saint_m 14.03.04, 14:01 Jak mozna zachowac to co ma sie zapisane w notatniku prezesa?moze jestem jakis nietechniczny,ale moje notatki sie nie zapamietuja.Jezeli ktos wiem jak to zrobic bede wdzieczny za pomoc.pozdro Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj