIMI.NAJGORSZE JEST TO,ZE I TAK SIĘ NIC NIE
                        ZMIENI.
                  • clansmen Re: Zlikwidować PZPN!! Precz z działaczami!!!!!!! 16.06.06, 09:20
                    WYPIERDZIELIC TEN ZAPYZIAŁY,ZACOFANY PZPN I TEGO NIBY TRENERA.WON OD NASZEJ
                    PIŁKI,NAROBILIŚCIE TYLKO SAMO ZŁO.WON.TYLKO W ŁAPE POTRAFIĄ BRAĆ I KSIĄŻKI
                    PISAĆ.KTO JE CZYTA?JESZCZE RAZ KATEGORYCZNE WON!!!
          • Gość: zzz Re: Janas OUT - wyjąłeś mi to z ust. IP: 151.204.99.* 15.06.06, 20:08
            No wlasnie - co znaczyly slowa ze cala odpowiedzialnosc bierze na siebie???

Niech odda kase teraz i odejdze po meczu z Kostaryka, przynajmniej taka
            odpowiedzialnosc.
            • h5n1_kaczory >>> Chyba, że za darmo <<< 16.06.06, 10:28
              Dwa pytania:

1. Ile zarabia Janas jako selekcjoner?

2. Co robi syn Janasa w sztabie szkoleniowym reprezentacji i jakie z tego
              tytułu otrzymuje wynagrodzenie?
          • kolanek1 IV liga to chyba za dużo dla niego a reprezentacja 15.06.06, 20:44
          • anna-dark 2 mecze 2 porażki 0 bramek - Janas SPADAJ !!! 15.06.06, 22:14
            2 mecze 2 porażki 0 bramek - Janas SPADAJ !!!
            O Kolumbii nie wspomnę, i o braku Frankowskiego i Dudka (a może i Piechny, Niedzielana, Saganowskiego)
            • Gość: thor Re: 2 mecze 2 porażki 0 bramek - Janas SPADAJ !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.06, 09:54
              Co wiecej, w 2 meczach oddalismy bodajze 5 strzalow na bramke!!!!!! Kompromitacja.
      • Gość: Marek Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.ded.ameritech.net 15.06.06, 19:11
        Czy ten czlowiek juz zupelnie stracil kontakt z rzeczywistoscia?Troche samo
        krytyki panie Janas!
      • Gość: NIE ZNA NY TERAZ JA !!!!!!!!!!!! IP: *.171.49.26.crowley.pl 15.06.06, 19:39
        TERAZ JA POWINIENEM POPROWADZIĆ REPREZENTACJĘ POLSKI. WYMAGANIA UWAŻAM MAM
        NIWYGÓROWANE;10% POBORÓW MEGO POPRZEDNIKA,RESZTA BEZ ZMIAN.DO KADRY POWOŁAM TYCH
        KTÓRYCH CHCĄ KIBICE , A NIEPOWOŁAM TYCH KTÓRYCH NIE CHCĄ KIBICE. RESZTA DO
        OMÓWIENIA. WYNIKI PRZYJDA Z CZASEM. JAK NIE PRZYJDĄ PODAM SIE DO DYMISJI.
      • Gość: kiks Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 20:14
        To nic dziwnego w przypadku faceta kompletnie pozbawionego ambicji i honoru.
        Teraz twierdzi, że z Ekwadorem grali dobrze, jak się uda strzeli z jedną bramkę
        w przegranym meczu z Kostaryką, uzna to za wielki sukces. A przed MŚ miało być
        bezproblemowe wyjście z grupy i pan trener od siedmu boleści wierzył z
        nieomylną taktykę i dobór kadry. Gdyby kadrę i zmiany w trakcie meczów na MŚ
        ustalali kibice poprzez sms-y, to dobrze byśmy na tym wyszli.
      • Gość: starski Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.lns3-c13.telh.dsl.pol.co.uk 15.06.06, 23:18
        W...dalaj arogancki pacanie
      • Gość: aj Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 12:43
        jeśli ja zostane trenerem to obiecuje: JA NAS zaprowadze na EURO 2008!!! Bilety
        też załatwie. No i Rasiaka i Mile wezme, D.Dudka tez bedzie mile widziany.
    • Gość: Pytek Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.to.interklub.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:23
      Janas -gdzie twój honor ???
      • Gość: --------- -- to co Zurawski robil na urlopie ? _----- IP: *.206.100.208.1dial.com 15.06.06, 18:31
        do krocset, co ten palant robil na urlopie ze taki byl wykonczony przed MS ????

Janas, mam tylko jedno slowo dla ciebie: WON !
        • Gość: ????????????? ........to tylko 2-gi mecz i juz zmeczeni fiz. ? IP: *.206.100.208.1dial.com 15.06.06, 18:37
          Nierozumiem, to dopiero 2-gi mecz MS i juz polowa naszej druzyny jest
          wykonczona fiz. ?
          A dzis pilkarze Ekwadoru grali jak lokomotywy, z niewyczerpano energia. O
          Niemcach to juz nie wspomne.
          Mistrzostwa sie dopiero zaczely a nasi juz tak zmeczeni fizycznie ?!
          • rechott Janas trochę honoru 15.06.06, 18:42
            Dałeś ciała Panie trenerze i honor powinien podpowiedziec dymisję. Jak wg. Pana
            wygląda wzięcie odpowiedzialności za decyzję i przygotowanie do mundialu?
            Dośc tolerowania przeciętniactwa. Niech przyjdzie dobry zagraniczny trener i
            skończy z tymi p... układami.
            • Gość: m dawać Benhakera. IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:57
              Trynidad już 2 razy zagroził POWAŻNIE bramce angielskiej.
              To 2 razy więcej niż Polska niemieckiej.
            • Gość: ulisse Re: Janas trochę honoru IP: *.pool8258.interbusiness.it 15.06.06, 19:28
              Pomysl dobry ale nierealny. Zapasieni "dzialacze" z PZPN nie pozwola...
              • Gość: aha PRECZ Z PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 21:24
              • anna-dark Janas to chory neurotyk !!! 15.06.06, 22:17
                Janas to chory NEUROTYK !!!
          • Gość: X Re: ........to tylko 2-gi mecz i juz zmeczeni fi IP: *.chello.pl 15.06.06, 20:29
            Widzę, że żal do Janasa przesłania niektórym oczy. Ekwador dzisiaj wysiadał fizycznie, łapały ich skurcze już w 60 minucie meczu. Na końcu zeszło z nich powietrze, zupełnie jak w meczu z Polską. I zupełnie jak w meczu z Polską rywale Ekwadoru obijali poprzeczkę zamiast strzelać w bramkę. Pod względem wydolnościowym nasi w meczu z Niemcami zaprezentowali się nawet lepiej.

