Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Notatnik prezesa

    14.03.04, 14:01
    Jak mozna zachowac to co ma sie zapisane w notatniku prezesa?moze jestem
    jakis nietechniczny,ale moje notatki sie nie zapamietuja.Jezeli ktos wiem jak
    to zrobic bede wdzieczny za pomoc.pozdro
    Obserwuj wątek
      • saint_m Re: Notatnik prezesa 21.03.04, 19:35
        Ponawiam pytanie o notatnik!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka