Gość: gilus
IP: 213.17.226.*
24.06.04, 15:06
Ja wiem ze macie duzo pracy ale przed uplywem terminu zmian moglibyscie
rozwiazac pare problemow na forum!!
M.in. ten jak zrobic zmiane sms gdy nie podalem nr komorki na kuponie!!
Z domowego eski nie wysle!