A co do Janasa - przydałby się ktoś z zagranicy na jego miejsce, ale bez przesady z tą jazdą. Janosik osiągnął sporo sukcesów w swojej karierze trenerskiej, łącznie z awansem do mistrzostw i ciężko nazwać te wszystkie osiągnięcia fuksem i nazywania Janasa kompletnym dyletantem. Można żądać zmian, ale nie widzę sensu równania faceta z ziemią.
          • Gość: noik no bo graja w trudnych ligach....;))) IP: 141.117.77.* 16.06.06, 02:58
            j.w
        • Gość: Tomi_78 Re: -- to co Zurawski robil na urlopie ? _----- IP: *.chello.pl 16.06.06, 03:13
          Pewnie to co wszyscy na urlopie, remont mieszkania:-))
      • clansmen Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę 16.06.06, 09:34
        "A CO TO JEST"-JANAS.
    • the.gypsy Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę 15.06.06, 18:23
      ze co? nie masz wstydu czlowieku.
      • Gość: elektor Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:26
        Nie daj Panie Boże, żeby ten człowiek pozostał jezszce na posadzie trenerskiej.
        Kompletnie się pan Janas Skompromitował i powinien być natychmiast zwolniony,
        tak samo jak prezes PZPN pan Listkiewicz. Miejcie panowie honor i odejdźcie
        sami.
        • Gość: kibic 0 punktow, 0 goli - Jana WON, Listkewicz WON !!!!! IP: *.206.100.208.1dial.com 15.06.06, 18:32
          taka kompromitacja !
          no kurde nawet jednego gola nie strzelili !
          • Gość: RYSZARD Re: 0 punktow, 0 goli - Jana WON, Listkewicz WON IP: 5.6.2R* / *.ed.shawcable.net 15.06.06, 21:03
            Nie mozna wybaczyc Franka eliminacje 7 goli,Kieubasa 21 goli ,system 1-4-5-
            1 ,zle ustawienie,zla motywacja zespolu.Zla selekcja,opuzniony zaplon przy
            zmianach.Calkowita ignoracja opini publicznej.PZPN reorganizacja zmiany od
            korzeni,koniec z kumoterstwem i dyktatura ,kolektywne decyzje.A skonczy sie
            powiedzenie ZE MADRY POLAK PO SZKODZIE.Kibic polski mial racje mimo ostrzezen
            Janas byl ignorantem.Janas zapomnial o ataku i tego nam brakowalo.Najlepsi
            strzelcy powinni byc automatyczni byc w reprezentacji.Co za nonsem byc krolem
            strzelcow w naszej lidze.Janasa nonsens i glupota zranila naszr serca ,ale
            najwiecej zaszkodzila naszym pilkarzom.
      • anna-dark Janas - a lać w majtki też dalej chcesz??? 15.06.06, 22:19
        Janas - a lać w majtki też dalej chcesz???
        Facet kompletnie bez jaj i mózgu, zapatrzony w łatwą kasę z PZPN !!!

the.gypsy napisał:

> ze co? nie masz wstydu czlowieku.
    • Gość: x Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.rajskanet.pl 15.06.06, 18:24
      Jest słaby mentalnie.NIe ma wyczucia.Jest nieinteligentny i niezbytszybki.Dać
      trenera od szachów:)
      • Gość: zzz nie obrazaj trenera szachow!!! IP: 151.204.99.* 15.06.06, 20:14
        • Gość: :-)) :-)) IP: *.206.100.208.1dial.com 15.06.06, 22:29
    • Gość: Mirek z Kanady Janas miej honor, odejdz sam IP: 142.52.81.* 15.06.06, 18:25
      zanim cie wywala. Teraz nastanie era Henryka Kasperczaka.
      • Gość: elektor Re: Janas miej honor, odejdz sam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:27
        Kaspaerczak byłby 100X lepszym trenerem od Janasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: m Re: Janas miej honor, odejdz sam IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:58
          Kasperczaka raz już wywalili po 2 meczach MŚ.
          • Gość: gostek kiedy wywalili Kasperczaka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 20:42
            I na jakich MS - baranie???
            • Gość: I na MŚ'98 we Francji!! IP: *.dsl.mindspring.com 16.06.06, 02:52
              Na MŚ'98 we Francji był selekcjonerem Tunezji, która przegrała 2-0 z Anglią
              i 1-0 z Kolumbią i został zwolniony. Po czym w ostatnim meczu Tunezyjczycy
              zremisowali ze zwycięzcą grupy Rumunią 1-1.
    • Gość: Krzych Ayanami Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.chello.pl 15.06.06, 18:26
      Cytując:
      SPIEPRZAJ DZIADU!!!
      Ustąp miejsca lepszym od siebie!
      • anna-dark Janas - facet kompletnie bez jaj i mózgu! 15.06.06, 22:20
        Janas - facet kompletnie bez jaj i mózgu!

Gość portalu: Krzych Ayanami napisał(a):

> Cytując:
        > SPIEPRZAJ DZIADU!!!
        > Ustąp miejsca lepszym od siebie!
    • Gość: WW Janas oddaj KASE!!!! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 15.06.06, 18:26
      • Gość: ja Zurawski palant jest i tyle IP: *.206.100.208.1dial.com 15.06.06, 18:41
        • Gość: pako PRECZ Z PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 21:24
          zldo pudła z nimi
    • Gość: re.re mam nadzieje ze cie wywalą nieudaczniku IP: *.rutex.pl / *.devs.futuro.pl 15.06.06, 18:26
      mamandizeje ze duRni synowie albionu przegraja
    • Gość: wkurzony [...] IP: *.182.rev.vline.pl 15.06.06, 18:26
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Stasiu Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.sympatico.ca 15.06.06, 18:27
      Nie tyle moze wina Janasa co ogolnie PZPN, starych dziadow, banda zlodziei!
      Powinni brac mlodych ambitnych pilkarzy a nie tych starych jeleni co im sie
      biegac nie chce...
      • Gość: bodo Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:31
        Polska jest jedyną drużyną, która prowadzi trener całkowicie oderwany od rzeczywistości.
        w czasie meczów reaguje, jakby działo się cos innego niż wszyscy widzą, po porażkach wygłasza kwestie, jakby był trenerem drużyny stale zwyciężającej.

nasza piłka nożna to jest esencja polskości: kompletna paranoja i ustawiczne liczenie na cud.
      • Gość: Jakub Jeleń akurat był najlepszy, obok Boruca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 22:52
        Gość portalu: Stasiu napisał(a):

> Nie tyle moze wina Janasa co ogolnie PZPN, starych dziadow, banda zlodziei!
        > Powinni brac mlodych ambitnych pilkarzy a nie tych starych jeleni co im sie
        > biegac nie chce...
    • bibbi5 Re: Chce dalej prowadzić kadrę - po co? 15.06.06, 18:27
      dzisiejszy menadżer musi znać komputer, musi znać język, przynajmniej
      angielski. Skąd my mamy takie cudo?
      • Gość: maks Re: Chce dalej prowadzić kadrę - po co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:31
        Janas zna francuski. Poważnie, mam na myśli umiejętność komunikacji. Gorzej z
        polskim.
        • bibbi5 Re: Chce dalej prowadzić kadrę - po co? 15.06.06, 18:38
          no, jeżeli chodzi o język polski, to już nie wspomnę, jest bardzo kiepsko. Nie
          wyobrażam sobie pracować z takim człowiekiem
          • Gość: m Re: Chce dalej prowadzić kadrę - po co? IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:59
            ..ale komputera uruchomić nie potrafi.
    • Gość: Zenek jak chce być nadal trenerem... IP: *.jgora.dialog.net.pl 15.06.06, 18:29
      ...to niech się najpierw zgłosi do logopedy i psychologa
      • Gość: i do poradni AA Re: jak chce być nadal trenerem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 20:09
    • spark9 Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę 15.06.06, 18:29
      Mecz z Niemcami przegrał ... Janas.
      Nasi mimo słabej formy wspięli sie na wyżyny, walczyli.
      Wiadomo że Niemcy przycisna w końcówce bo zawsze tak graja i sa lepiej
      przygotowani.
      - Znacznie , znacznie wczesniej należało dokonac trzech zmian aby nowi ,
      majacy siłe biegac do końca zawodnicy byli przeciwwaga dla zmian Druzynie
      nIemieckiej,
      1. Lewandowski za Sobolewskiego bo groziła czerwona kartka a aża takiej
      róznicy w przecinaniu i wykopywaniu miedzy nimi nie ma.
      2. Brożek za Krzynówka który slaniał sie na nogach.
      3. Zurawski na ławę. I tu albo Dudka - dla wzmocnienia obrony- wtedy Radomski
      mógłby się przesunąc na środkoweog pomocnika- i tak Polska gra bez
      roizgrywajacego wiec chodizło tylko o świeże siły .
      Tylko Brożek i Jelen moga zdobywac w tej ekpipie bramki.

Janas skompromitował się jako trener patrząc bezmyslnie jak druzyna gasła i
      fundując jej gre w 10> ( Przy tak ostrej walce druga zołta dla kosiarza
      sobolewskiego była tylk kwestia czasu.)
    • Gość: maks Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:29
      Zwolnić go dyscyplinarnie! Jak ja źle wykonam swoją pracę to mnie to czeka. A
      trenera-gamonia nie? Zarabia przecieć kilkanaście razy więcej niż przeciętny
      Polak to i odpowiedzialność powinien mieć większą.
    • Gość: Ecuatoriano Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.06.06, 18:29
      ja uwazam ze to dobry trener...
      jak na polskie warunki...
      Polityka polska dno...
      Pilka nozna dno...
      Spoleczenstwo...?
      www.ecuador.pl
    • Gość: Polak Listkiewicz musi odejsc!! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 15.06.06, 18:31
    • Gość: nb Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.p.lodz.pl 15.06.06, 18:32
      I zmienimy trenera i też przez 4 lata nie uda mu się zbudować solidnej drużyny,
      bo będzie zaczynał od nowa. Lepiej jest zostawić, niech ciągnie dalej, to może
      coś z tego będzi.
      • Gość: PZPN=PZPR oprócz janasa wypie..ć trzeba też klejdinsta!!! IP: *.chello.pl 15.06.06, 18:33
        to ten palant odpowiada za "rozpracowanie" przeciwnika!!!
        • Gość: m Re: oprócz janasa wypie..ć trzeba też klejdinsta! IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 19:01
          janas cały czas zaczyna od nowa, non stop zmienia nazwiska, zmienia
          ustawienia...
        • Gość: wsad Re: Klejdinst IP: 212.160.172.* 16.06.06, 11:01
          Gość portalu: PZPN=PZPR napisał(a):
          > oprócz janasa wypie..ć trzeba też klejdinsta!
          > to ten palant odpowiada za "rozpracowanie" przeciwnika!!!

Taa i robił to też za Bońka i Engela.
          Może to jedyny człowiek PZPN-u, który umie włączyć komputer? Albo chodzi z tym
          laptopem a tam informacje o przeciwnikach z internetu, a komputer zawalony
          codziennymi "sprawozdaniami" do PZPN
    • kibol12 Chcę dalej prowadzić kadrę - chyba kadrę Niemiec!! 15.06.06, 18:32
      Bo nie naszą!?
    • Gość: pawel L Ja tez chce prowadzic reprezentacje!!!!!!!!!!! IP: *.cable.mindspring.com 15.06.06, 18:33
      • Gość: Matylda Re: Ja tez chce prowadzic reprę - Ja też!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 15.06.06, 19:16
        Ja też. Pogódźmy się, żeby nam nie wmawiano polskiego pieniactwa. Ty będziesz
        prowadził zimą, a ja latem. Tylko muszę kupić sobie jeszcze krzaczaste brwi i
        poćwiczyć tembr głosu. Zgłoszę się w przyszłym miesiącu do Dańca, myślę że to
        odpowiednia barwa. A taktyki nauczę się z książek, lubię czytać. Jeden język
        obcy już znam, dodatkowo myślę, że i z polskim u mnie nie najgorzej. A jak mi
        ze strategią nie wyjdzie, to zgłoszę się do pana Słodowego, coś mi
        wymajsterkuje i zakasujemy cały świat jak on długi i szeroki.

Pozdrawiam serdecznie współ-kołcza bielmo-czerwonki!
        • Gość: pawel NY Re: Ja tez chce prowadzic reprę - Ja też!!!! IP: *.cable.mindspring.com 15.06.06, 20:01
          OK zgoda w takim teamie cos zrobimy,ty znasz jezyki ja tez...wiec startujemy do
          konkursu...zgoda?
          • Gość: Matylda Re: Ja tez chce prowadzic reprę - Ja też!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 15.06.06, 20:59
            Gość portalu: pawel NY napisał(a):

> OK zgoda w takim teamie cos zrobimy,ty znasz jezyki ja tez...wiec startujemy
            do
            >
            > konkursu...zgoda?

Zgoda, jak najbardziej.
            Przybij zatem piątkę!
    • Gość: elmmon Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 18:33
      jak go zwolnicie to juz naprawde katastrofa z naszej pilki nic nie zostanie, normlanie rzucam klatwe na wszystkich niesympatykow janasa ;)
      • Gość: Andy Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 20:47
        Chyba cie poje..ło. Wyj..ać wieprza i innych knurów z pzpn.
    • kate-gun Re: Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę 15.06.06, 18:33
      Janas, chcieć to za mało by mieć!
    • nameislukas Engel wróć!!! 15.06.06, 18:34
      Engel ma doswiadczenie a inteligencji 100 razy wiecej niz gajowy Janas, wiecej błedów z Korei nie popełni, ja bym mu dal druga szanse, obecnie to nalepszy polski wolny trener, bo kto inny?
      No ale co tu gdybać poki Listkiewicz i spolka prezesuje nie ma co liczyc na rozsadne decyzje w polskim futbolu.
      • Gość: z-nrw spier... z engelem!!! IP: *.FH-Muenster.DE 15.06.06, 18:42
        jedna z najbardziej podejrzanych postaci w polskim futbolu. handluje pilkarzami
        klubow dla ktorych pracuje biorac prowizje. kazal wisle krakow kupic xxxx
        egzemplarzy swojej biografii, ktora chojnie rozdawal potem, ze niby od niego,
        kibicom. prawdopodobnie glowny odpowiedzialny za finansowa ruine polonii itd. a
        ty go chcesz na trenera???!!!
        • Gość: m Re: spier... z engelem!!! IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 19:03
          "Wisła sprawiała wrażenie jakby przyjechała bez trenera"
          To cytat z greckiej prasy po meczu PAO - Wisła.
          tak samo jak janas engel źle ustawił drużynę i nie reagował na wydarzenia w tym
          meczu.
      • Gość: Ostatni Mohikanin Re: Engel wróć!!! IP: *.versanet.de 16.06.06, 09:42
        Daruj sobie Engela.Niech lepiej zostanie na Cyprze.
    • Gość: mickey.mouse Janas: Chcę dalej prowadzić kadrę IP: *.hsd1.fl.comcast.net 15.06.06, 18:34
      Buc.
    • marcin.poznan PZPN: zwolnijcie Janasa! 15.06.06, 18:34
      Czy do goscia, ktory nie wytrzymuje presji psychicznej (widac to na
      konferencjach) i nie umie sklecic poprawnego i logicznego zdania moze byc
      trenerem? Jak i o czym on rozmawia z zawodnikami? Chyba, ze wiekszosc z nich ma
      poziom intelektualny nizszy od trenera, co niestety czesto sie objawia, jak
      widze ;)

Moim zdaniem, dzis trener to musi byc ktoś - wyksztalcony, inteligentny i
      obyty. Mam wrazenie, ze Janas nie spelnia zadnego z tych warunkow.

Do tego pan Janas jeszcze nie widzi problemu, ze polska druzyna ma chyba
      najgorszy bilans puktow i bramek ze wszystkich druzyn na mistrzostwach... Ale
      poza tym wszystko jest OK ;)))
      • Gość: Krys a Lepper może być wicepremierem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 19:20
        taki nasz kraj.... smutne
        • Gość: kiksa Re: a Lepper może być wicepremierem? IP: *.catv.net.pl 15.06.06, 20:28
          ... a Szpakowski robić sprawozdania? A Szaranowicz prowadzić studio? Dlaczego
          nasi obstawiają głównie IIe ligi? Zacząć od dzieciaków. Może za 20 lat będą
          wyniki! Do tego piłkarze muszą być inteligentni - np. 3ch (w tym środkowy Bąk -
          Katar ha, ha) idzie do Odonkora. Nawet super skrzydłowy, genialny drybler Śp.
          Garrincha nie miał takiej obstawy. Janas oczywiście nie kontroluje się.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka