Gość: TYTUS IP: *.upc-b.chello.nl 18.10.01, 19:13 . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: TYTUS Re: BUAHAHAHAHA 1-0 LEGIA!!!! IP: *.upc-b.chello.nl 18.10.01, 19:28 Oby sie teraz nie wystraszyli ze prowadza, tak jak Wiselka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: BUAHAHAHAHA 1-0 LEGIA!!!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.10.01, 19:56 Nie pierdo szczylu, bo Wisła prowadziła z autentycznymi gwiazdami a nie z jakimiś amatorami z rezerw Valenci, którzy na dodatek prezentują formę wielce daleką od ideału. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TYTUS Re: BUAHAHAHAHA 1-0 LEGIA!!!! IP: *.upc-b.chello.nl 18.10.01, 20:07 Gość portalu: kibic napisał(a): > Nie pierdo szczylu, bo Wisła prowadziła z autentycznymi gwiazdami a nie z > jakimiś amatorami z rezerw Valenci, którzy na dodatek prezentują formę wielce > daleką od ideału. I wlasnie wymieniles kluczowe slowo, czyli 'prowadzila' (az sie wystraszyla). Nie Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: BUAHAHAHAHA 1-0 LEGIA!!!! IP: 194.193.62.* 19.10.01, 09:41 Gość portalu: kibic napisał(a): > Nie pierdo szczylu, bo Wisła prowadziła z autentycznymi gwiazdami a nie z > jakimiś amatorami z rezerw Valenci, którzy na dodatek prezentują formę wielce > daleką od ideału. Przypomne tylko ze 'amatorzy' z Valenci zremisowali z Barcelona przed ktora Wiselka padla na kolana Odpowiedz Link Zgłoś