Gość: Bartek
IP: *.geofizyka.torun.pl / *.geofizyka.torun.pl
09.09.04, 08:48
Czy ktos wie jak wyglada sprawa z biletami na GP w Bydgoszczy?
Sprzedaz interntowa juz zakonczona, czy jest jeszcze szansa, aby kupic bilet
wczesniej, a nie przed samymi zawodami?