katrin777
01.09.05, 14:16
jako początkująca "wspinaczka" zastanawiam się: po pierwsze jak dbać o
dłonie, aby nie wyglądały jak ręce murarza, po drugie jak je zabezpieczać aby
nie uszkodzić np. stawów. czy wspinanie się w rękawiczkach szotowych (od
żeglowania) to obciach? a może to niebezpieczne?
kto dordzi?