marta_musial
21.10.05, 18:07
BACHUS, skoro opiekujesz się tym forum, to wielka prośba: zadbaj trochę o
porządek. Podejrzewam, że dużo czasu Ci to nie zajmie, a będzie dużo
przyjemniej dla wszystkich. Po prostu każy nowy, powtarzający się wątek
wywalaj i po kłopocie. To samo z wątkami nie na temat. Podejrzewam, że wiele
osób będzie Ci wdzięcznych.
Pozdrawiam