Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    BUAHAHAHAHA 1-0 LEGIA!!!!

    IP: *.upc-b.chello.nl 18.10.01, 19:13
    .
    Obserwuj wątek
      • Gość: TYTUS Re: BUAHAHAHAHA 1-0 LEGIA!!!! IP: *.upc-b.chello.nl 18.10.01, 19:28
        Oby sie teraz nie wystraszyli ze prowadza, tak jak Wiselka.
        • Gość: kibic Re: BUAHAHAHAHA 1-0 LEGIA!!!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.10.01, 19:56
          Nie pierdo szczylu, bo Wisła prowadziła z autentycznymi gwiazdami a nie z
          jakimiś amatorami z rezerw Valenci, którzy na dodatek prezentują formę wielce
          daleką od ideału.
          • Gość: TYTUS Re: BUAHAHAHAHA 1-0 LEGIA!!!! IP: *.upc-b.chello.nl 18.10.01, 20:07
            Gość portalu: kibic napisał(a):

            > Nie pierdo szczylu, bo Wisła prowadziła z autentycznymi gwiazdami a nie z
            > jakimiś amatorami z rezerw Valenci, którzy na dodatek prezentują formę wielce
            > daleką od ideału.

            I wlasnie wymieniles kluczowe slowo, czyli 'prowadzila' (az sie wystraszyla).
            Nie Pzdr.
          • Gość: xxx Re: BUAHAHAHAHA 1-0 LEGIA!!!! IP: 194.193.62.* 19.10.01, 09:41
            Gość portalu: kibic napisał(a):

            > Nie pierdo szczylu, bo Wisła prowadziła z autentycznymi gwiazdami a nie z
            > jakimiś amatorami z rezerw Valenci, którzy na dodatek prezentują formę wielce
            > daleką od ideału.
            Przypomne tylko ze 'amatorzy' z Valenci zremisowali z Barcelona przed ktora
            Wiselka padla na kolana

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka