dpp.maketing Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... 03.03.11, 15:08 Największą przewagą Justyny jest właśnie zdolność do pracy z łych warunkach. Norweżki rodzą się praktycznie z nartami, w każdej wiosce mają po kilkadziesiąt kilometrów przygotowanych i oświetlonych tras (podobnie jest zresztą w Szwecji i Finlandii). A w Polsce? W przypadku Kasiny Wielkiej to pozostają podbiegi pod Śnieżnice w kopnym śniegu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spidersb Dojdzie do tego... ze... IP: 150.254.104.* 03.03.11, 15:26 ... ze mistrzostwa beda polegac na rywalizacji miedzy astmatykami. Bo zadna zdrowa osoba nie bedzie w stanie im dorownac. Haslo ktore bedzie obowiązywać: mistrzostwa swiata dla astmatykow. Totalna glupota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luck191 Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... IP: *.mnc.pl 03.03.11, 15:28 Dla Bjoergen tą dawkę co bierze razy 4,bo mniejsza nie wystarczy na zwycięstwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sven Hannevald :-) sami tę mgłę rozporwadzili IP: *.skynet.net.pl 03.03.11, 15:29 To jakieś kuriozum z tą astmą. Norwedzy przechodzą samych siebie aby jak najmniej medali wyjechało z ich kraju. Mam dla nich propozycję niech Norwegowie zorganizują sobie mistrzostwa kraju wówczas żaden medal nie wyjedzie po za Norwegię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adrian a kto jest bez winy niech... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 15:41 Komisja antydopingowa Międzynarodowej Federacji Narciarskiej zdyskwalifikowała Justynę Kowalczyk na dwa lata za stosowanie zakazanej substancji dexamethasonu. Najlepszą polską biegaczkę narciarską ostatnich lat złapano na dopingu 23 stycznia tego roku podczas zawodów w niemieckim Oberstdorfie. FIS formalnie zawiesił Kowalczyk od 13 czerwca 2005 roku, czyli od dnia kiedy wydano decyzję. Na poczet kary zaliczono czas od 23 stycznia, więc biegaczka będzie mogła wrócić do startów 22 stycznia 2007 roku. Zgodnie z decyzją FIS wszystkie wyniki uzyskane przez Kowalczyk od 23 stycznia tego roku są anulowane. To oznacza także unieważnienie jej rezultatów z lutowych mistrzostw świata w Oberstdorfie, gdzie zajęła czwarte miejsce w biegu na 30 km techniką klasyczną, dziewiąte na 10 km techniką dowolną, 12. w sprincie na 0,9 km techniką klasyczną i 13. na 2x7,5 km techniką klasyczną i dowolną. Trener Aleksander Wierietielny, prowadzący od kilku lat Kowalczyk przyznaje, że jego podopieczna brała lek o nazwie "Dexamethason". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Serpico Re: a kto jest bez winy niech... IP: 31.60.148.* 03.03.11, 23:45 Pisząc to zapomniałeś dodać że ta decyzja komisji została anulowana !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek226315 Re: a kto jest bez winy niech... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 07:22 i tojest bardzo logiczne,ze Justyna teraz walczy o czystosc sportu(chociaz jak sama przyznala jest to walka z wiatrakam),poniewaz byla ukarana. Kazdy kto byl ukarany dopominalby sie o ukaranie innych za to samo przewinienie.Prosze mi nie tlumaczyc,ze Norwezka nie jest wuinna,wystarczy zobaczyc tylko jej miesnie przeciez Wialbe ma racje to facet Odpowiedz Link Zgłoś
falco2009 "Marian" Bjoergen boi się biegu na 30 km 03.03.11, 15:49 Marian Bjoergen , najlepsza "zawodniczka" mistrzostw świata astmatyków boi się o wynik biegu na 30 km,. więc Norwegowie ogłaszają takie informacje po to ,żeby uzasadnić większe "koksowanie" . To jest tzw .czysty sport . "Marian" to nie pomyłka , zajrzyju tu: www.sport.pl/zimowe/1,112300,9186849,Narciarskie_MS___Pomyslalam__ze_Bjoergen_to_mezczyzna_.html Odpowiedz Link Zgłoś
bengt33 Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... 03.03.11, 16:27 Proponuje: -wytruc wszystkich astmatykow -zorganizowac MS, MO, puchary dla Pani Kowalczyk -odebrac wszystkie medale Skandynawkom i dac Pani Justynie Moze wtedy przymknie swoja pryszczata buzke. Pani Justysia ( jakie koszmarne zdrobnienie przy jej urodzie) ma pieniadze i przy pomocy dobrego prawnika ( nie rodaka) niech zlozy oficjalna skarge. Nie bardzo mi sie chce wierzyc, w kraju 38 miljonowym oprocz talentu pani Justyny sa tylko "tlumoki" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aes Re: Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 17:05 Tylko same pewnie nie, ale Ty... kto wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyfrustrat Re: Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje IP: *.dynamic.chello.pl 03.03.11, 17:31 Jak można aż tak się zeszmacić i być pajacem życiowym - pisząc taki post na forum . To nie wiarygodne żeby posługując się polskim językiem i pisownią pojawiali się ludzie z objawami chorobowymi schizofrenii. Takie bzdety na forum tylko do oceny psychopatologa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wydr Re: Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 19:54 Staram się zrozumieć Twoją wypowiedź: "Nie bardzo mi sie chce wierzyc, w kraju 38 miljonowym oprocz talentu pani Justyny sa tylko "tlumoki"" Mogę tylko napisać że ty jesteś największym z "milJonowów" tłumokiem znaczy sie tlumokiem. Wracając do tematu dziwnym jest fakt, że na astmę choruje się z mistrzostwa na mistrzostwo. Po czym nagle zdobywa się medale. Troszkę mnie pociesza fakt, że u Ciebie to nie rodzi podejrzeń i to jest fajne bo w Polsce potrzeba kretynów do pracy fizycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Serpico Re: Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje IP: 31.60.148.* 03.03.11, 23:33 A ja proponuję wytruć wszystkich takich kibiców i sympatyków sportu co tak dobrze życzą naszej zawodniczce !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rozum1 Mgła! A w 3 min. będzie słychać strzały... IP: *.dynamic.chello.pl 03.03.11, 16:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smoger Jest szansa że Bjoergen wykituje! IP: *.microsoft.com 03.03.11, 16:53 Teraz będzie musiała wziąć poczwórną dawkę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... IP: *.serv-net.pl 03.03.11, 16:55 Wg mnie astmatyk to nowa rasa Homo Sapiens... A wdodatku sportowiec... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b boją się że KOwalczyk wygra z Bjoergen na 30 km IP: 213.25.178.* 03.03.11, 16:58 tyle że Bjoergen nie ma już czego zwiekszać jeżeli chodzi o dawki medykamentów - ona jedzie na nich na maxa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... IP: 88.85.15.* 03.03.11, 17:00 Wg mnie jest to kpina a nie czyste sportowe współzawodnictwo. 1. Sport ludzi chorych powinien być oddzielony od sportu ludzi zdrowych i w obu tych przypadkach nie powinno być dozwolone ŻADNE wspomaganie! Inaczej trzeba by ewentualne zwyrodnienia kręgosłupa Adama Małysza kompensować wyposażeniem go w lotnię albo spadochron żeby mógł bezpiecznie (i oczywiście dużo dalej niż konkurencja) lądować! 2. Jeśli start w danych warunkach atmosferycznych może okazać się niebezpieczny dla zdrowia to zawody powinny być przesunięte na inny termin albo odwołane. Sport to miało być zdrowie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha..ha..ha... Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... IP: *.175.185-80.rev.gaoland.net 03.03.11, 17:01 jutro wezmie 5-cio krotna dawke "mistrzyni"....DOPINGU.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GROUTH Re: Narciarskie MŚ. Smog na Holmenkollen atakuje IP: *.ip.netia.com.pl 03.03.11, 17:05 Ale farsa :) do boju norwescy sterydziarze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grouth Paraolimpiada IP: *.ip.netia.com.pl 03.03.11, 17:08 Czy ktos moglby w koncu uswiadomic Justyne, ze postepuje nie faiur zabierajac medale na olimpiadzie dla niepelnosprawnych ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Merx Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 17:11 Od 1 stycznia 2011 r. czesc lekow na astme z grupy beta2-mimetyki i glikokortykosteroidy (leki w postaci wziewnej) za branie ktorych bez zezwolenia udokumentowanego specjalistycznymi badaniami grozila kiedys dyskwalifikacja, jest teraz oficjalinie dopuszczona przez WADA bez zadnych pozwolen. Niech sie Kowalczyk wiec nawdycha Salbumatolu i Salmeterolu i biega i przestanie jeczec. Tyle, ze teraz (gdy leki wziewne na astme moze sportowiec brac bez pozwolenia) to juz ja to nie interesuje. Kowalczyk chcialaby teraz dostac EPO (takie samo jak Kornelia Marek) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Zwiększenie dawek leków? A może dobić? IP: *.aster.pl 03.03.11, 17:14 Niech się nie męczą te umierające norweżki, który tak ogromnie na zdrowiu zaszkodził ich wynik z mistrzostw świata z przed 2 lat w Libercu. Jakie to w wówczas miała wyniki, ZDROWA JESZCZE, Bjoergen ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AdamK Smog nad Holmenkollen - Norwezki zadowolone :) IP: *.ssh.gliwice.pl 03.03.11, 17:16 doinhalowaly sie i wygraly :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk.mal Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 17:16 Pilna wiadomość dla Norweżek i Norwegów. Mam wagon czyściutkiego koksu. Miodzio. Napewno wam ulży niedorajdy. Odpowiedz Link Zgłoś
fin99 Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... 03.03.11, 17:18 Od 1 stycznia 2011 r. czesc lekow na astme z grupy beta2-mimetyki i glikokortykosteroidy (leki w postaci wziewnej) za branie ktorych bez zezwolenia udokumentowanego specjalistycznymi badaniami grozila kiedys dyskwalifikacja, jest teraz oficjalinie dopuszczona przez WADA bez zadnych pozwolen. Niech sie Kowalczyk wiec nawdycha Salbumatolu i Salmeterolu i biegnie, nadrobi te brakujace 4 sekundy i przestanie jeczec. Tyle ze teraz (gdy leki wziewne na astme moze sportowiec brac bez pozwolenia) to juz ja to nie interesuje. Kowalczyk chcialaby teraz dostac EPO (takie samo jak Kornelia Marek) Odpowiedz Link Zgłoś
falco2009 Międzynarodowa Federacja Astmatyków na pewno 03.03.11, 17:30 nie da skrzywdzić zawodników , ktorych federacja suto wpsieraja ten "czysty " sport . Dzis koskowania zacznie pracować pełną parą . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ronin Jak gardło boli to tylko Tussipect;) 2 butelki IP: *.adsl.inetia.pl 03.03.11, 17:53 przed startem i będą śmigać.... stary sprawdzony sposób dla "chorych" przed zawodami. P.S. W ramach wyrównywania szans to proponuje jeszcze celowniki laserowe dla biathlonistów z wadą wzroku... no co przecież to tylko wyrównanie szans, a nie danie przewagi już na starcie. Czemu ktos gorzej widzący ma być pozbawiony możliwości startu w konkurencjach strzeleckich? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Narciarskie MŚ. Smog nad Holmenkollen atakuje a... IP: *.subscribers.sferia.net 04.03.11, 10:38 Jeszcze im koksu mało?! Odpowiedz Link Zgłoś