pickero.com 28.10.11, 18:13 Zdobądź przewagę nad bukmacherami! Wejdź na stronę www.pickero.com i zacznij wygrywać razem z nami. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rasialdo Górnik - Jagiellonia IP: *.wroclaw.vectranet.pl 28.10.11, 18:41 A gdzie Rasiak ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan pilki ale kalectwo IP: *.static.sitel.net.pl 28.10.11, 18:43 nie wiem jak grali na początku ale od 10 minut zero strzałów a problemem jest wymiana trzech celnych podań Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Jagi Górnik - Jagiellonia IP: *.internetia.net.pl 28.10.11, 19:56 Gratulacje dla Górnika. Po prostu był lepszy w przekroju całego meczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 875m Górnik - Jagiellonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.11, 20:08 Mierne widowisko, aż nie wiem za co telewizje płacą, aby pokazywać tak mizerny produkt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witek 34 Górnik - Jagiellonia IP: *.elblag.vectranet.pl 29.10.11, 01:02 Mecz dwóch drużyn, które tracą najwięcej goli w końcówkach meczów, pokazał która ekipa jest gorsza nic więcej , sam mecz to lipa . Gratuluje 3 punktów kibicom górnika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Re: Górnik - Jagiellonia IP: *.adsl.inetia.pl 29.10.11, 21:05 coziom 3 liga,okropne nie do oglądania ! Górnik chociaż strzelił coś,ale Jagiellonia?WSTYD!!!!!!!!!!!.I co dalej?Kiedyś trener Jagi coś wspominał że nie potrzebuje nowego bramkarza,a tu natychmiast trzeba coś z tym zrobić,NATYCHMIAST,bo niedługo może być zagrożenie spadkiem!!!!!!!! Były kibic Jagi. Odpowiedz Link Zgłoś