Gość: johnnie rep IP: *.me.emse.fr / 195.68.104.* 14.11.04, 23:33 ....money money money.... ale moze dzieki temu tez cos ugramy na mistrzostwach...;) no chyba ze Grzesiu zdecyduje sie zrezygnowac z kadry by poswiecic sie nauce angielskiego ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Skurczybyk Re:Stec ustawia kadrę w narożniku przed atakiem IP: *.crowley.pl 15.11.04, 14:13 Kolejne cieniutkie wypociny redaktorka.Pisze że niby drużyna z którą zagra Polska to nie repr.francji,oczywiście według Steca to jest taki gość co wszystko wie najlepiej.Pisze to poto by w razie wygranej Polaków trąbić że wygraliśmy z ''jakąś tam drużyną'',a w wypadku porażki będzie trąbił że ulegliśmy któremuś tam garniturowi francuzów.A przecież kraj ten ma tylu wspaniałych pilkarzy grających w najlepszych ligach europejskich że ich trener drużynę może zestawić bez mała z trzydziestu piłkarzy i zawsze będzie ich można nazwać I drużyną.Ciekawe którym garniturem była dla Steca drużyna z Zidanem,Henrym,Thuramem ,Barthezem i innymi gwiazdami która na MŚ w korei i Japonii nie potrafila wyjść z grupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hejah teraz są inne czasy gdzie liczy sie ilość kasy... IP: *.quarknet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.04, 15:32 jak piłkarze zarabiają miliardy to styknie im grania i promowania się do akurat 30-tki - potem mogą już sobie spokojniutko bez nerwów ciupać w klubach, bo po co się przemeczać i zdrowie psuć, a nuż złapie sie kontuzję na zgrupowaniu albo meczu kadry i w klubie zero pożytku... i bardzo dobrze, będzie miejsce dla młodych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil grafoman IP: *.chello.pl 15.11.04, 19:00 chyba w dzieciństwie pan redaktor za dużo musiał biegac z workiem cementu na plecach, pod wodzą trenera francuza oczywiscie. A i młodzież wszechpolska też pana nie chciała. Jak i ja pana nie chce panie stec. Grafomania jest uleczalna, odwagi!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Stecu uważaj! kamil celnie strzela! IP: *.osk.enformatic.pl 17.11.04, 00:38 Odpowiedz Link Zgłoś
pwlaz grafoman??? 19.11.04, 15:21 ale o co ci chodzi? wielka ucieczka to fakt, dlaczego uwazasz ze Stec jest grafomanem? Odpowiedz Link Zgłoś