Gość: Nie zaloguję się IP: *.toya.net.pl 25.03.11, 18:48 Małysz jest jednak za****isty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pr0ekolog Re: Adam Małysz dla Sport.pl o sporach z treneram IP: *.xdsl.centertel.pl 25.03.11, 18:56 No i jak tu nie lubić Adama? Skromność, dbanie o dobro rodziny i waleczność. Ja to nie wiem czy Bóg tworząc Adama nie dotknął ideału człowieka. Jakie to szczeście, że ktoś taki jest Polakiem. Drugi taki ideał to był JP2. I czy to nie przypadek że tacy ludzie się nigdy nie spotkali? Tyle mocy w jednym miejscu starczyłoby na wybuch jądrowy. Adam byłeś, jesteś i będziesz WIELKI! Odpowiedz Link Zgłoś
lord_viadro Dziś w TV Programie !! ;) 26.03.11, 12:06 8:00 Adam Małysz się rodzi. da sie zauważyć zarys wąsów i małe nartki 9:30 Adam Małysz- I skoki po piwo i w bok 10:45 Adam Małysz i skocznia 11:30 Kawa ,Adam Małysz i Herbata 12:00 Anioł Pański i wiadomości o Adamie Małyszu 13:30 Biznes , Adam Małysz- Skoki i upadki Złotówki a także radzi w co warto inwestować na rynkach wschodzących 17:00 Adam Małysz radzi jak przewozić narty tele Expresem 18:00 Świat Adam Małysz- rewolucja w Libii a sprawa Kaszmiru 19:00 Dobranocka - Miś Uszatek- czy przy zakładaniu podsłuchu przydają sie wąsy i narty 21:00 Męski Świat- czy wąsy są seksi? hodowla , pielęgnacja. Jak przetrwać głód dzięki resztkom jedzenia we wąsach. 23:30 Warto Rozmawiać :czy Adam Małysz uratowałby Tupolewa gdyby leciał i pokazał jak sie ląduje telemarkiem? PS do Proekologa o stworzenie Adama M. należałoby posądzić i zbadać udział jego tatusia i mamusi!! a nie od razu Bozie we wszystko mieszkać. JP2 może i miał narty ale nie miał wąsów ! to może dobrze, że sie nie spotkali skoro to wybuchem jądrowym by groziło.. wypadałoby zbadać czy Małysza nie było ostatnio w Japonii.. A NAJBARDZIEJ PODOBA MNIE SIEM, ZE Małysze maja w doopie ten show medialny i beda sobie spokojnie zyc bez was :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojejej Czyli Małysz sam sobie odebrał medal w Nagano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 20:16 głupimi treningami siłowymi wbrew woli trenera Mikeski? No ciekawych rzeczy się dowiadujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artiom Głupi naród który robi bożka ze skoczka IP: *.aster.pl 26.03.11, 09:39 Już mi wymiotować sie chce od tego Małysza. Głupi naród, który pozwala mediom na manipulację i robienie z siebie idioty Odpowiedz Link Zgłoś
szerszen0 Re: do artiom 26.03.11, 09:53 "Głupi naród który robi bożka ze skoczka" tak to odbierasz, gdy ktoś jest w swojej dziedzinie świetny i inni go chwalą? oskarżasz naród ,że niektóre media szukają sensacji? coś u Ciebie artiom z logiką na bakier. Lubię oglądać skoki zwłaszcza gdy są sukcesy, gdy akurat sukcesów nie ma, też oglądam ;) Bardzo cenię pana Adama za talent i ciężką pracę Odpowiedz Link Zgłoś
jojo148 Malysz poznal sie na Kaczynskim 26.03.11, 09:50 Adam Malysz jest nie tylko wspanialym skoczkiem narciarskim, ale tez bardzo INTELIGENTNYM czlowiekiem. Poznal sie BEZBLEDNIE na Kaczynskim i jego "Prawych i Sprawiedliwych". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sołtys Re: Malysz poznal sie na Kaczynskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.11, 11:56 to akurat nie było zbyt trudne. Każdy średnio inteligentny człowiek patrząc na facjate Kaczyńskiego i jego przydupasów może sobie wyrobić na ich temat opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
sokolasty Adam Małysz dla Sport.pl o sporach z trenerami ... 26.03.11, 09:53 Panie Adamie: kapelutek z głowy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alpepe Re: Adam Małysz dla Sport.pl o sporach z treneram IP: *.pools.arcor-ip.net 26.03.11, 10:18 wywiad ciekawy, choć większość z tego już była mi znana, ale smaczek z Komorowskim mnie rozbawił. Gajowy robił aluzje. Może on i szlachcic, ale po raz kolejny dowiódł, że wychowania za grosz. Odpowiedz Link Zgłoś
k-x Adam Małysz 26.03.11, 10:42 Z listów, które przysyłali, wynikało też, że kilka osób odzyskało zdrowie. Adam, udokumentuj to. zostaniesz świętym z Wisły! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbrrr Adam Małysz już niech spada na ziemię... IP: *.klodzko.hypnet.pl 26.03.11, 11:15 Przesyt, niedobrze się robi i tyle, lęk przed otwarciem lodówki. OK, dobry sportowiec, tylko skromności więcej. Pieniądze walą na głowę, ale należy ćwiczyć pokorę co razem z taktem może coś dobrego dać, jak się chce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skoczkowski Re: Adam Małysz już niech spada na ziemię... IP: *.unitymediagroup.de 26.03.11, 15:18 Jemu akurat na głowę nie wlnęły (te pieniądze)a pokory ma aż nadto. A lodówki nie otwieraj,bo ci rzeczywiście zimny lech wyskoczy. Odpowiedz Link Zgłoś
mireczekb Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. 26.03.11, 11:19 Po jego niegodnej człowieka wypowiedzi zabraniającej składania kwiatów zmarłym tam, gdzie ludzie sobie wybrali, już mi przeszło. Chciał przypodobać się obecnie rządzącym, czy co ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. IP: *.internetia.net.pl 26.03.11, 11:36 Nie -po prostu w przeciwieństwie do większości mieszkańców dzikiego kraju, zwanego Polska nie jest hipokrytą i ma odwagę mówić to co myśli. I co ważniejsze, to czy jeden mirek z drugim będą go lubić czy tez nie, nie ma najmniejszego znaczenia bo i tak jest milionerem, wybitnym sportowcem i człowiekiem legendą sportu polskiego. Przyjmij to do wiadomości. Odpowiedz Link Zgłoś
nadsledczy Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. 26.03.11, 11:41 Zal mi, ze jestes taki glupi...ale wielu powtarza zaslyszane bzdury niczego nie sprawdzajac, cho przeciez tzw. gluchy telefon, to znana od wiekow zabawa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sołtys Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.11, 11:53 Wypowiedzi zabraniającej ? Człowieku widzę że twój iloraz inteligencji nie przekracza ilorazu przeciętnego człowieka-słupa spod krzyża - nie jesteś w stanie samodzielnie zrozumieć czyjejś wypowiedzi. To typowe dla pisowskiego "ciemnego luda" jak was określił Kurski. Odpowiedz Link Zgłoś
mireczekb Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. 26.03.11, 12:11 Weź sobie ten iloraz wsadź, wiesz gdzie ? Każdy moher jest lepszy i mądrzejszy od ciebie. Ty tego jednak nie wiesz, bo co ? Tak, tak - bo jesteś głupszy. Zrozumiałeś ? Wątpię, bo co ? ......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sołtys Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.11, 12:18 pewnie tego nie wiesz marny człowieczku ale wasz intelektualny guru Antek Maciarewicz wiele lat temu przebywał w słynnym zakładzie psychiatrycznym na Śląsku. Odpowiedz Link Zgłoś
mireczekb Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. 26.03.11, 12:27 Wiesz to, bo leżałeś z nim na jednej sali. Jego wyleczyli, a ciebie nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kbt Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 15:48 aaahahhaha jakie pisowskie retoryczne odpowiedzi aaaaaaahahahha!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majka Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. IP: *.146.200.213.ip.abpl.pl 26.03.11, 13:47 po prostu powiedział to, co myśli większość myślących Polaków. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niemoher Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. IP: *.play-internet.pl 26.03.11, 22:17 To zamiast tu pisać idź zapalać znicze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PJN FAN Re: Miałem szacunek dla Adasia. Miałem. IP: *.toya.net.pl 27.03.11, 19:30 A mózg człowieku masz? Prawdę chłopak powiedział, PiS robi szopiki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sdffa targowisko próźności i blichtru z udziałem IP: *.dynamic.chello.pl 26.03.11, 11:30 wyzutego z empatii małego człowieczka nie potrafiącego uszanować uczuć innych. Uczuć ludzi którzy pochować musieli swoich bliskich jak choćby Marta Kaczyńska która pochowała oboje rodziców.....Jego nudzi Smoleńsk , a nie nudzi to bezcelowe targowisko z jego udziałem....śmieszy Kaczyński a nie śmieszą ludzie którzy niczym lemingi podążają za nim jak za Bożkiem.....cóż za obłuda i hipokryzja......Małysz, miałeś człeku złoty róg, ostał Ci się jeno...... Odpowiedz Link Zgłoś
slon2002 Małamysz: spadaj śmieszny dziadu spadaj 26.03.11, 11:46 Skoki na nartach to wynaturzenie. To są popisy cyrkowe z narażeniem życia. Zawody są nudne jak flaki z olejem. Ciągle to samo. Nuda straszna. A ciebie głupawy chłopku-roztropku już nie ma, bo śmierć Prezydenta jest śmieszna tylko dla meneli pozbawionych empatii. Jak nie wiesz, co to jest empatia, to zapytaj trenera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafi Re: Małamysz: spadaj śmieszny dziadu spadaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.11, 11:55 znowu się zleciało parę pisowskich gnid. Odpowiedz Link Zgłoś
nocri Politycy ! Ręce precz od Małysza ! 26.03.11, 11:46 Akcja na Facebook - klik Po wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" w którym Mistrz wyraził swoje zdanie na temat ogólnonarodowego cyrku wokół katastrofy prezydenckiego samolotu TU-154 rozpętała się na "niezależnych" forach i blogach politycznych PiS nagonka komentatorów: "Jaka synekura dla Małysza? Podobały mi się skoki Małysz, ale przecież traktowanie go jako autorytetu w innych dziedzinach poza skokami i dekarstwem jest szczytem durnoty. (...) Sądząc po ZABRANIU GŁOSU przez pana Adama może on celować w kategorii czysta polityka na minimum europosła. Pensja posła interesować go nie powinna jako zbyt niska. (...)Jeżeli pan Adam celuje w tym kierunku a poszlaki wskazują, że tak i jeżeli dostanie jakiś newralgiczny "odcinek frontu działania", to będzie mógł powiedzieć to, co dawno temu książę Talleyrand do swoich najbliższych kumpli, kiedy został po raz pierwszy ministrem: Panowie mamy forsę, mamy potężną forsę. czytaj więcej Odpowiedz Link Zgłoś
slon2002 dopiero bełkot "mistrza" w skokach 26.03.11, 11:52 pozwolił ludziom zrozumieć na jakim poziomi intelektualnym i z jak niskim IQ można wybić się w sporcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skoczkowski Re: dopiero bełkot "mistrza" w skokach IP: *.unitymediagroup.de 26.03.11, 15:47 Nigdy bym nie przypuszczał,że mamy w Polsce ludzi o tak wysokim IQ jak slon2002.Przy nim taki Einstein to półgłówek. A może dotknąłem do żywego slon2002 bo wspomniany Einstein to wiadoma mniejszość narodowa.Jeżeli tak,to przepraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
higienista1 Adam Małysz dla Sport.pl o sporach z trenerami ... 26.03.11, 12:20 Oby nie doszło wymiany leć na pleć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xex Adam Małysz dla Sport.pl o sporach z trenerami ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.11, 12:57 Na portalu www.skokinews.pl od samego rana ukazują się raporty z Zakopanego :) Reporterzy tego portalu są w każdym miejscu w Zakopanem i informują o wszystkim, co związane jest z dzisiejszym konkursem skoków w Zako :) Odpowiedz Link Zgłoś
herbapol Adam Małysz 26.03.11, 15:55 Tyle.ile Adam Małysz zrobił dla sławy i chwały Polski,nawet w części nie zrobili panie i panowie z doktoratami.Odczepcie się od jego wykształcenia. Nikifor też jest bardziej znany na świecie niż dziesiątki zadufanych w sobie profesorów akademi sztuk pięknych. Odpowiedz Link Zgłoś
morda57 Adam Małysz dla Sport.pl o sporach z trenerami ... 27.03.11, 15:04 Ta niedziela jest bez Malysza!!!Czegos mi brakuje?Tylko czego,nie wiem!Jedno wiem,ze nie bede oczekiwal konca listpada z takim utesknieiem jak to zawsze czynilem!!!Niewiem dlaczego,moze te krotsze dni byly winne,a moze po prostru chcialem zobaczyc tego malego rycerza na skoczni!! Karzdy moze wybrac jedna opcje!!Ja czekalem na skoki pana ADAMA!!Zawsze ogladalem skoki narciarskie,i pamietam wszystkich najlepszych polskich skoczkow,od olimpiady w Grenobl.I tych innych wybitnych z innych nacji!!!Wtedy 6 miejsce bylo dla mnie sukcesem na skale swiatowa! Pamietam jak Fortune decydenci nie chcieli zabrac do Sapporo,a potem rozpili i zaglaskali na smierc!Chwala bogu,ze Malysz urodzil sie troche pozniej i mial kontakt z ludzmi ktorzy wierzyli w jego talent a on sam nie dal zaglaskac sie!Adamie jestes najwiekszym idolem jaka polska nacja wydala!!! Twoj fan!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Adam Małysz dla Sport.pl o sporach z treneram 29.03.11, 20:10 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć !!! ® Odpowiedz Link Zgłoś