Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Transfer mission impossible

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.14, 10:09
    Przed 2 kolejką praktycznie nie dało się zrobić transferów - było na to 30 minut i tak zawalony serwer, że było to niemożliwe.

    Teraz (przynajmniej od wczoraj) wisi na głównej informacja, że okno transferowe na 3 kolejkę jest otwarte. Niestety nie jest to prawda - w zakładce mój_klub/transfery pokazuje się tylko historia transferów jak zawsze gdy OKNO JEST ZAMKNIĘTE :sciana:

    Nasuwa się tu pytanie JAK GRAĆ PANIE PREMIERZE?
    Obserwuj wątek
      • wygrajlige_pomoc Re: Transfer mission impossible 21.06.14, 11:15
        Prezesie,
        u góry masz wybór kolejek. Przy 3. kolejce jest link "transfery". Tam przechodzisz do ustawień (i transferów) na 3. kolejkę.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka