Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Górnik - Jagiellonia

    28.10.11, 18:13
    Zdobądź przewagę nad bukmacherami! Wejdź na stronę www.pickero.com i zacznij wygrywać razem z nami.

    Obserwuj wątek
      • Gość: Rasialdo Górnik - Jagiellonia IP: *.wroclaw.vectranet.pl 28.10.11, 18:41
        A gdzie Rasiak ?
      • Gość: fan pilki ale kalectwo IP: *.static.sitel.net.pl 28.10.11, 18:43
        nie wiem jak grali na początku ale od 10 minut zero strzałów a problemem jest wymiana trzech celnych podań
      • adam81w Górnik - Jagiellonia 28.10.11, 19:50
        Brawo Górnik. Wreszcie.
      • Gość: Kibic Jagi Górnik - Jagiellonia IP: *.internetia.net.pl 28.10.11, 19:56
        Gratulacje dla Górnika. Po prostu był lepszy w przekroju całego meczu.
      • Gość: 875m Górnik - Jagiellonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.11, 20:08
        Mierne widowisko, aż nie wiem za co telewizje płacą, aby pokazywać tak mizerny produkt.
      • Gość: witek 34 Górnik - Jagiellonia IP: *.elblag.vectranet.pl 29.10.11, 01:02
        Mecz dwóch drużyn, które tracą najwięcej goli w końcówkach meczów, pokazał która ekipa jest gorsza nic więcej , sam mecz to lipa . Gratuluje 3 punktów kibicom górnika
        • Gość: greg Re: Górnik - Jagiellonia IP: *.adsl.inetia.pl 29.10.11, 21:05
          coziom 3 liga,okropne nie do oglądania ! Górnik chociaż strzelił coś,ale Jagiellonia?WSTYD!!!!!!!!!!!.I co dalej?Kiedyś trener Jagi coś wspominał że nie potrzebuje nowego bramkarza,a tu natychmiast trzeba coś z tym zrobić,NATYCHMIAST,bo niedługo może być zagrożenie spadkiem!!!!!!!! Były kibic Jagi.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka