Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ENGEL ODETCHNĄŁ !!!

    06.06.02, 18:44
    Francja zremisowała i prawdopodobnie, nie wyjdzie z grupy, a więc orły pana
    Engela mogą odetchnąć, bo teraz z czystym sumieniem mogą zrobić to samo,a Hajto
    specjalista od wymówek może smiało powiedzieć: Mistrzom swiata sie nie udało, a
    do nas macie pretensje ??!!........
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka