Gość: drozd
IP: *.centertel.pl
17.02.14, 11:37
Czy jest ograniczenie w liczbie drużyn prowadzonych przez jednego użytkownika/prezesa? Bo kiedyś można było mieć jedną drużynę, a teraz widzę niektórzy pozakładali tyle drużyn...że to kompletnie mija się z celem...