Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    relacje polsatu

    IP: *.acn.waw.pl 19.09.01, 01:31
    Czy nikogo nie martwi forma relacji polsatu z ligi mistrzow?
    Pomijaja niektore mecze (Rosenborg-Porto 18.09.01), albo pokazuja bramki a o
    pozostalych sytuacjach tylko opowiadaja (nie po to siedze do 1 w nocy, zeby
    wysluchac lakonicznej relacji ustnej z meczu, Lokomotiw-Anderlecht 11.09.01),
    dodatkowo prowadzi to nie znajacy sie na pilce dziennikarz (niestety nie
    pamietam jego nazwiska), mowiacy jedynie o rzeczach oczywistych i ogolnikowo.
    Gosc jakim byl Andrzej Strejlau nie jest w stanie wypelnic calego programu, nie
    ma partnera do dyskusji (prowadzacy dziennikarz jest zupelnie ponizej jego
    poziomu).
    Problem moze teraz malo istotny, bo malo kto jest w stanie doczekac do polnocy
    (przypomne ze skroty w TVP zaczynaly sie o 23.15, bylo mniej gadania wiecej
    pokazywali, konczylo sie zaraz po polnocy i wszystkie mecze byly pokazywane),
    ale w przyszlym roku to polsat bedzie pokazywal Mistrzostwa Swiata. Jesli beda
    one mialy taka forme i tresc, to niewiele zobaczymy gry naszych, a inni rywale
    beda zupelnie pominieci, beda tylko reklamy. Pan solorz za nic ma instytucje
    jak UEFA, FIFA, pewnie oleje tez PZPN i KRRiT, nie wspominajac o nas, Widzach.
    Obserwuj wątek
      • Gość: ZiBi Re: relacje polsatu IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 19.09.01, 11:13
        To jest jakiś regres. Poprzednią edycję LM pokazywali w dużo lepszy sposób, a
        pomysł wymiany Borka na Wanio to już szczyt!

        PS
        Wie ktoś co się dzieje z Matim?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka