Gość: landrynka@13
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
15.06.04, 20:55
Właśnie przeglądam tą strone i myśle sobie o tym kolesiu.
Chciałam wyszukac jakies informacje ale nie ma takich fajnych . no nic w
każdym razie te informacje nie były dla mnie.
Pozdro i narka.