komarro21
20.07.05, 22:11
Witam kazdy kto chce sie podzielic swoja wiedza zapraszam!!!
Na poczatek przedstawie swoja druzyne :)
-bramkarz: L. Fabiański
-obrona: P. Rachwał, M. Kuś, R. Mynar, T. Kiełbowicz
-pomoc: L. Sedlacek, S. Szałachowski, M. Bojarski, B. Karwan
-atak: B. Ślusarski, P. Włodarczyk
Co o tym myślicie !!! jakieś uwagi ???