Gość: Piotr
IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl
27.11.02, 20:05
Nic dziwnego !! Bo w tym całym zamieszaniu brał udział pan
Urlep który był na treningu w przedzień meczu i podpowiadał
Szczubiałowi jak zawodnicy maja grać !!! Brawo Urlep , jak
dobrze że jesteś na kujawach w ANWILU !!!