Gość: kolabor
IP: *.torun.mm.pl
29.06.05, 18:35
11 kolejka:
1. Jazon 34 (+4)
2. kibic 34 (+4)
3. Szrek 34 (+4)
4. webciu 33 (+4)
5. kolabor 33 (+4)
6. Mario 32 (+4)
7. deltalima 31 (+4)
8. byzydura 30 (+4)
9. Krzysztof 30 (+4)
10. salmiok 29 (+4)
11. sadura1 29 (+4)
12. Jacek 29 (+4)
13. cancro 28 (+4)
14. Chris 28 (+4)
15. Toma Toruń 27 (+4)
16. heart 26 (+4)
17. czawez 26 (+3)
18. greg 24 (+3)
19. MAVERICK PL 23 (+3)
20. igrek 23 (+3)
21. rok1978 20 (+3)
22. Juby 19 (+2)
KLASYFIKACJA GENERALNA:
1. kolabor 263,5 (+33)
2. Chris 239 (+31)
3. Jacek 202 (+27)
4. kibic 201,5 (+26)
5. heart 200,5 (+30)
6. Jazon 194,5 (+28)
7. Toma Toruń 192,5 (+28)
8. byzydura 188,5 (+29)
9. Krzysztof 177,5 (+27)
10. MAVERICK PL 138,5 (+20)
11. czawez 130,5 (+20)
12. sadura1 129 (+16)
13. Mario 127 (+19)
14. igrek 109,5 (+15)
15. Szrek 108,5 (+14)
16. deltalima 92 (+11)
17. Polo 88 (+15)
18. webciu 88 (+10)
19. krotoss 86 (+10)
20. fankaPolonii 78 (+11)
21. salmiok 63,5 (+8)
22. greg 48 (+5)
23. Debeściak 44,5 (+5)
24. iks 42 (+5)
25. michutor 39 (+6)
26. cancro 28 (+4)
27. Wybrzeże&Sparta 25 (+1)
28. loramo 23 (+2)
29. a_weirdo 22 (+3)
30. 13piechota 20 (+3)
31. rok1978 20 (+3)
32. KANGOOR 19,5 (+4)
33. JAC 19,5 (+2)
34. Juby 19 (+2)
35. maatti 15 (+3)
36. częstochowianin 7 (+1)
37. gorgon 6 (+1)
sorry, że tak późno, ale przez chwilę miałem nadzieję, że tak po prostackiemu
coś na neta uda się wrzucić... ale nie nie, dopiero się uczę i jeszcze takich
bajerów to nie będzie :)
pozakonkursowe pytanie do MAVERICKA: jak Ty przekonwertowałeś ten arkusz
excel'a do webma(j)stera ?
pozdrawiam