fuzzy
06.06.02, 18:44
Francja zremisowała i prawdopodobnie, nie wyjdzie z grupy, a więc orły pana
Engela mogą odetchnąć, bo teraz z czystym sumieniem mogą zrobić to samo,a Hajto
specjalista od wymówek może smiało powiedzieć: Mistrzom swiata sie nie udało, a
do nas macie pretensje ??!!........