krzysio.d
18.07.05, 22:46
Mam taką propozycje, żeby nie odpowiadać na pytania np:
"Jak się kupuje"
"Kiedy zaczynamy"
"Jak zagrać sparing"
to są przykładowe tematy (z czatu ;-)) i mam taką propozycje żeby zostawić je
bez odpowiedzi (jest przecież reguamin), a odpowiadać na normalne tematy np:
"Ograniczenie ilości drużyn"
bo za nie długo te forum upadnie, z powodu takich głupich postów ;-)
ZACHENCAM DO ODPOWIADANIA NA NORMALNE PYTANIA :]