Gość: Staszi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 02:02 Polacy jesteśmy z WAmi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: max Polscy kibice siatkówki to dobro narodowe IP: *.aster.pl 10.07.11, 02:43 Odpowiedz Link Zgłoś
leoleo "Taras Khtev" to po prostu taras chtiej... 10.07.11, 09:36 angielska transkrypcja "taras khtei" przekłamana przez polskiego pismaka...; tak jedyna realna presja na rosjan to ta z trybun... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: "Taras Khtev" to po prostu taras chtiej... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 11:19 RZeczywiście, tak się to literuje jak pisałeś, ale przecież artykuł był pisany w j.polskim. Np obrońca Kijowskiego Dynamo - Chaczeridi. W transliteracji to będzie Khacheridi - Polak to odczyta nie tak jak powinien. Natomiast polskim komentatorom przeczytanie polskiej transkrypcji tez sprawia problemy. wymawiają Czaczeridi :D Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: "Taras Khtev" to po prostu taras chtiej... 10.07.11, 12:28 Niedawno w Polsacie pewien półinteligentny dziennikarzyna sportowy (sic!!) w relacji z meczów NHL uwziął się na jednego zawodnika i cały czas "przezywał go": Zdeno CZara... co jest o tyle żenujące, że Zdeno Chara jest Słowakiem i jego nazwisko brzmi dokładnie tak jak się je pisze. Ale dziennikarzyna chciał być bardzo "amerykancki" poza tym, że raczej kompletnie nie znał się na sporcie, a juz na hokeju w szczególności. Odpowiedz Link Zgłoś
maz-48 Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... 10.07.11, 09:46 Jak się okazało nawet ta irytująca ruskich publiczność nie była w stanie sprawić, by nasi wygrali. Zresztą co może publiczność? Stwierdzenia, że fantastycznie dopingująca publiczność jest dodatkowym zawodnikiem, to jakieś brednie. Zawodnicy różnie na to reagują. Jednych wku...a tak żywiołowy doping, bo nie mogą się skupić, inni są zażenowani wiochą jaką prezentują dmuchając w te zasrane trąbki, a jeszcze inni mają to w dupie i zwisa im, czy jest jakaś publiczność, czy nie. Ci, którzy zwracają uwagę na publiczność tylko niepotrzebnie się stresują, od razu mają pełne gacie i o dobrej grze mogą zapomnieć. Zresztą najlepszym dowodem, że publiczność niewiele, a w zasadzie nic nie może, niech będą ME w Turcji w 2009 r, gdzie publiczności nie było wcale (Turcy maja w dupie siatkówkę!), a nasza drużyna zdobyła złoty medal. Okazało się, że cisza i spokój pozwoliły na lepszą komunikację i koncentrację, co przy wrzasku rozwydrzonej publiczności jest praktycznie niemożliwe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ezra Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.aster.pl 10.07.11, 09:56 Ot i cała prawda. Siatkówka to dla nich praca, żaden nie gra, bo ma takie widzimisię, a na co dzień sprzedaje znaczki na poczcie czy wozi ludzi tramwajem. Jakby mi 10 tysięcy ludzi z trąbami usiadło za plecami w czasie pracy, wk...łbym się tęgo. I o koncentracji mógłbym zapomnieć Odpowiedz Link Zgłoś
pogo-0 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 14:55 Gość portalu: ezra napisał(a): > Ot i cała prawda. Siatkówka to dla nich praca, żaden nie gra, bo ma takie widzi > misię, a na co dzień sprzedaje znaczki na poczcie czy wozi ludzi tramwajem. Jak > by mi 10 tysięcy ludzi z trąbami usiadło za plecami w czasie pracy, wk...łbym s > ię tęgo. I o koncentracji mógłbym zapomnieć Bardzo wielu zawodników nie cierpi ryczącej widowni. Znam to z autopsji. Zawodnicy często są przymuszania do dziękowania za wrzaski widowni, bo kibice płacą za bilety. To co się dzieje na trybunach, organizowane przez zapiewajłów, potrzebne jest telewizji. Właściwie zawodnicy i mecz są zbędne, równie dobrze na murawie stadionu może dziać się cokolwiek. Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 10:20 Mądrala ze Smerfów :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość1 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.07.11, 10:46 Jako były zawodnik siatkarski powiem ci że masz dużu racji. Twoje spostrzeżenia są trafne w pełni, gdyby to były dawne czasy. Teraz hala, zawodnicy, publiczność stanowią jedną wielką dzwignię marketingową. W polskiej siatkówce są potencjalnie bardzo duże pieniądze. To musi się kręcić. Dla mnie iprezy w Polsce mają jakość niedoścignioną. Co do jakośći gry to Niemieccy specjaliśći od marketingu i promocji twierdzą, że w Polsce nie przekładają się jeszcze inwestycje na poziom gry Plusligi, a tym samym reprezentacji. Chciałbym zobaczyć operatywność innych związków?. Jakie to ma znaczenie 1,2,3,4 miejsce i tak to my zarabiamy najwięcej. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
maz-48 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 12:16 Marketing i ciężka kasa stały się nieodłącznym elementem współczesnego sportu na wysokim poziomie. Bez pełnych hal i strumienia ciężkiej gotówki nie byłoby tego bumu na siatkówkę. Ale i on się powoli skończy w Polsce. Brak sukcesów o tym przesądzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kokiksa Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 11:18 Maz sam sobie trochę przeczysz, ale mniejsza z tym. Oczywiście, że nie mając umiejętności publika może pomóc jak kadzidło umarłemu, ale nie można bagatelizować wpływu własnego terenu i publiczności na końcowy wynik np. przy wyrównanych drużynach/zawodnikach. Ważna dla mnie byłaby informacja, czy kiedykolwiek uprawiałeś sport na zawodowym poziomie? Bo jako osoba, która trochę biegała po różnych halach czynnie uprawiając sport mogę Ci napisać, że własny teren i publiczność bardzo często dodają przysłowiowych skrzydeł i deprymują przeciwnika. Jakby to było bez znaczenia to chociażby w grach zespołowych nie zawracano by sobie głowy które i ile meczów oraz w jakiej kolejności będzie się rozgrywało u siebie, a które na wyjeździe. Co sprawia, że najlepsze drużyny jadą do jakiejś pipidówki i często mają problem z wygraną? Przecież umiejętności nie tracą z dnia na dzień. A słynne "bałkańskie kotły"? To temat na długą rozprawkę, fajnie przeczytać byłoby opinie psychologa itp. bo dużo spraw rozgrywa się w psychice zawodnika/ów. Wczoraj byliśmy po prostu zbyt słabi, aby zagrozić Rosjanom. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
maz-48 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 12:13 Niestety, ale doświadczone i najlepsze na świecie zespoły (mówimy o siatkówce) nic sobie nie robią choćby z najbardziej żywiołowego dopingu. Nam tak naprawdę nigdy ten doping nie pomógł, ilekroć organizujemy w Polsce wielkie imprezy siatkarskie (finały LŚ), nigdy w nich nie zwyciężamy. Paradoksalnie więc największe sukcesy odnieśliśmy, gdy albo publiczność była neutralna i niezbyt zaangażowana w doping (Japonia), albo nie było jej wcale (Turcja). Dla naszych siatkarzy tak żywiołowy doping nie jest wsparciem, a jedynie dodatkowym stresogennym elementem. Chcą, bardzo chcą pokazać co najlepsze, myślą o tym, by nie zawieźć tej publiczności i nie wychodzi. Nigdy nie wyszło. Zawsze przegraliśmy najważniejsze mecze. Dlatego uważam, że demagogią jest przecenianie wpływu publiki na grę zespołu. Trzeba być przede wszystkim dobrym, w świetnej formie, doskonale przygotowanym i wierzyć w siebie i swoje umiejętności, a nie w to, że publiczność zdeprymuje przeciwnika. Może zdeprymować jakichś mało doświadczonych przeciwników, ale na pewno nie tych najlepszych na świecie. A swoją drogą ciekawe, kiedy w Polsce skończy się era takiego dopingu i mody na siatkówkę. Pierwsze symptomy już widać. Tu i ówdzie puste miejsca na trybunach i bezproblemowy zakup wejściówek na poszczególne mecze Polaków. Jeśli wkrótce nie przyjdą sukcesy, to moda na siatkówkę się skończy. Czarę goryczy przeleje nieudany występ na tegorocznych ME i brak awansu na igrzyska w Londynie, co niniejszym przepowiadam... Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 14:18 Nam tak naprawdę nigdy ten doping nie pomógł, ilekroć organizujemy w Polsce wielkie imprezy siatkarskie (finały LŚ), nigdy w nich nie zwyciężamy. Co za bzdura. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lewy Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.play-internet.pl 10.07.11, 11:39 Jaki ty jesteś tępy nasi kibice są najlepsi na świecie i twoje marudzenie tego nie zmieni Odpowiedz Link Zgłoś
