Gość: blekot
IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl
09.09.02, 19:52
tu są loga drużyn hattrickowych... warto obejrzeć, mozna też zagłosowac na
waszym zdniem najfajniejsze
czarne.slonce.com/~yogi/pomoc_logosy.htm
a manager hattrick znajduje się na stronie www.hattrick.org