Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    NORMALNE TEMATY

    18.07.05, 22:46
    Mam taką propozycje, żeby nie odpowiadać na pytania np:
    "Jak się kupuje"
    "Kiedy zaczynamy"
    "Jak zagrać sparing"
    to są przykładowe tematy (z czatu ;-)) i mam taką propozycje żeby zostawić je
    bez odpowiedzi (jest przecież reguamin), a odpowiadać na normalne tematy np:
    "Ograniczenie ilości drużyn"
    bo za nie długo te forum upadnie, z powodu takich głupich postów ;-)
    ZACHENCAM DO ODPOWIADANIA NA NORMALNE PYTANIA :]
    Obserwuj wątek
      • krzysio.d pierwsza propozycja 18.07.05, 22:51
        Temat:
        "czego kolekjka u zaboli nie została jeszcze rozegr"
        bez komentarza ;-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka