Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Engel wróć

    IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.06.02, 20:04
    Sądze że na stanowisku trenera powinien zostać Jurek Engel. Teraz kiedy
    przekonał się jak naprawdę grają jego gwiazdeczki (Hajto, Wałdoch,
    Świerczewski) napewno odmłodziłby kadrę i dał czadu. Jest wielu młodych
    zdolnych zawodników którzy jeszcze nie czują się gwiazdami i nie noszą się
    wyżej niż mogą, ale za to pokazują niezły futbol, futbol na przyzwoitym
    poziomie, chcą walczyć i szybkościa dorównują napastnikom innych reprezentacji,
    ale co tu dużo mówić, trenerem zostanie Z. Boniek i klątwa powróci, a ja w
    wieku 70lat będe siedział przed telewizorem i z radości że nasi jadą na finały
    wypadnie mi sztuczna szczęka i cały się opluję, a mistrzostwa będą rozgrywane w
    Trnidadzie i Tobago:)
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka