Gość: Stan50
IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl
27.06.02, 20:04
Sądze że na stanowisku trenera powinien zostać Jurek Engel. Teraz kiedy
przekonał się jak naprawdę grają jego gwiazdeczki (Hajto, Wałdoch,
Świerczewski) napewno odmłodziłby kadrę i dał czadu. Jest wielu młodych
zdolnych zawodników którzy jeszcze nie czują się gwiazdami i nie noszą się
wyżej niż mogą, ale za to pokazują niezły futbol, futbol na przyzwoitym
poziomie, chcą walczyć i szybkościa dorównują napastnikom innych reprezentacji,
ale co tu dużo mówić, trenerem zostanie Z. Boniek i klątwa powróci, a ja w
wieku 70lat będe siedział przed telewizorem i z radości że nasi jadą na finały
wypadnie mi sztuczna szczęka i cały się opluję, a mistrzostwa będą rozgrywane w
Trnidadzie i Tobago:)