Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Arsenal - Chelsea

    IP: 195.117.124.* 26.12.10, 03:03
    Będzie remis lub jednobramkowe zwycięstwo Arsenalu :) Nie jestem kibicem tego klubu ale coś czuję, że Arsenal zagra dobry mecz i zgarnie 3 pkt :)
    Obserwuj wątek
      • Gość: Matiziiom Arsenal - Chelsea IP: *.radom.vectranet.pl 26.12.10, 22:33
        Chelsea wygra. Arsenal przegra bo jak zwykle zbliza sie wielki mecz to oni przegrywaja
      • Gość: Intfc Arsenal - Chelsea IP: unknown 27.12.10, 21:11
        Ja jestem za Chelsea gola strzeli Lampard i Drogba a dla Arsenalu strzeli Nasri. Obstawiem 1-2 dla Chelsea
        • Gość: Kola Dżisas, jakie nudy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.10, 21:25
          na razie.
      • Gość: anti-srelsi Arsenal - Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.10, 22:09
        brawo Arsenal! mam nadzieje że skopiecie dupy tej srelsi - klubowi bez historii!!!!
        • Gość: anti-srelsi Re: Arsenal - Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.10, 22:12
          TAK JEST Jazda z K.U.R.W.A.M.I ! Oto chodzi brawo The Gunners!
          • Gość: anti-srelsi 3-0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.10, 22:18
            3:0 Czego chcieć więcej ;) NA KOLANA! NA KOLANA! Ahhh ale się dzieje 3:1, ale to nic ;)
      • Gość: ad 3-0, ale mała w tym zasługa Fabiana... IP: *.toya.net.pl 27.12.10, 22:13
        On się NUDZI! Chelsea nie zaatakowała jeszcze nawet bramki Arsenalu O_O.

        Nie zmusili Fabiańskiego do żadnej interwencji :o. Chelsea hahaahahhaha co za cioty :D.
      • Gość: Gosc Fabianski i te jego wyjscia IP: *.range86-166.btcentralplus.com 27.12.10, 22:21
        wyjsc albo nie wyjsc, wyjsc albo nie, wyjsc... o cholera gol!
        • Gość: realista gdzie siasc, gdzie nie siadac .... IP: *.range81-154.btcentralplus.com 28.12.10, 10:18
          ... na lawie; juz wkrotce takie beda dylematy Fabianskiego. Szczesny powinien byc nr. 1 i jeszcze jedno takie wyjscie=niewyjscie=gol Fabianskiego powinny przekonac Wengera do mlodszego rywala. Zwlaszcza jak ten 'numer' zdarzy sie Fabianskiemu przy stanie 0:0 badz 1:0 dla Arsenalu.

          Aby marzyc o mistrzostwie Arsenal MUSI teraz wygrywac wszystko co sie da bo MU nabiera wiatru w zagle.... Nie moze sobie pozwolic na takie bledy bramkarza..... wiec powinien go zmienic!
      • Gość: Arek Arsenal - Chelsea IP: 109.255.139.* 27.12.10, 22:23
        Tylko tak dalej Fabiański to euro 2016 będzie w zasięgu. Na euro 2012 skład już mamy.
        • Gość: fati Re: Arsenal - Chelsea IP: *.e-wro.net.pl 28.12.10, 06:22
          Fabiański zagrał słabo. nie wybronił niczego,a komemtator espn2 przy golu powiedział "Fabiański był nigdzie.. " :P
      • Gość: e-uefa.pl Bramki na www.e-uefa.pl IP: *.dynamic.chello.pl 27.12.10, 22:44
        BRAMKI NA WWW.E-UEFA.PL
      • Gość: Gosc Arsenal - Chelsea IP: *.range86-166.btcentralplus.com 27.12.10, 22:53
        Kakuta w Chelsea. Skad oni go wzieli? Z Tesco?
      • Gość: Adrianek Arsenal - Chelsea IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.10, 23:11
        Nie z TESCO ,a z biedronki!!!
      • Gość: Booo Bramki z meczu - www.meczetv.pl IP: 89.167.12.* 27.12.10, 23:14
        meczetv.pl/index.php?ref=1&id_mecz=2543
      • Gość: bp Arsenal - Chelsea IP: *.xdsl.centertel.pl 28.12.10, 01:21
        Jest tylko jeden Londyn: ARSENAL LONDYN!!!
        • Gość: As Re: Arsenal - Chelsea IP: *.acn.waw.pl 28.12.10, 07:15
          drużyn w Londynie jest 11 :) i to każda całkiem niezła ;p
        • Gość: xcdr Re: Arsenal - Chelsea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.10, 07:19
          Kiepski mecz Chelsea i Arsenal może cieszyć się po raz pierwszy od chyba 5 meczów z CFC... Carlo obudź się!
      • Gość: karol Arsenal - Chelsea IP: *.mech.pw.edu.pl 28.12.10, 11:27
        Obejrzałem skrót meczu i widze, że durne redaktory z WYBIÓRCZEJ jak zwykle czepiają się Fabiańskiego. W tym meczu Czech puscił dwie bramki które powinien złapać a przy bramce Fabiański zachował sie prawidłowo. Aby tę piłkę sięgnąć to musiałby mięc przyspieszenie motoru żuzlowego i po drodze rozjechać swojego obrońcę. Redaktorkiiz WYBIÓRCZEJ znają się na piłce jak świnie na pieprzu, żyją jedynie z nieuzasadnionej krytyki Fabiańskiego. Wstyd ścierwojady.
      • Gość: Matkó9 Arsenal - Chelsea IP: *.toya.net.pl 28.12.10, 11:48
        Arsenal popisał się bardzo dobrze , ale wiadomo chyba jednak że to nie wpłynie na odbywającym się u siebie meczu z Barceloną . Ostatnio Arsenal był lepszy od Chelsea w 2007 , wtedy jeszcze nie mieli nawet złej pucharowej passy . Chelsea jak widać nie trenowało gdy ostatnio zaliczyli u siebie na razie same remisy . Ogólnie mówiąc są już trzeci w tabeli bo też zarówno jak i "Kanonierzy" mają do odrobienia swój mecz z poprzedniej kolejki . Zawodnicy Arsena Wengera mogą w tym roku pomarzyć przynajmniej o drugim miejscu w tabeli i o udowodnieniu , że są lepsi od czołowej drużyny z Londynu .

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka