gruby1947 26.03.04, 20:29 witam wszystkich jak zgłosic druzyne do gry i jak mażna ustalic taktyke ???????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jozwiak9 Re: Gra 27.03.04, 00:04 Ok, wiec tak napoczatku musisz miec pozwolenie od PZPN na rejetracje swojej druzyny, pozniej z dokumentem od Listkiwicza jedziesz do prezesa FIFA (Blatter) i on ci zgłosi twoj team do gry. :D :D :D :D LOL Odpowiedz Link Zgłoś