Gość: kostor
IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl
08.05.02, 14:54
witam hattrickową brać! :))
jak tam początek sezonu? ja w trzech pierwszych meczach 3 zwycięstwa i bramki
20-1 ... oczywście nic dziwnego jak 2 mecze z 5-ligowym komputerem.
grałem Play it cool i teraz mam dobry team spirit, w nastepnej kolejce też
zagram PIC i atmosferkę bedą miał wręcz boską...:))
a wy jak tam gracie PIC?