Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Bilety na GP

    IP: *.geofizyka.torun.pl / *.geofizyka.torun.pl 09.09.04, 08:48
    Czy ktos wie jak wyglada sprawa z biletami na GP w Bydgoszczy?
    Sprzedaz interntowa juz zakonczona, czy jest jeszcze szansa, aby kupic bilet
    wczesniej, a nie przed samymi zawodami?
    Obserwuj wątek
      • Gość: brutal Re: Bilety na GP IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.04, 12:33
        Jedyna szansa na dzis: kupić bilet u konika. A ty go wlasnie zbiłes...
        • Gość: MAVERICK PL Są... IP: *.man.bydgoszcz.pl 09.09.04, 15:33
          Nie no można jeszcze spokojnie kupować bilety na GP i podobno są jeszcze
          pojedyńcze bilety na Trybune i Sektor A ale niestety te gorsze miejsca. A te za
          50zł i 80zł to podobno jest jeszcze pełno. :)
          • Gość: BKS Re: Są... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.04, 11:46
            Piatkowa Pomorksa podaje, ze sprzedano 6,5 tysiaca biletow, czyli polowe, bo
            przygotowano 13 tysiecy wejsciowek. Ale wydaje mi sie, ze spokojnie bedzie
            jeszcze mozna kupic bilety przed samymi zawodami.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka