Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    26.03.04, 20:29
    witam wszystkich jak zgłosic druzyne do gry i jak mażna ustalic
    taktyke ????????????????????????
    Obserwuj wątek
      • jozwiak9 Re: Gra 27.03.04, 00:04


        Ok, wiec tak napoczatku musisz miec pozwolenie od PZPN na rejetracje swojej
        druzyny, pozniej z dokumentem od Listkiwicza jedziesz do prezesa FIFA (Blatter)
        i on ci zgłosi twoj team do gry. :D :D :D :D LOL

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka