Gość: wygrajlige
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.06.14, 10:09
Przed 2 kolejką praktycznie nie dało się zrobić transferów - było na to 30 minut i tak zawalony serwer, że było to niemożliwe.
Teraz (przynajmniej od wczoraj) wisi na głównej informacja, że okno transferowe na 3 kolejkę jest otwarte. Niestety nie jest to prawda - w zakładce mój_klub/transfery pokazuje się tylko historia transferów jak zawsze gdy OKNO JEST ZAMKNIĘTE :sciana:
Nasuwa się tu pytanie JAK GRAĆ PANIE PREMIERZE?