Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.torun.mm.pl 29.06.05, 18:35
    11 kolejka:

    1. Jazon 34 (+4)
    2. kibic 34 (+4)
    3. Szrek 34 (+4)
    4. webciu 33 (+4)
    5. kolabor 33 (+4)
    6. Mario 32 (+4)
    7. deltalima 31 (+4)
    8. byzydura 30 (+4)
    9. Krzysztof 30 (+4)
    10. salmiok 29 (+4)
    11. sadura1 29 (+4)
    12. Jacek 29 (+4)
    13. cancro 28 (+4)
    14. Chris 28 (+4)
    15. Toma Toruń 27 (+4)
    16. heart 26 (+4)
    17. czawez 26 (+3)
    18. greg 24 (+3)
    19. MAVERICK PL 23 (+3)
    20. igrek 23 (+3)
    21. rok1978 20 (+3)
    22. Juby 19 (+2)

    KLASYFIKACJA GENERALNA:

    1. kolabor 263,5 (+33)
    2. Chris 239 (+31)
    3. Jacek 202 (+27)
    4. kibic 201,5 (+26)
    5. heart 200,5 (+30)
    6. Jazon 194,5 (+28)
    7. Toma Toruń 192,5 (+28)
    8. byzydura 188,5 (+29)
    9. Krzysztof 177,5 (+27)
    10. MAVERICK PL 138,5 (+20)
    11. czawez 130,5 (+20)
    12. sadura1 129 (+16)
    13. Mario 127 (+19)
    14. igrek 109,5 (+15)
    15. Szrek 108,5 (+14)
    16. deltalima 92 (+11)
    17. Polo 88 (+15)
    18. webciu 88 (+10)
    19. krotoss 86 (+10)
    20. fankaPolonii 78 (+11)
    21. salmiok 63,5 (+8)
    22. greg 48 (+5)
    23. Debeściak 44,5 (+5)
    24. iks 42 (+5)
    25. michutor 39 (+6)
    26. cancro 28 (+4)
    27. Wybrzeże&Sparta 25 (+1)
    28. loramo 23 (+2)
    29. a_weirdo 22 (+3)
    30. 13piechota 20 (+3)
    31. rok1978 20 (+3)
    32. KANGOOR 19,5 (+4)
    33. JAC 19,5 (+2)
    34. Juby 19 (+2)
    35. maatti 15 (+3)
    36. częstochowianin 7 (+1)
    37. gorgon 6 (+1)

    sorry, że tak późno, ale przez chwilę miałem nadzieję, że tak po prostackiemu
    coś na neta uda się wrzucić... ale nie nie, dopiero się uczę i jeszcze takich
    bajerów to nie będzie :)
    pozakonkursowe pytanie do MAVERICKA: jak Ty przekonwertowałeś ten arkusz
    excel'a do webma(j)stera ?

    pozdrawiam

    Obserwuj wątek
      • Gość: Jazon Re: WYNIKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 19:38
        Jestem pod wrazeniem samego siebie:P...
        • Gość: kibic Re: WYNIKI IP: 83.238.70.* 29.06.05, 19:47
          a myślisz że ja to co :)))
          • Gość: kibic Re: WYNIKI IP: 83.238.70.* 29.06.05, 19:48
            kolabor... a co to są te punkty w nawiasie w kl. generalnej?
            • Gość: kolabor Re: WYNIKI IP: *.torun.mm.pl 29.06.05, 21:18
              "kolabor... a co to są te punkty w nawiasie w kl. generalnej?"

              to punkty małe, czyli ilość przewidzianych zwyciężców w meczach. A po polsku:
              to chodzi o to, że zdobywasz punkty za typowanie wyniku, a jak jeszcze
              odgadniesz kto wygra, dostajesz jeszcze mały punkt (czyli ten w nawiasie)
              pozdr
              • Gość: kibic Re: WYNIKI IP: 83.238.70.* 29.06.05, 22:09
                dzięki :)
              • czawez Postulat - zmieńmy punktację! 30.06.05, 07:45
                > to punkty małe, czyli ilość przewidzianych zwyciężców w meczach. A po polsku:
                > to chodzi o to, że zdobywasz punkty za typowanie wyniku, a jak jeszcze
                > odgadniesz kto wygra, dostajesz jeszcze mały punkt (czyli ten w nawiasie)

                Witam,
                po pierwsze wielki dzięki za to, że się Wam chce liczyć! Kolabor, Maverick-
                dzięki.
                A po drugie czy nie byłoby sprawiedliwiej od przyszłego sezonu zamienić małe
                punkty z dużymi? Wiem, że to troche sytuacja w stylu co było pierwsze jajko czy
                kura? Jednak uważam, że ważniejsze jest wytypowanie zwycięzcy a dopiero póżniej
                wyniku. Przykład:
                Jeśli Pani X wytypuje 46:44 dla Apatora w derby,a Pan Y ten sam mecz obstawi
                41:49 dla Polonii i jeśli padnie wynik 44:46 :-) to w myśl regulaminu Pani X
                jest górą, choć nie przewidziała kto wygra! W prawdziwym speedwayu też
                ważniejsze są punkty meczowe. Co o tym myślicie?
                • Gość: Jazon Re: Postulat - zmieńmy punktację! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 08:40
                  Pomysł jest logiczny, ale oczywiście w tym sezonie zmiany raczej nie sa juz
                  wskazane. Jeśli chodzi o mnie może byc, ale głos decydujący ma ogranizator:)
                • Gość: kibic Re: Postulat - zmieńmy punktację! IP: 83.238.70.* 30.06.05, 15:18
                  no coś w tym na pewno jest! tylko wprowadzić to w następnym sezonie, żeby w
                  trakcie gry nie zmieniać jej zasad :)
                  • czawez Re: Postulat - zmieńmy punktację! 30.06.05, 19:37
                    Jasne - przyszły sezon.
      • Gość: Mario Re: WYNIKI IP: *.inferno2.dyndns.org / *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.05, 19:44
        Mój cel - wejście do pierwszej 10 - tki :))
        • Gość: sadura1 Re: WYNIKI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.05, 21:32
          Ha!!! Ja też mam taki cel! Szkoda cholera, że przez nieuwagę umknęło mi parę
          kolejek....
          • Gość: Mario Re: WYNIKI IP: *.inferno2.dyndns.org / *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.05, 00:23
            10 pozycję okupuje Maverick, tak więc niech się czuje zagrożony :)
      • deltalima Re: WYNIKI 30.06.05, 15:30
        mam prośbę do organizatorów. czy moglibyście przedstawić ile średnio punktów na
        kolejkę zdobył każdy uczestniczący w zabawie? przez swoje gapiostwo brałem
        dotychczas udział tylko w trzech typowaniach (średnia 30,7) i taka punktacja
        (liczba punktów w meczu ;-)) dałaby mi lepszy obraz współzawodnictwa. dzięki.
        • salmiok Re: Do głównego STATYSTYKA :) 30.06.05, 23:12
          Popieram - Średnia przypominałaby nieco średnią meczową prawdziwych zawodników
          co daje większy obraz i frajdę z zabawy :), przydałaby się także tabelka z
          liczbą typowań poszczególnych "zawodników". Jeżeli macie jakieś problemy z
          excelem to chętnie służę pomocą - ekspertem nie jestem ale co nieco wiem bo na
          codzień na nim kilka godzin pracuję. Acha - gdyby ktoś mógł jeszcze raz
          przypomnieć zasady punktacji, bo albo czegoś nie zrozumiałem albo... nie umiem
          liczyć. Pzdr

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka