Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Koszykarze rozgromili Węgrów: szansa na awans?

    IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 20:05
    Nic dziwnego !! Bo w tym całym zamieszaniu brał udział pan
    Urlep który był na treningu w przedzień meczu i podpowiadał
    Szczubiałowi jak zawodnicy maja grać !!! Brawo Urlep , jak
    dobrze że jesteś na kujawach w ANWILU !!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: hmmm Re: Koszykarze rozgromili Węgrów: szansa na awans IP: *.kbar.dtu.dk 27.11.02, 20:13
        Pan Szczubial nie moze sie zdecydowac: najpierw za malo czasu na
        trening, teraz sie okazalo, ze to jest nasz atut ze jestesmy
        wypoczeci z powodu.. mniejszej ilosci treningow.
        Oczywiscie teraz okazalo sie to zwycieska taktyka wedlug
        oczywiscie pana Szczubiala.

        Nastepna sprawa: szanse na awans sa, ale naprawde czysto
        teoretyczne. Musimy wygrac na wyjezdzie z Francja, a przy
        obecnych taktycznych i selekcjonerskich popisach pana Szczubiala
        wydaje sie to "mission impossible"..
        • Gość: kirloy Urlep Magic IP: *.barbara.ds.polsl.gliwice.pl 27.11.02, 21:04
          O wielki trenerze urlepie, ja niskiego wzrostu koszykarz ligi
          podworkowej na Szyrowce ktora zawiesila dzialalnosc swa w 96
          chce zobaczyc pana bo to podobno dopomaga tak wielce za za rok
          numer draftu pierwszy dostane... i jak nasz grizlie bede wozil
          dupe po stanach najlepszymi samolotami.

          Q jak mozna tak pier.. ze jak Urlep zobaczyl jeden trening to
          nasi graja jak dream team. Watpie zeby Szczubial pozwalal mu sie
          tak szarogesic.
          • Gość: P. Re: Urlep Magic IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.11.02, 21:53
            Gość portalu: kirloy napisał:

            > Q jak mozna tak pier.. ze jak Urlep zobaczyl jeden trening to
            > nasi graja jak dream team. Watpie zeby Szczubial pozwalal mu
            sie tak szarogesic.
            Głupcze bładzisz...
            Naprawde z zawodowcow mozna cos wykrzesac po jednym
            treningu.Zauwaz, ze podstawowi zawodnicy rep. znaja Urlepa.
            Zielinski, Pluta, Tomczyk nawet wiecej niz dobrze. W koncu bylo
            widac jakas koncepcje bo we wczesniejszych meczach grali jedna
            zagrywke (podwojna zaslona dla Pluty) i poza tym 0. Szczubiał to
            0 taktyczne. W piłce nożnej można nadrabiać zaangażowaniem w
            koszu to nie wystarcza, do tego trzeba dołożyć taktykę, wyjście
            na czyste pozycje, pomoc w obronie. Pech chłopaków z
            reprezentacji polega na tym, ze od 6 lat pracuja z nia
            partacze...
            Najpier Kijek (ale inny trener niz dzis) uczyl sie zawodu, raz
            lepiej raz gorzej(dzis pewnie poradzilby sobie duuzo lepiej),
            potem Langosz pomylka, a teraz Szczubial kumpel z boiska. I w
            ten sposob zmarnowano naprawde dosc dobre pokolenie koszykarzy.
            Pora na porzadnego trenera. i niech bedzie to Urlep.
      • Gość: Trener II klasy. Z tym awansem to przesada jest oczywiście. IP: 212.244.78.* 27.11.02, 23:57
        • Gość: Filon Tak dalej nie może być... IP: *.rawanet.net 28.11.02, 00:07
          Pamiętam jak się emocjonowałem w czasie mistrzostw Europy w 97
          bodajże. Pokazali tam charkter, a teraz? Kluby walczą w różnych
          rozgrywkach, z róznym skutkiem, ale zazwyczaj z zaangażowaniem,
          a kadra? Tego się nie chce oglądać.
          Poza tym chyba specjalnie dla Polaków MKOl powinien ustanowić
          nową dyscyplnę, idąc tropem redaktora. Musztarda po obiedzie -
          na najbliższe 200 lat mamy tu dominacje (piłka nożna, kosz,
          hokej na trawie i zwykły, etc.)
      • Gość: maki Re: Koszykarze rozgromili Węgrów: szansa na awans IP: 212.244.167.* 28.11.02, 00:16
        Ludzie! Nie histeryzujcie. szanse teoretyczne czy nie ale są.
        Uwierzmy w naszych chłopaków!!!
        • Gość: slk Re: Koszykarze rozgromili Węgrów: szansa na awans IP: *.magma-net.pl 28.11.02, 07:34
          Chyba raczej "uwierz w ducha". :-)
      • Gość: mkoniec Nie ma świętych krów IP: slezak:* / 192.168.0.* 28.11.02, 10:48
        Szans na awans i tak nie mamy (wiara przenosi podobno góry ale
        nie wiem czy przeskakuje nad Digbeau i braćmi Pietrus :)). Mecz
        z Węgrami pokazał, że w kadrze nie ma miejsca dla świętych krów -
        powinni grać ci którym się chce i są w formie. Jak widać oni
        też potrafią i to nawet lepiej. Moja kadra to : Szewczyk(Myrda)-
        Dylewicz(Wiekiera)-Tomczyk(Hyży)-Zieliński(Seweryn)-Skibniewski
        (Szcześniak) a na ławce Urlep. I to tyle.
      • Gość: mf Re: Koszykarze rozgromili Węgrów: szansa na awans IP: pipen:* / 192.168.15.* 28.11.02, 12:47
        Ostatni z opniodawców,ustalając "moją kadrę" zapomniałeś chyba o
        Andrzeju Plucie? Co nie chcesz by ktoś zdobywał najwięcej
        punktów?
      • Gość: tharki Re: Koszykarze rozgromili Węgrów: szansa na awans IP: ACOPWP* / 195.217.253.* 04.12.02, 17:03
        jeszcze Pluta i Szawarski. i jest kadra.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka