Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Rafał Stec: Wielka ucieczka

    IP: *.me.emse.fr / 195.68.104.* 14.11.04, 23:33
    ....money money money....
    ale moze dzieki temu tez cos ugramy na mistrzostwach...;)
    no chyba ze Grzesiu zdecyduje sie zrezygnowac z kadry by poswiecic sie nauce
    angielskiego ;)
    Obserwuj wątek
      • Gość: Skurczybyk Re:Stec ustawia kadrę w narożniku przed atakiem IP: *.crowley.pl 15.11.04, 14:13
        Kolejne cieniutkie wypociny redaktorka.Pisze że niby drużyna z którą zagra
        Polska to nie repr.francji,oczywiście według Steca to jest taki gość co
        wszystko wie najlepiej.Pisze to poto by w razie wygranej Polaków trąbić że
        wygraliśmy z ''jakąś tam drużyną'',a w wypadku porażki będzie trąbił że
        ulegliśmy któremuś tam garniturowi francuzów.A przecież kraj ten ma tylu
        wspaniałych pilkarzy grających w najlepszych ligach europejskich że ich trener
        drużynę może zestawić bez mała z trzydziestu piłkarzy i zawsze będzie ich można
        nazwać I drużyną.Ciekawe którym garniturem była dla Steca drużyna z
        Zidanem,Henrym,Thuramem ,Barthezem i innymi gwiazdami która na MŚ w korei i
        Japonii nie potrafila wyjść z grupy.
      • Gość: hejah teraz są inne czasy gdzie liczy sie ilość kasy... IP: *.quarknet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.04, 15:32
        jak piłkarze zarabiają miliardy to styknie im grania i promowania się do akurat 30-tki - potem mogą już sobie spokojniutko bez nerwów ciupać w klubach, bo po co się przemeczać i zdrowie psuć, a nuż złapie sie kontuzję na zgrupowaniu albo meczu kadry i w klubie zero pożytku...

        i bardzo dobrze, będzie miejsce dla młodych
      • Gość: kamil grafoman IP: *.chello.pl 15.11.04, 19:00
        chyba w dzieciństwie pan redaktor za dużo musiał biegac z workiem cementu na
        plecach, pod wodzą trenera francuza oczywiscie. A i młodzież wszechpolska też
        pana nie chciała. Jak i ja pana nie chce panie stec.

        Grafomania jest uleczalna, odwagi!!
        • Gość: cyg@nek Stecu uważaj! kamil celnie strzela! IP: *.osk.enformatic.pl 17.11.04, 00:38
        • pwlaz grafoman??? 19.11.04, 15:21
          ale o co ci chodzi?
          wielka ucieczka to fakt, dlaczego uwazasz ze Stec jest grafomanem?
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka