Gość: ZZDZICH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.13, 20:38 Pobudka ze snu zimowego nie leniuchować !!!!! Bombullo i inni Hiszpańska liga + typowanie rusza od 26.01 2013. Paru Donów jest lecz brak Manitu ! dawać panowie i panie... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ZZDZICH Re: Moja11.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.13, 19:19 Typerzy czy wy śpicie czy wy typowania torreadorów nie widzicie ? pozdrówka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: el Toro Re: Moja11.pl IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 23.01.13, 16:30 Jakich torreadorow i jakie typowanie i gdzie,caramba? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: el Toro Re: Moja11.pl IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 23.01.13, 17:18 Juz wiem. Z przyjemnoscia odmowilem udzialu,ha! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ?????????????????? Re: Moja11.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 17:38 Powód odmowy - za trudne ? Odpowiedz Link Zgłoś