maz-48 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 12:24 A mnie się nie podoba ten sterowany przez komentatora Polsatu Marka Magierę doping. Te przaśne przyśpiewki i żałosne wieśniackie melodie wygrywane przez jakiegoś discopolowca. Byłem kilkakrotnie na meczach LŚ i ME kobiet w Atlas Arenie w Łodzi i zawsze byłem zażenowany tą niby najlepsza publicznością na świecie. Dlaczego na stadionach piłkarskich wielkich drużyn kibice sami sterują dopingiem, a nie jakiś zapiewajło? Najgorsze jednak są te zasrane wuwuzele. Trzeba być kompletnym kretynem, by sądzić, że trąbienie w to g-ówno może w czymkolwiek pomóc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.centertel.pl 10.07.11, 16:36 Nigdy się nie zgadzam z Twoimi opiniami (dot. F1) ale w kwestii tych zakichanych trąbek zgadzam sie w 100%. Cały ten jazgot sprawia, że ciężko się skoncentrować na meczu - jako kibic, a co dopiero musi się dziać z koncentracją siatkarzy! Nie mówiąc o tym, że czasami dochodzi miedzy nimi do nieporozumień, ponieważ w tym jazgocie nie są w stanie usłyszeć siebie nawzajem. Głowa może rozboleć od tego harmidru. Co innego śpiew kibiców (szczególnie zaśpiewanie hymnu) i klaskanie, a co innego jazgot tych cholernych trąbek i łomot tej muzyczki. To ma być MECZ SIATKÓWKI, a nie jarmark dla gawiedzi, żeby się mogła "dobrze bawić". Aż tesknię do czasów, gdy jeszcze nie istniała ta tzw. "najlepsza na świecie publiczność" a mecz był PRZEDE WSZYSTKIM meczem, a nie piknikiem. Całe szczęście, że przynajmniej im w końcu zakazali tego kretyńskiego klaskania podczas hymnu przeciwnika ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIEPSKI Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... IP: 80.87.35.* 10.07.11, 09:52 Sterowany doping z debilna muzyczką w tle Jak na festynie wsiowym. Na komende wstac i spiewac Jak w tefalenowskich ,,szołach'' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zez Re: Jarosław był na trybunach ? IP: *.dynamic.chello.pl 10.07.11, 10:15 Na parkiecie, blokował wszystkie piłki rosjan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zczub Re: Jarosław był na trybunach ? IP: *.dynamic.chello.pl 10.07.11, 15:57 Trzeba dodać, że był też świetny w ataku na wszystkie partie boiska. Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... 10.07.11, 10:21 Publicznośćw hali jest fantastyczna!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edward Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 10:42 Sterowany doping z debilna muzyczką w tle Jak na festynie wsiowym. Na komende wstac i spiewac debilne raz dwa trzy buczenie i trąbienie przy zagrywce przeciwnika cisza przy zagrywce polakow to ma być kibicowanie z czego to się cieszyc debilizm i nic więcej oglądam mecz przy wylączonym głosie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wredny Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.tktelekom.pl 10.07.11, 10:56 Oczywiście!!! Dla was bandytów najlepszy doping to:j...ć,j...y,s...le.,p...ły,ci..ty,s....ny,c...le,pi...lić,s....syny,k...rwu,itd,itp. Jesteście po prostu prymitywami,małpy są na wyższym poziomie niż kibole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: freiman Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.elwico.pl 10.07.11, 11:43 nie mówiąc o tym że to też jest sterowane, tyle że przez łysego karka z megafonem i czasem drugiego z bębnem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sigma Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... IP: *.tktelekom.pl 10.07.11, 10:41 Widzicie kibole/bandyci jak kibicują "pikniki",do pięt im nie dorastacie.Wystarczy żeby ludzie czuli się bezpiecznie na trybunach a wtedy bawią się na całego. Tak samo będzie na stadionach piłkarskich jak wyeliminuje się bandytów,najlepszym sposobem na wyeliminowanie troglodytów jest strzelanie bez ostrzeżenia,.Kibole to bezmózgie stworzenia i żadna resocjalizacja im nie pomoże,po prostu jesteście zwykłymi debilami. Odpowiedz Link Zgłoś
piesiec81 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 11:15 Zdecydowanie bezpieczniej czułbym się na trybunach wśród, jak ich nazwałeś, "bandytów" niż osób Twojego pokroju. Propozycje strzelania bez ostrzeżenia do osób mających inne poglądy od Twoich, gdyż - stwierdzasz autorytarnie - są to bezmózgie stworzenia, na których szkoda nakładać kary bądź też zamykać w więzieniach wskazują, że lubisz rządy silnej ręki i odpowiedzialność zbiorową. Prawdopodobnie gdybyś żył w III Rzeszy, to pracy dla Ciebie nie zabrakłoby. Gdybyś żył trochę później, to sądząc po tej jednej wypowiedzi miałbyś spore szanse na awans wyłapując "bandytów" z AK czy NSZ po lasach i przesłuchując ich. Jeszcze później miałbyś okazję w ORMO lub w ZOMO pałować "chuliganów i warchołów" (choćby 1956, 1968, 1970, 1976 czy w stanie wojennym). Wtedy mógłbyś się pewnie wykazać, ku chwale ojczyzny oczywiście. Powiem, Ci dzieciaku: lecz się, póki masz na to jeszcze czas. Odpowiedz Link Zgłoś
lowca_trolli_online Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 13:24 10/10 szacun piesiec81 Odpowiedz Link Zgłoś
piesiec81 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 22:21 Dzięki za poparcie, Łowco Trolli. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sigma Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.tktelekom.pl 10.07.11, 13:55 Człowieku,bandytyzm nazywasz innymi poglądami?Później dziwisz się że jesteście porównywani do małp? Tobie psychiatra jest potrzebny jeżeli nazywasz bandytyzm poglądem,człowieku źle z tobą. Odpowiedz Link Zgłoś
piesiec81 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 17:42 Nie, nie nazywam bandytyzmu "innymi poglądami". Dla mnie "bandyta" jest przede wszystkim bohaterem filmów kryminalnych, jest to po prostu "bandzior" czyli morderca. Również bandytami są dla mnie osoby dla paru groszy atakujące czy katujące innych z użyciem sprzętu bądź bez. Stadionowymi bandytami są Misiek, który rzucił nożem w głowę Dino Baggio oraz damski bokser, który w Bydgoszczy "pobił się" z reporterką czy "kibic" Widzewa, który zabił Rolika. Jeszcze kilku podobnych można by wymienić. Powyższe przykłady są patologią niewątpliwie, ale jeżeli Ty - widząc kibiców w szalikach pijących powiedzmy po 2 piwa przed meczem, w czasie meczu zdzierających gardła w młynie różnymi okrzykami (przy czym te o PZPN, czy kur..ch z sektora gości trwają od pewnego czasu coraz krócej i są wyciszane o czym możesz się przekonać oglądając choćby skróty dopingów z różnych stron), a po meczu czasami krzyczących coś do policji (niektórzy coś rzucą i jakaś szyba pójdzie na przystanku, dzieciaki coś w tramwaju pokrzyczą, czasami zdemolują, ale są uspokajani, gdyż sami kibice za powstałe szkody płacą) i ogólnie głośno zachowujących się, ale nikogo nie krzywdzących - widzisz bandytów, to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Ludzie bawią się na trybunach piłkarskich i nikomu się krzywda nie dzieje. Po meczu coraz częściej wracającym Grabiszyńską kibicom brawo biją staruszki, które żadnych "bandytów stadionowych" się o dziwo nie boją. Inni fani bawią się doskonale chodząc np. na siatkówkę czy żużel i tam robiąc świetną atmosferę. I niech tak zostanie, dopóki nikt nikogo nie bije na stadionach czy nie niszczy mienia (kilka meczy na cały sezon, może trochę więcej, gdzie były zadymy to chyba nie dużo). Odpowiedz Link Zgłoś
gre-gol Polska publiczność jest przereklamowana 10.07.11, 21:24 1) te Magiery i ta debilna musztra : "a teraz wszystkie ręce wgóreeeeeę !!!!" 2) te wrzaski prowodyra (gdy jest kompletna kaszana z naszej strony) "Polska WYGRA mecz !!!) 3) te pieprzone trąbki, które powinny nie przechodzić przez bramki 3) to żenujące disco -polo (nie zawsze , ale ZBYT często) 4) ten cholerny hałas, który przeszkadza komunikacji zawodnikom i trenerom 5) gwizdy przy zagrywce rywali = chamstwo ! @piosiec , popieram cię w w 100 % , brachu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojec Jest 10 powodów porażek!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 11:07 Po pierwsze-BRAK ZAGRYWKI!!-i tyle -reszta to ble-ble -zacząć od przedszkola!!inaczej NIGDY Nie wygramy nic POWAŻNEGO!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sPiSek to kolejny spisek IP: *.aster.pl 10.07.11, 11:21 Rosjanie (Putin) rozpylili coś w hali. Macior, Pekiniec Rogal - zbierać się, czas jechać na miejsce katastrofy. Komisję trzeba zwoływać. To spisek, dywersja i sabotaż. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... 10.07.11, 11:25 Hehe polscy kibice - najlepsi na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moolenda Re: Gdyby był lepszy trener... IP: *.dynamic.chello.pl 10.07.11, 11:30 gdyby Polscy siatkarze mieli lepszego trenera, a nie tego andrea anastassi, kto wie co by było. I uważam że nie było by tak źle jak jest obecnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: badziewiak66 Polacy - najinteligentniejszy NARÓD ŚWIATA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 11:28 Tysiące wynalazców, racjonalizatorów, naukowców, odkrywców, geniuszy. Nauczyciele mają już kłopoty z uczniami trzecich klas podstawówek bo ci zaglądają tam gdzie dorosły Amerykanin nie zagląda nigdy. Ten geniusz widać dosłownie wszędzie, w sklepie, w szkole, na ulicy, W BIZNESIE, a także na arenach sportowych zmagań. Tutaj Polacy mają do zaoferowania ŚWIATU całe zastępy mężnych, dążących do celu wybitnych atletów. Nie inaczej jest z siatkarzami którzy zbudowali potęgę Polski w świecie. Już przy wyjściu na parkiet drżą przed nimi obce nacje. Bombardierzy, siłacze i genialni technicy. Nie musicie ich w ogóle oglądać , posłuchajcie wybitnych i fachowych komentatorów jak cudownie opisują ich grę. Poczytajcie w sportowej prasie jak im było pod wiatr , jak gryźli parkiet i orali paznokciami mięciutką piłeczkę. Dziś czeka nas wielki spektakl , znakomite show wyreżyserowane w najdrobniejszych detalach. Zaśpiewajmy : POLSKA BIAŁO - CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI - NAJINTELIGENTNIEJSZY NARÓD ŚWIATA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wawiak Re: Polacy - najinteligentniejszy NARÓD IP: *.205.14.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.07.11, 11:49 @badziewiak66 no dobrze już, dobrze mendo gudłajska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Polacy - najinteligentniejszy NARÓD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 14:14 wawiak ,ty polacka pluskwo. Odpowiedz Link Zgłoś
peterblood Re: Polacy - najinteligentniejszy NARÓD 10.07.11, 16:33 Przyganiał kocioł garncowi :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antenka Re: Polacy - najinteligentniejszy Narod Swiata IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.07.11, 11:52 Hehehe , dobre , badziewiak , dobre . Od siebie dodalbym , ze jezeli juz zdarzy sie ze przegraja to dlatego bo : zmeczeni podroza , poczatek przygotowan , dluga rozlaka z Polska , brak ogrania bo nowy sklad , nowy trener , nowa hala . A publicznosc : moglaby i byc najlepsza pod warunkiem ze rekwirowanoby trabki przy wejsciu i wywalono wodzireja z jego zabawkami bo coraz bardziej przypomina to impreze organizowana w Korei Polnocnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xkasi-ax555 Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.xdsl.centertel.pl 10.07.11, 11:31 super................. www.tinyurl.pl?yqqlSlca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: repre$ Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.11, 11:31 Najpierw o polskiej zagrywce. Do niedawna przygotowaniem fizycznym Resovii zajmował się Giovanni Miale. Efekt był taki, że nawet Georg Grozer stracił zagrywkę (odzyskał ją dopiero po przymusowym, zdrowotnym odpoczynku od treningu). Teraz Jasiek Miale zajmuje się przygotowaniem fizycznym reprezentacji Polski. Dzięki jego przygotowaniu nie mamy zagrywki i staliśmy się wolni tzn. uwijamy się na parkiecie jak muchy w mazi. Dyskredytowanie dopingu i zaprzeczanie, że publiczność jest "siódmy zawodnikiem na parkiecie? Wielokrotnie rozmawiałem z siatkarzami. W prywatnych rozmowach nie muszą kadzić kibicom. Ich opinia jest jednoznaczna: w wielu meczach to właśnie doping pozwolił im wykrzesać dodatkowe siły. i wygrać. Odpowiedz Link Zgłoś
dyndalski_bis Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... 10.07.11, 12:00 Do komentarzy porównujących doping polskich kibiców siatkówki do wsiowych zachowań, nie będę się w ogóle odnosił - pewnie nigdy nie byli na takiej imprezie i nie czuli tej wspaniałej atmosfery. To kibice z butelką piwska przed TV... no i niech tam zostaną - bo idąc do takiej hali po prostu czuli by się obco... Czy doping pomaga? Też kiedyś grałem (piłka nożna) i wiem, że mając za sobą widownię gra się lepiej, masz wsparcie... Kto kiedyś był na meczu kadry w piłkę nożną i usłyszał z tysiąca gardeł hymn państwowy ten wie o czym piszę, czujesz tą moc... Naturalnie możliwości zespołów muszą być porównywalne - jak np. z Argentyną... Rosja czy Brazylia jest poza zasięgiem naszych siatkarzy i tylko słaba dyspozycja tych drużyn mogłaby sprawić cud... A w Turcji? Tam żadna z drużyn nie miała praktycznie dopingu, choć i tak naszych było najwięcej i dali o sobie znać... Kibicom siatkówki należy się medal nawet nie za sam doping - ale za wspaniałą atmosferę, tam bawią się wszyscy, nie zauważyłem na trybunach chamstwa tak typowego na stadionach... Szkoda, że nie mogę być dziś w ErgoArenie... ;-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antenka Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.07.11, 13:40 Mylisz sie znafco. Wlasnie dlatego ze bywam na meczach reprezentacji meskiej i zenskiej to wkurza mnie to ze jakis palant dla wlasnej satysfakcji trabi ile sil bozia w plucach dala tuz nad moim uchem nie przejmujac sie ze komus moga pekac bebenki . Nie mowie ze ma byc cicho , ale czestotliwosc halasu spiewu i oklaskow jest przyjemna dla ucha w przeciwienstwie od trabek i piszczalek . Roznica miedzy spontanicznym dopingiem a sterowanym jest taka sama jak miedzy seksem z kochajaca cie kobieta a z ta za ktora trzeba zaplacic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krasowy28 Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 12:15 Gdyby jeszcze oprawy meczów Polaków nie były takie jarmarczno-festynowe to byłoby rewelacyjnie. Ale może właśnie dlatego nasi kibice tak dobrze się bawią ponieważ taka przaśna forma prowadzenia dopingu trafia w ich gusta? No i ci komentatorzy z Polsatu. Nawet najbardziej emocjonujący mecz nie podnosi mi tak ciśnienia jak Swędrowski z Drzyzgą (z naciskiem na Drzyzgę). Wracając do zawodników. W tym składzie wynik jaki osiągnęli to mistrzostwo świata. Przeciwko Rosji rzucili absolutnie wszelkie drzemiące w nich rezerwy. Można przegrać ale trzeba walczyć. Nasi walczyli dlatego jestem z nich dumny. A wyniki (jeszcze lepsze niż teraz) nadejdą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darmowy! Menager IP: *.komputersat.pl 10.07.11, 12:22 Piłka nożna, hokej, wkrótce piłka ręczna! Zapraszam! tnij.org/menago Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: la Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 12:53 oj pismak, pismak wcale nie padłosłowo " irytujący" -skąd takie tłumaczenie !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... IP: *.dynamic.chello.pl 10.07.11, 12:55 Jak mi teraz ktoś powie po raz kolejny, że piłka kopana to nasz sport narodowy, to jak walnę w ten durny łeb... Brawo panowie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... IP: *.c193.msk.pl 10.07.11, 12:59 Kogo obchodzi doping? W sporcie liczą się wyniki. Tyle w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oderek Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... IP: *.opole.hypnet.pl 10.07.11, 13:01 Prawda jest taka że to dzięki Argentynie zagraliśmy w półfinałach , odpuścili nam mecz w grupie ponieważ przewidywali swoją porażkę z Brazylią , lepiej grać ze słabą Polską o 3 miejsce niż z świetnie spisującą się z meczu na mecz Bułgarią.Jedyne punktu które zdobywaliśmy to były punkty prezenty po stratach rywali.Natomiast co do meczu z Rosją mecz przegrany już w szatni tak samo jak z Włochami psychika wzięła górę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 13:23 Nawet sie nie odnosze do poziomu gry Polakow,grali jak obecnie potrafia,czyli kiepsko.Kiepsko i jeszcze gorzej gra obecnie na swiecie wiele druzyn.Co mi sprawilo AUTENTYCZNA przyjemnos to potrzec na te wydluzajace sie pyski tych tam zebranych tzw.kiboli i tych brzydko wymazanych biala i czerwona farba kibolek, zreszta tez brzydkich.Tak dostac po dziubach i to od wroga nr.2. Oj ,ale sie dzialo i to pieknie sie dzialo. Odpowiedz Link Zgłoś
peterblood Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 16:37 Krytykujesz polaczków a poczytaj swoje posty hipokryto. Nazwałeś wawiaka polską pluskwą Ja zatem ciebie trzeba ochrzcić? ;))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 17:03 nie "polska" tylko "polacka " Odpowiedz Link Zgłoś
peterblood Re: Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardzie 10.07.11, 17:59 Co nie zmienia sensu mojego komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuza_Gd Liga Światowa. Kapitan Rosjan: Kurek? Bardziej ... IP: *.ip.attu.pl 10.07.11, 13:21 Strasznie podobał mi się transparent na widowni o treści " Takiego Kurka nam nie zakręcicie" czy coś w tym stylu :).Naszej Drużynie gratuluję fantastycznej gry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Prosba do redakcji IP: 87.238.84.* 10.07.11, 13:34 Prosilbym redakcje, zeby moderacja byla skuteczniejsza, bo mam juz dosc czytania przeklenstw i wypowiedzi ludzi, ktorzy nie potrafia normalnie dyskutowac, tylko ciagle ponizaja innych, wyzywaja, wyszydzaja. Mam juz dosc takiego poziomu forow internetowych. Rada do tych wszystkich, dla ktorych siec jest miejscem na odreagowanie/wyzycie sie - zamiast wyzywac sie w necie, poszukajcie jakiegos dobrego psychoterapeuty, bo z czlowiekiem, ktoremu sprawia ulge wyzycie sie i dowartosciowanie sie w sieci, jest mocno nie tak. Mam dosc czytania, ze klub X to k..., ze klub Y to ped..., ze ten to ch..., a tamten to menda. Ludzie, co z Wami? Ile Wy macie lat? To ma byc dyskusja na poziomie? Nie potraficie juz rozmawiac bez przeklinania? Mam 25 lat i to cale pozerstwo sieciowe i kultura chamstwa i agresji w sieci mnie rozwala. Jak jeden z drugim jest taki odwazny i wygadany, niech wykaze sie chocby trenujac boks, a nie jest mistrzem swiata w klikaniu. Zalosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zczub Re: Prosba do redakcji IP: *.dynamic.chello.pl 10.07.11, 16:31 Ale z Ciebie ch...omik, kur...Chuck (kapitalny serial), kre...wetka i ci..ma ;)! Niestety żaden komentarz nie nauczy kultury pryszczatych dzieciaczków dla których Internet to zabawka do plucia na ludzi. Zakompleksione małolaty, których ego jest tak małe, że aż niewidoczne myślą, że są w stanie obrazić i zmniejszyć rezon ludzi popularnych. Głównie są to ofiary przemocy (niekoniecznie fizycznej, częściej słownej), które chcą, aby inni ludzie poczuli się tak, jak oni, gdy są obrażani. To jednak im nie pomaga, bo tak naprawdę ich komentarze sprawiają, że obniża się poziom ich moralności i ich pewność siebie - upadają na dno. Takich ludzi powinniśmy leczyć, ale... Chorób psychicznych nie widać (na ogół) na pierwszy rzut oka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LA o rany o kto to tak przetłumaczył ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 13:42 facet nie powiedział , że "irytowali", tylko mówił o przeszkadzaniu a to chyba co innego- nawet po rosyjsku te słowa to dwa różne słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barbarus Polski kibic potrafi pod warunkiem... IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 10.07.11, 14:23 że to nie piłka nożna. Odpowiedz Link Zgłoś