kathy83 16.08.04, 06:36 Czy TVP nie stać na zmienników do studia olimpijskiego? Zanim IO sie skoncza, to Paulinka i Maciek beda pod kroplowka. Kurzajewski juz zaczyna belkotac, Chylewska ledwo sie trzyma. pozdrowka! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj