Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    16.08.04, 06:36
    Czy TVP nie stać na zmienników do studia olimpijskiego? Zanim IO sie skoncza,
    to Paulinka i Maciek beda pod kroplowka. Kurzajewski juz zaczyna belkotac,
    Chylewska ledwo sie trzyma.
    pozdrowka!
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka