Gość: Matt
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
30.07.02, 01:18
W oczekiwaniu na mecz z Belgią i eliminacje EURO możemy się pobawić w
zgadywanie na kogo Boniek postawi lub na kogo waszym zdaniem postawić
powinien. To ja zaczne ze swoim składem, który mógłby zawojować Europę.
DUDEK-GŁOWACKI;J.BĄK;ZIELIŃSKI;RZĄSA-KRZYNÓWEK;KARWAN;MURAWSKI;KUCHARSKI-
OLISADEBE;KRYSZAŁOWICZ Oprócz tego: Majdan-Koźmiński-Kosowski-Wichniarek
Oczywiście bez gorących kubków, fanklubu Iwana, pachołków Lubańskiego i tego
rodzaju ment.